Чемпіонат (ПЕРША ЛІГА - Група Б) Друк
alt

Календар ігор сезону 2020-2021 (ПЕРША ЛІГА - Група Б)

26 грудня 2020 р.
1 тур
«Чайка»
3:0
ФК «Довгий-Войнилів-2» 
«Сокіл-2»
7:0
«Оскар»
«Євробуд»
7:1
ФК «Новиця»
«Тризуб»
3:4
ФК «Калуш-U17»
ФК «Копанки»
4:3
ФК «Перекоси-2»
«Штурм» – вихідний
27 грудня 2020 р.
2 тур
ФК «Новиця»
2:2
«Тризуб»
«Оскар»
1:4
«Євробуд»
ФК «Перекоси-2»
0:2
«Сокіл-2»
ФК «Довгий-Войнилів-2» 
0:7
ФК «Копанки»
«Штурм»
1:3
«Чайка»
ФК «Калуш-U17» – вихідний
3 січня 2021 р.
3 тур
ФК «Копанки»
4:2
«Штурм»
«Сокіл-2»
3:2
ФК «Довгий-Войнилів-2» 
«Євробуд»
3:0
ФК «Перекоси-2»
«Тризуб»
2:0
«Оскар»
ФК «Калуш-U17»
5:3
ФК «Новиця»
«Чайка» – вихідний
30 січня 2021 р.
4 тур
«Оскар»
4:4
ФК «Калуш-U17»
ФК «Перекоси-2»
4:1
«Тризуб»
ФК «Довгий-Войнилів-2» 
1:6
«Євробуд»
«Штурм»
2:5
«Сокіл-2»
«Чайка»
2:4
ФК «Копанки»
ФК «Новиця» – вихідний
31 січня 2021 р.
5 тур
«Сокіл-2»
0:1
«Чайка»
«Євробуд»
4:2
«Штурм»
«Тризуб»
1:0
ФК «Довгий-Войнилів-2»
ФК «Калуш-U17»
5:4
ФК «Перекоси-2»
ФК «Новиця»
3:3
«Оскар»
ФК «Копанки» – вихідний
7 лютого 2021 р.
6 тур
ФК «Перекоси-2»
1:6
ФК «Новиця»
ФК «Довгий-Войнилів-2»
1:8
ФК «Калуш-U17»
«Штурм»
4:2
«Тризуб»
«Чайка»
1:2
«Євробуд»
ФК «Копанки»
2:5
«Сокіл-2»
«Оскар» – вихідний
13 лютого 2021 р.
7 тур
«Євробуд»
2:1
ФК «Копанки»
«Тризуб»
1:3
«Чайка»
ФК «Калуш-U17»
5:3
«Штурм»
ФК «Новиця»
+:-
ФК «Довгий-Войнилів-2»
«Оскар»
2:7
ФК «Перекоси-2»
«Сокіл-2» – вихідний
20 лютого 2021 р.
8 тур
ФК «Довгий-Войнилів-2»
3:1
«Оскар»
«Штурм»
1:3
ФК «Новиця»
«Чайка»
2:1
ФК «Калуш-U17»
ФК «Копанки»
5:1
«Тризуб»
«Сокіл-2»
2:2
«Євробуд»
ФК «Перекоси-2» – вихідний
21 лютого 2021 р.
9 тур
«Тризуб»
1:6
«Сокіл-2»
ФК «Калуш-U17»
2:4
ФК «Копанки»
ФК «Новиця»
2:3
«Чайка»
«Оскар»
3:8
«Штурм»
ФК «Перекоси-2»
0:1
ФК «Довгий-Войнилів-2»
«Євробуд» – вихідний
2021 р.
10 тур
«Штурм»
-:-
ФК «Перекоси-2»
«Чайка»
-:-
«Оскар»
ФК «Копанки»
-:-
ФК «Новиця»
«Сокіл-2»
-:-
ФК «Калуш-U17»
«Євробуд»
-:-
«Тризуб»
ФК «Довгий-Войнилів-2» – вихідний
2021 р.
11 тур
ФК «Калуш-U17»
-:-
«Євробуд»
ФК «Новиця»
-:-
«Сокіл-2»
«Оскар»
-:-
ФК «Копанки»
ФК «Перекоси-2»
-:-
«Чайка»
ФК «Довгий-Войнилів-2»
-:-
«Штурм»
«Тризуб» – вихідний

* Стикові і фінальні матчі відбудуться 6 та 13 березня.