Першість району-23/24 (2 ліга)

М Команда І О
1. «Штурм» 13 34
2. «Чайка» 13 31
3. ФК «Сваричів» 13 31
4. «Байрактар» 13 30
5. «Еліт-Хол» 13 23
6. ФК «Мостище» 13 23
7. ФК «Завадка» 13 20
8. «Орандж» 13 16
9. «Стройбаза» 13 15
10. «Сокіл-2» 13 13
11. ФК «Гуменів» 13 13
12 ФК «Тужилів» 13 9
13. ДЮСШ 13 4
14. ФК «Довгий Войнилів» 13 3

Корисні сайти

Вхід на сайт





3-4 класи PDF Друк e-mail
 
 

Турнірна таблиця змагань команд хлопців U-11 (3-4 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
3
1
0
20-5
10
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
4
3
0
1
23-6
9
3
Калуський ліцей №2
4
2
1
1
14-14
7
4
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
4
1
0
3
7-11
3
5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
0
0
4
0-28
0
Перше коло
24 вересня (вівторок)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
8:2
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1 жовтня (вівторок)
2 тур
Калуський ліцей №2
5:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3:1
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
7 жовтня (понеділок)
3 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
0:11
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
15 жовтня (вівторок)
4 тур
Калуський ліцей №2
4:4
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
22 жовтня (вівторок)
5 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:3
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
6 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
7 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
9 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
 

Чемпіонат району-23/24 (1 ліга)

М Команда І О
1. «Гата» 16 40
2. «ДемБуд» 16 31
3. ФК «Підгірки» 16 31
4. МФК «Калуш» 16 30
5. «Сокіл» 16 26
6. «Євробуд» 16 19
7. «Будівельник» 16 15
8. «Горгани» 16 12
9. «Горгани-2» 16 4
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Перша ліга)
Результати (Друга ліга)
Раунд ПЛЕЙ-ОФ (Друга ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • «Шкіряний м’яч»_5