Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 10 28
2. ФК «Гуменів» 10 25
3. ФК «Підгірки» 9 22
4. «Підгора» 9 21
5. ФК «Тужилів» 9 16
6. «Штурм» 10 16
7. «Орандж» 9 16
8. ФК «Перекоси-2» 10 14
9. «Чайка» 9 13
10. ФК «Калуш-U16» 9 9
11. «Колос» 10 9
12. ФК «Перекоси» 9 7
13. «Підгора-U21» 9 4
14. ФК «Негівці» 9 4
15. «Тріумф» 9 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





Дівчата PDF Друк e-mail
 
 

Турнірна таблиця змагань команд дівчат U-13 (4-6 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
5
4
1
0
8-0
13
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
1
3
1
2-2
6
3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
5
1
2
2
2-5
5
4
Калуський ліцей №2
5
0
2
3
0-5
2
Перше коло
24 вересня (вівторок)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
0:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
1 жовтня (вівторок)
2 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
0:2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1:0
Калуський ліцей №2
7 жовтня (понеділок)
3 тур
Калуський ліцей №2
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
15 жовтня (вівторок)
4 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
1:0
Калуський ліцей №2
22 жовтня (вівторок)
5 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
6 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Третє коло
7 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуський ліцей №2
9 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Сокіл» 10 30
2. «Будівельник-2» 9 27
3. «Платинум» 10 23
4. «Євробуд» 9 19
5. ФК «Мостище» 9 16
6. «Заряд» 9 16
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Стройбаза» 10 10
9. «Оболонь-Підгірки» 9 9
10. «Галичина» 9 9
11. «Єдність» 9 9
12. ФК «Мостище-2» 9 7
13. ФК «Завадка» 9 7
14. ФК «Довгий-Войнилів» 9 6
15. ФК «Тужилів-2» 10 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Київ - Львів_4