Головна Друга ліга Бомбардири

Футзал-2020/2021. Перша ліга

М ГРУПА "А" І О
1. ФК «Гуменів» 7 19
2. ФК «Тужилів» 7 17
3. «Орандж» 7 15
4. ФК «Перекоси» 7 15
5. «Оболонь-Підгірки» 8 14
6. «Підгора-U21» 8 10
7. ФК «Довгий-Войнилів» 7 7
8. «Червона Валіза» 7 4
9. «Котятич» 8 2
10. ФК «Завадка» 8 2
М ГРУПА "Б" І О
1. «Євробуд» 8 22
2. «Сокіл-2» 8 19
3. ФК «Копанки» 8 18
4. «Чайка» 8 18
5. ФК «Калуш-U17» 8 16
6. ФК «Новиця» 8 11
7. «Тризуб» 9 7
8. ФК «Довгий-Войнилів-2» 9 6
9. «Штурм» 8 6
10. ФК «Перекоси-2» 8 6
11.  «Оскар» 8 2

Корисні сайти

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail

 

altalt alt

Всі бомбардири Другої ліги ПФЛ сезону-2019/2020 (Група "А")
 
    Бомбардири: Команда: Голи:  
    Шестаков Михайло  "Верес"  11  
    Галенко Ярослав "Полісся" 10  
    Тименко Володимир  "Чайка"    9  
    Соломка Юрій  "Верес"   8  
    Терещенко Ілля  "Діназ"   8  
    Загорулько Артур "Нива" (Вінниця)    8  
    Кисленко Сергій  "Нива" (Тернопіль)  7  
    Палагнюк Василь "Буковина" 6  
    Савошко Володимир ФК "Калуш"
5
 
    Машталір Сергій ФК "Ужгород" 5  
    Пуканич Адріан ФК "Ужгород" 5  
    Степаненко Валерій "Оболонь Бровар-2" 5  
    Яременко Антон  "Верес" 5  
    Ременюк Андрій  ФК "Калуш" 
4
 
    Книш Данило  ФК "Калуш" 
4
 
    Долінський Денис  "Нива" (Вінниця)     4  
    Різник Андрій "Нива" (Тернопіль)   4  
    Сивка Тарас "Буковина"  4  
    Бриженко Олексій  "Діназ"   4  
    Дос Сантос Габріель ФК "Калуш" 
3
 
    Музичук Олександр  "Поділля"   3  
    Ліповуз Андрій "Поділля" 3  
    Каверін Віталій  "Поділля"    3  
    Воловик Олександр  "Поділля"   3  
    Потопальський Максим  "Оболонь Бровар-2"  3  
    Островський Денис "Оболонь Бровар-2"   3  
    Маляренко Ігор "Нива" (Вінниця)  3  
    Раулюк Даніел  "Буковина"  3  
    Мисик Мар'ян  "Верес"  3  
    Петько Сергій  "Верес"  3  
    Даудов Марат  "Полісся"  3  
    Скакун Андрій "Нива" (Тернопіль)   3  
    Горбаченко Владислав ФК "Калуш" 
2
 
    Лаврук Святослав  ФК "Калуш" 
2
 
    Лебедь Роман ФК "Калуш"
2
 
    Немтінов Євгеній "Полісся" 2  
    Семчук Вадим  "Полісся"  2  
    Галенков Денис  "Полісся"  2  
    Задерецький Дмитро  "Полісся"  2  
    Притиковський Денис  "Полісся"   2  
    Терзі Євгеній "Полісся"  2  
    Гайдаш Артем "Поділля"  2  
    Зуєвич Сергій  "Поділля"    2  
    Шпікула Ярослав  "Поділля"   2  
    Кохман Ігор  "Нива" (Тернопіль)  2  
    Волохатий Роман "Нива" (Тернопіль)   2  
    Герт Андрій  "Нива" (Тернопіль)   2  
    Проців Максим "Нива" (Тернопіль)    2  
    Пучковський Тарас  "Оболонь Бровар-2"  2  
    Солдат Ігор "Верес" 2  
    Дрозд Юрій ФК "Ужгород"  2  
    Пасічник Кирило ФК "Ужгород" 2  
    Корольчук Артем  ФК "Ужгород"  2  
    Авдалян Тамаз  "Діназ"   2  
    Бовтрук Вадим  "Діназ"  2  
    Дмитренко Володимир  "Діназ"    2  
    Корешков Валентин  "Діназ"   2  
    Безпалий Олександр  "Діназ"   2  
    Крашневський Ігор  "Буковина" 2  
    Жикол Дмитро  "Чайка"   2  
    Касьяненко Олександр  "Чайка"   2  
    Шевчук Сергій "Чайка"   2  
    Бартошук Андрій "Чайка"   2  
    Дарда Андрій "Чайка"   2  
    Денега Богдан ФК "Калуш"
1
 
    Легкий Іван ФК "Калуш" 
1
 
    Кохман Андрій ФК "Калуш" 
1
 
    Танчин Владислав ФК "Калуш" 
1
 
    Ференцик Вадим  ФК "Ужгород"  1  
    Ряшко Віктор  ФК "Ужгород"  1  
    Дуран Володимир  ФК "Ужгород"  1  
    Кучеров Валерій  "Верес"  1  
    Ховбоша Дмитро  "Верес"  1  
    Адаменко Роман "Полісся" 1  
    Боровець Максим "Полісся" 1  
    Чернецький Олександр  "Полісся"  1  
    Демчук Максим  "Нива" (Тернопіль)   1  
    Хохлов Вадим "Нива" (Тернопіль)    1  
    Дедух Руслан "Нива" (Тернопіль)    1  
    Гатала Ігор "Нива" (Тернопіль)    1  
    Хруставка Олег "Нива" (Тернопіль)    1  
    Браславський Ярослав  "Нива" (Вінниця)   1  
    Попов Дмитро  "Нива" (Вінниця)  1  
    Червінський Денис "Нива" (Вінниця)  1  
    Брижчук Тимофій "Нива" (Вінниця)  1  
    Брижчук Антон "Нива" (Вінниця)  1  
    Морговський Ян  "Поділля"   1  
    Опря Роман  "Поділля"   1  
    Муляр Андрій  "Поділля"   1  
    Дорошенко Арсентій  "Поділля"   1  
    Калінін В'ячеслав  "Поділля"   1  
    Дерев'яго Артем  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Улянченко Владислав  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Козій Богдан  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Шевченко Євгеній  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Покойовий Богдан  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Ічанський Сергій  "Діназ"   1  
    Гарбар Олександр  "Діназ"   1  
    Помазан Роман  "Діназ"   1  
    Полянський Віталій "Буковина"  1  
    Мєлконян Ладік  "Буковина"  1  
    Азаренко Іван  "Буковина"  1  
    Мунтян Александру-Васілє "Буковина"  1  
    Іванченко Богдан "Буковина"  1  
    Сантрапинських Євген "Буковина"  1  
    Єфремов Андрій  "Чайка"   1  
    Цурупін Артем "Чайка"   1  
    Долгий Антон "Чайка"   1  
    Турчанов Вячеслав "Чайка"   1  
    Сухенко Олександр "Чайка"   1  
    Музиченко Антон "Чайка"   1  
           
           
           

 

 
    В свої ворота: Команда: На користь команди: Автогол:
    Пасічник Кирило ФК "Ужгород"
"Буковина"
    Шпікула Ярослав "Поділля"
"Нива" (Вінниця)
    Ховбоша Дмитро "Верес" 
"Нива" (Вінниця)
    Любчак Сергій  "Верес"  
"Буковина" 
 

Футзал. Сезон-2020/2021

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Будівельник» 9 27
2. «Говерла» 9 19
3. «Майстер» 9 16
4. «Стара Гарда» 9 16
5. «Заряд» 9 15
6. ФК «Підгірки» 9 15
7. «Сокіл» 9 10
8. «Будівельник-2» 9 7
9. ФК «Брошнів» 9 2
10. «Підгора» 9 2
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група А)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ВИЩА ЛІГА
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ПЕРША ЛІГА
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Наші партнери

 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3