Головна Друга ліга Календар матчів

Футзал-2020/2021. Перша ліга

М ГРУПА "А" І О
1. ФК «Гуменів» 7 19
2. ФК «Тужилів» 7 17
3. «Орандж» 7 15
4. ФК «Перекоси» 7 15
5. «Оболонь-Підгірки» 8 14
6. «Підгора-U21» 8 10
7. ФК «Довгий-Войнилів» 7 7
8. «Червона Валіза» 7 4
9. «Котятич» 8 2
10. ФК «Завадка» 8 2
М ГРУПА "Б" І О
1. «Євробуд» 8 22
2. «Сокіл-2» 8 19
3. ФК «Копанки» 8 18
4. «Чайка» 8 18
5. ФК «Калуш-U17» 8 16
6. ФК «Новиця» 8 11
7. «Тризуб» 9 7
8. ФК «Довгий-Войнилів-2» 9 6
9. «Штурм» 8 6
10. ФК «Перекоси-2» 8 6
11.  «Оскар» 8 2

Корисні сайти

Вхід на сайт





Календар матчів PDF Друк e-mail

 

 

altalt alt

Календар і результати матчів Другої ліги ПФЛ сезону-2019/2020 (Група "А")
Перше коло
27-28 липня 2019
1 тур
«Діназ»
«Оболонь-Бровар-2»
«Буковина»
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
«Верес»
ФК «Калуш»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль) – вихідний
03-04 серпня 2019
2 тур
«Діназ»
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
«Буковина»
«Верес» – вихідний
10-11 серпня 2019
3 тур
«Буковина»
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
«Чайка»
«Діназ» – вихідний
16 серпня 2019
4 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся»
«Діназ»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
«Чайка» – вихідний
24 серпня 2019
5 тур
«Діназ»
«Полісся»
ФК «Калуш»
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород»
«Верес»
«Чайка»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина» – вихідний
31 серпня - 01 вересня 2019
6 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля»
«Діназ»
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Полісся»
ФК «Ужгород»
«Чайка»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес»
«Нива» (Вінниця) – вихідний
04-05 вересня 2019
7 тур
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Поділля»
«Діназ»
«Верес»
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород»
«Полісся» – вихідний
08-09 вересня 2019
8 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Діназ»
«Верес»
«Буковина»
«Поділля»
«Полісся»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород» – вихідний
14 вересня 2019
9 тур
«Поділля»
«Полісся»
«Верес»
«Буковина»
«Чайка»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш» – вихідний
18 вересня 2019
10 тур
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина»
«Чайка»
«Полісся»
«Верес»
ФК «Калуш»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2» – вихідний
21-23 вересня 2019
11 тур
«Верес»
ФК «Калуш»
«Чайка»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина»
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля» – вихідний
Друге коло
28-30 вересня 2019
12 тур
«Оболонь-Бровар-2»
«Діназ»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся»
«Верес»
«Поділля»
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Нива» (Тернопіль) – вихідний
05 жовтня 2019
13 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Діназ»
«Поділля»
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес» – вихідний
09 жовтня 2019
14 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Полісся»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
«Чайка»
«Верес»
«Діназ» – вихідний
13 жовтня 2019
15 тур
«Полісся»
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Діназ»
«Верес»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка» – вихідний
18-19 жовтня 2019
16 тур
«Полісся»
«Діназ»
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Поділля»
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Вінниця)
«Чайка»
«Буковина» – вихідний
23 жовтня 2019
17 тур
«Поділля»
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Калуш»
«Діназ»
«Полісся»
«Буковина»
«Чайка»
ФК «Ужгород»
«Верес»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця) – вихідний
27-28 жовтня 2019
18 тур
«Буковина»
ФК «Калуш»
«Діназ»
«Поділля»
«Нива» (Тернопіль)
«Верес»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся» – вихідний
02-03 листопада 2019
19 тур
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль)
«Верес»
«Діназ»
«Поділля»
«Буковина»
ФК «Калуш»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород» – вихідний
9-11 листопада 2019
20 тур
«Полісся»
«Поділля»
«Буковина»
«Верес»
«Діназ»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль)
«Нива» (Вінниця)
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш» – вихідний
16 листопада 2019
21 тур
ФК «Ужгород»
«Нива» (Тернопіль)
«Нива» (Вінниця)
«Діназ»
«Чайка»
«Буковина»
«Верес»
«Полісся»
«Поділля»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2» – вихідний
23-24 листопада 2019
22 тур
ФК «Калуш»
«Верес»
«Полісся»
«Чайка»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Діназ»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Тернопіль)
«Оболонь-Бровар-2»
«Поділля» – вихідний
Третє коло
22-23 березня 2020
23 тур
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Поділля»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль) – вихідний
28-29 березня 2020
24 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Поділля»
«Чайка» – вихідний
04-05 квітня 2020
25 тур
«Верес»
«Нива» (Тернопіль)
«Діназ»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
«Чайка»
«Буковина»
«Полісся» – вихідний
11-12 квітня 2020
26 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Діназ»
«Полісся»
«Верес»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
«Чайка»
«Буковина» – вихідний
17 квітня 2020
27 тур
ФК «Калуш»
«Нива» (Тернопіль)
«Діназ»
«Полісся»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Верес» – вихідний
25-26 квітня 2020
28 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля»
«Полісся»
ФК «Калуш»
«Верес»
«Діназ»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка»
«Нива» (Вінниця) – вихідний
01-02 травня 2020
29 тур
ФК «Калуш»
«Верес»
«Поділля»
«Полісся»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород»
«Діназ» – вихідний
06 травня 2020
30 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Полісся»
«Чайка»
«Верес»
«Поділля»
«Діназ»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород» – вихідний
10 травня 2020
31 тур
«Поділля»
«Діназ»
«Чайка»
«Верес»
«Буковина»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш» – вихідний
16-17 травня 2020
32 тур
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
«Буковина»
«Діназ»
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2» – вихідний
23 травня 2020
33 тур
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля» – вихідний
 

Футзал. Сезон-2020/2021

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Будівельник» 9 27
2. «Говерла» 9 19
3. «Майстер» 9 16
4. «Стара Гарда» 9 16
5. «Заряд» 9 15
6. ФК «Підгірки» 9 15
7. «Сокіл» 9 10
8. «Будівельник-2» 9 7
9. ФК «Брошнів» 9 2
10. «Підгора» 9 2
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група А)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ВИЩА ЛІГА
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ПЕРША ЛІГА
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Наші партнери

 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_29