Головна Новини Огляд матчів Футбольні події

Футзал-2020/2021. Перша ліга

М ГРУПА "А" І О
1. ФК «Гуменів» 9 23
2. ФК «Перекоси» 9 21
3. ФК «Тужилів» 9 18
4. «Орандж» 9 18
5. «Оболонь-Підгірки» 9 17
6. ФК «Довгий-Войнилів» 9 10
7. «Підгора-U21» 9 10
8. ФК «Завадка» 9 5
9. «Червона Валіза» 9 4
10. «Котятич» 9 2
М ГРУПА "Б" І О
1. «Євробуд» 10 28
2. «Сокіл-2» 10 25
3. ФК «Копанки» 10 24
4. «Чайка» 10 21
5. ФК «Калуш-U17» 10 16
6. ФК «Перекоси-2» 10 12
7. ФК «Новиця» 10 11
8. «Штурм» 10 9
9. «Тризуб» 10 7
10. ФК «Довгий-Войнилів-2» 10 6
11.  «Оскар» 10 2

Корисні сайти

Вхід на сайт





Футбольні події PDF Друк e-mail
Неділя, 17 вересня 2017, 19:34

Результати ігрового тижня

Минулий тиждень був насичений футбольними подіями. Втрачена перемога у кубку аматорів на останніх хвилинах, вольові три очки у матчі з ФК "Галич". Старт в обласних змаганнях калуських команд у вікових групах U-11, U-12, U-14 та U-16, а також чергові тури у чемпіонатах ДЮФЛ України та ДЮФЛІФО U-18.

Наводимо результати цих матчів:

13 вересня (середа).

Кубок України серед аматорів. 1\16 фіналу. Перший матч.
ФК «Калуш» – СКК «Демня» (Демня) - 2:2

Чемпіонат Івано-Франківської області U-18. 6-й тур.
ФК «Галич-U18» (Галич) – ФК «Калуш-U18» - 0:1

Чемпіонат Івано-Франківської області U-11. 1-й тур.
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Ів-Франківськ) – ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець-U11» - 3:0.

14 вересня (четвер).

Чемпіонат Івано-Франківської області U-12. 1-й тур.
СК «Вигода» (Вигода) – ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець-U12» - 3:4.

16 вересня (субота).

Чемпіонат Івано-Франківської області U-14, U-16 . 1-й тур.
ФК «Калуш-U14» – Болехівська ДЮСШ-U14 (Болехів) - 7:0
ФК «Калуш-U16» – Болехівська ДЮСШ-U16 (Болехів) - 1:1

17 вересня (неділя).

Чемпіонат ДЮФЛ України. 2-й тур.
ФК «Калуш-U15» – «Покрова» (Львів) - 0:4
ФК «Калуш-U17» – «Покрова» (Львів) - 2:0

Чемпіонат області. 6-й тур.
«ФК «Калуш» - ФК «Галич» (Галич) - 2:1

 

Коментарі  

 
0 #16 кейлор 21.09.2017 01:37
дякую за розуміння )перемог перемог і перемог Львів з вами!!!
 
 
0 #15 Драган 20.09.2017 09:07
Добре кейлор,буду старатись ще більше!Такий коментар твій,можна взяти вже до уваги!
 
 
+1 #14 кейлор 20.09.2017 02:38
Цитую chmury pidariv:
Всі люди які в образливі формі критикують наших футболістів,ви всі, вийдіть на поле і покажіть на шо ви спроможні.Ви лише чмирите наших хлопців які хочуть підняти футбол в нашому регіоні.Команда лише проводить свій перший рік на аматорському рівні.Ви навпаки маєте підтримувати команду а не приходити і смердіти на стадіоні.Такі люди краще лежіть дома на диванчику і чіхайти пуза.
А за молодих хлопців з обласної команди я взагалі мовчу ви своїми вчинками відбиваєте всьо бажання грати і викладатися на полі.....
слухай, слідкуй за своїїми словами!!!а тобі Андрій Драган бажаю вдосконалюватись,старатись і викладуватись на полі на всі і я думаю все буде добре,доречі я немав шось собі на думці шоб тебе образити а сказав свою думку шоб більше працював на собою бо бачу шо можеш більше набагато ніж зараз ти показуєш свій футбол!!!
 
 
0 #13 chmury pidariv 19.09.2017 22:09
Всі люди які в образливі формі критикують наших футболістів,ви всі, вийдіть на поле і покажіть на шо ви спроможні.Ви лише чмирите наших хлопців які хочуть підняти футбол в нашому регіоні.Команда лише проводить свій перший рік на аматорському рівні.Ви навпаки маєте підтримувати команду а не приходити і смердіти на стадіоні.Такі люди краще лежіть дома на диванчику і чіхайти пуза.
А за молодих хлопців з обласної команди я взагалі мовчу ви своїми вчинками відбиваєте всьо бажання грати і викладатися на полі.....
 
 
0 #12 zhenya82ts 19.09.2017 19:20
Фрейд. Ваша думка зрозуміла, але не припустима на нашому сайті, в якому має йтися про футбол. Тому Ваш коментар видалено.
 
 
+1 #11 Драган 19.09.2017 08:41
Добре кейлор це твоя думка,я її зрозумів,Дякую що приходиш на стадіон,бажаю тобі усього хорошого!!
 
 
+1 #10 Roman 19.09.2017 04:17
Андрій не відповідай усяким даунам тут, виходьте показуйте гру і все буде нормально, людей які вас підтримують є багато , просто не всі можуть знайти час щоб писати коменти
 
 
-3 #9 кейлор 19.09.2017 02:25
люди сміються взагалі а поведенка твоя ніби нічого небуло - шо майже все поразки!!!тут виграли одну гру завдяки 2-3 гравцям які тянуть вас як брьовна за собою і розказують героя професійні футболісти всі в медалях сразу стали!!!(Цимбалістий,Маковійчу к,Мельник Орест,Хомин,Піцан,Коско ось в яких людей є бажання і вміння грати в ФУТБОЛ!!!а все решта груз який волочиться з ними(
 
 
-3 #8 кейлор 19.09.2017 02:15
пфф ти шо собі подумав шо я тебе боюсь?)ти смішний в футболі взагалі !!!моя думка я бачу по грі як ти граєш...ведеш себе як професіонал,а на полі дубок)чумось тільки тобі дають зауваження вмій і критику прийняти а саме головне висновки робити!!!а не тут покажись чи підійди)герої найшлися-мужики)))
 
 
+2 #7 Драган 18.09.2017 16:17
Не тобі вирішувати кому і коли зав'язувати з футболом,хочеш мені особисто про щось сказати то підійди і скажи як мужик а не пиши мені тут,під різними іменами.
 
 
-2 #6 реал 18.09.2017 15:20
драган завязуй. пиши той що в футболі [цензура], такі слова. ти сильніший то покажися.
 
 
+9 #5 Драган 18.09.2017 03:30
Дорогі вболівальники,дякуємо що приходите на стадіон та переживаєте за нас,за команду,ми цінуємо кожного з Вас,підтримка Ваша нам необхідна,стараємось та робимо усе для того щоб ви були задоволені. Спасибі!!!!! Що стосується обговорення та коментарів,хотілося щоб ви були представлені своім прізвищем та іменем(на прикладі igorandriychuk). Приємно читати де,людина себе представила та висловлює свою думку. Це дійсно ті хто переживає за нас за команду.Повага до таких є і буде,ніхто не забороняє критикувати нас,згідний є за що,нам є куди рости,ваша думка для нас важлива ,тому що ми граємо для вас! Дякую
 
 
-1 #4 кейлор 18.09.2017 01:13
так Цимбалістий молодець !!!а Драгану взагалі потрібно закінчувати з футболом,чим дальше тим гірше!!!!
 
 
+1 #3 igorandriychuk 17.09.2017 21:49
Оце несподіванка! Ось тут дійсно хочеться в захваті команду похвалити!!! (хтось тут казав, що коменти лише негативні - а підтримати та похвалити нема кому). Сьогодні Калуш вразив. Та і Галич попустився.. Виявляється, 5 гравців колишнього "Оскара" - це ще не фактор успіху. Цимбал на висоті, красунчик - двічі так круто добив зухвалого Макогона) Хочеться знову на матчі ходити, було б так далі! А Драган розчаровує знову.. Але сьогодні це другорядне.
 
 
-1 #2 кейлор 17.09.2017 21:29
Драган завязуй з футбол!!!!