Попередження: Николишин Тарас (64) – Радульський Володимир (77)
ФК «Калуш» припинив свою участь в кубковому обласному турнірі. Зустріч з головним фаворитом цих змагань – командою «Оскар» з Підгір'я Богородчанського району, що відбувалась на стадіоні «Хімік», протікала у видовищному ключі, і до останніх хвилин тримала у напрузі чисельну глядацьку аудиторію.
Команда з Підгір'я, яка в попередніх обласних змаганнях зібрала всі трофеї, сьогодні успішно виступає в аматорському чемпіонаті України, посідаючи високе друге місце. Цікаво, що шість із семи своїх перемог, здобутих у офіційних матчах сезону, «Оскар» досягав з мінімальним рахунком – 1:0.
Повторився такий результат і в Калуші, хоча все повинно було б завершуватись післяматчевою серією одинадцятиметрових штрафних ударів. Адже суперники виявились гідними один одного, рівноцінно зігравши як в атаці, так і в обороні.
Вирішальним виявився гол Михайла Басараба, забитий... рукою, який і приніс богородчанцям перепустку до півфіналу. Як арбітр зміг зарахувати такий м'яч, лишається загадкою, проте окремі рішення арбітрів, що обслуговують обласні змагання, вже давно перестали дивувати фахівців футболу, гравців команд і уболівальників.
P.S. Керівництво футбольного клубу «Калуш» вже звернулось до голови Обласної федерації футболу листом з вимогою розглянути дії головного арбітра матчу 1/4 фіналу Кубка області Дем’янчука Тараса, який прийняв рішення, що вплинуло на підсумковий результат.
В тексті листа також зазначено наступне: "...На жаль, подібні рішення арбітрів не на користь ФК «Калуш» стають систематичними. Це зокрема відбулось і в останніх матчах чемпіонату області: з «Гал-Вапно» в Галичі (11-й тур) і з «Карпатами» (Коломия) в Калуші (12-й тур), що позначилось на турнірному становищі команди.
ФК «Калуш» виступає за дотримання всіма учасниками принципів чесної гри, виконання статутних та регламентних норм ФІФА, УЄФА, ФФУ та ІФФФ, а також підвищення професіоналізму і рівня арбітражу обласних змагань з футболу. Адже перемога, здобута у нечесній грі, принижує гідність як футболістів, так і уболівальників."
Футбольний клуб сподівається на належний розгляд дій арбітра матчу ФК «Калуш» – «Оскар» (Підгір’я) на засіданні Комітету арбітрів ІФФФ і винесення відповідного дисциплінарного рішення.
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)
...Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!
Якщо Ви маєте на увазі момент Калуша на початку першого додаткового тайму, то подивіться уважно - Роман Пштир, який не попав в пусті ворота, був у положенні поза-гою (Макогон вийшов вперед, а між ним і лінією воріт був лише один захисник). Тому, якби й вібувся гол і судді його зарахували - було б несправедливо
Про шо ви говорете Редактор клубу? Відмінили чистий гол у ворота калуш у матчі Коломия там небуло позагрою чистий гол , це раз ,два Оскар підгіря Басараб забив не рукою,зверніть увагу при забитті голу на реакцію гравців калуша ніхто ніяк не апилював і не показував Судді те, що була гра рукою! А ви Футбольний Клуб Калуш зробіть висновки з того ,шо три гри нуль очків і нуль забитих ,а не на суддів писати листи ,це смішно чесно ,ви зробили таку рекламу на всіх сайтах ютуб і т д, шо ви немов якась там Барселона ,а гри нема ніякої !!! Почніть з себе а не з суддів !Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!
В матчі з Коломиєю, арбітри серйозно помилилися два рази. Перший гол в ворота Калуша дійсно чистий. Але в кінці матчу, був непризначений явний пенальті в ворота гостей. Тепер по грі з Оскаром. Гол забитий рукою і нічим іншим. Видно на відео, що м"яч змінює напрямок руху після доторку до руки і суддя це все прекрасно бачив, це раз. По-друге, декілька гравців Калуша одразу сигналізують арбітру про руку. По-третє, подивіться на дітей позаду воріт. Іх реакція підтверджує порушення правил. Але якщо Ви, подивившись повтор декілька разів, не бачите там руки, то вибачте, але з Вами немає про що говорити взагалі. Про команду, що бажаної гри і результату зараз немає, згідний, надіюсь вони розберуться...Але треба не забувати, що останні матчі були з дуже сильними суперниками, які роками разом відточують командну гру.
Про шо ви говорете Редактор клубу? Відмінили чистий гол у ворота калуш у матчі Коломия там небуло позагрою чистий гол , це раз ,два Оскар підгіря Басараб забив не рукою,зверніть увагу при забитті голу на реакцію гравців калуша ніхто ніяк не апилював і не показував Судді те, що була гра рукою! А ви Футбольний Клуб Калуш зробіть висновки з того ,шо три гри нуль очків і нуль забитих ,а не на суддів писати листи ,це смішно чесно ,ви зробили таку рекламу на всіх сайтах ютуб і т д, шо ви немов якась там Барселона ,а гри нема ніякої !!! Почніть з себе а не з суддів !Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!
Все, що Ви пишете про нечесне, непрофесійне та упереджене суддівство звісно ж є правдою. Але... Якби калуські футболісти, у складі яких є, думаю, усі погодяться, багато талановитих досвідчених виконавців, проявляли хоч трохи волю до перемоги і використовували сповна усі свої шанси забивати, то вигравали би по грі! І тоді не було б такої потреби кивати на суддів.. Забивати не вміємо - ось тут проблема.
Погоджуюсь, але проблема арбітражу справді існує. І з цією СИСТЕМОЮ щось потрібно робити
Все, що Ви пишете про нечесне, непрофесійне та упереджене суддівство звісно ж є правдою. Але... Якби калуські футболісти, у складі яких є, думаю, усі погодяться, багато талановитих досвідчених виконавців, проявляли хоч трохи волю до перемоги і використовували сповна усі свої шанси забивати, то вигравали би по грі! І тоді не було б такої потреби кивати на суддів.. Забивати не вміємо - ось тут проблема.
Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.
Коментарі
Підтримую редактора на сто відсотків.
Я думаю, що надалі дискусія тут недоречна
Якщо Ви маєте на увазі момент Калуша на початку першого додаткового тайму, то подивіться уважно - Роман Пштир, який не попав в пусті ворота, був у положенні поза-гою (Макогон вийшов вперед, а між ним і лінією воріт був лише один захисник). Тому, якби й вібувся гол і судді його зарахували - було б несправедливо
В матчі з Коломиєю, арбітри серйозно помилилися два рази. Перший гол в ворота Калуша дійсно чистий. Але в кінці матчу, був непризначений явний пенальті в ворота гостей. Тепер по грі з Оскаром. Гол забитий рукою і нічим іншим. Видно на відео, що м"яч змінює напрямок руху після доторку до руки і суддя це все прекрасно бачив, це раз. По-друге, декілька гравців Калуша одразу сигналізують арбітру про руку. По-третє, подивіться на дітей позаду воріт. Іх реакція підтверджує порушення правил.
Але якщо Ви, подивившись повтор декілька разів, не бачите там руки, то вибачте, але з Вами немає про що говорити взагалі.
Про команду, що бажаної гри і результату зараз немає, згідний, надіюсь вони розберуться...Але треба не забувати, що останні матчі були з дуже сильними суперниками, які роками разом відточують командну гру.
Погоджуюсь, але проблема арбітражу справді існує. І з цією СИСТЕМОЮ щось потрібно робити
Стрічка RSS коментарів цього запису