Головна Новини Огляд матчів ФК "Калуш" - "Оскар" (Підгір'я) - 0:1

Друга ліга-2025/2026

М Команда І О
1. «Сокіл» 10 22
2. КІМ 10 22
3. ФК «Гуменів» 10 19
4. «Стройбаза» 10 14
5. ФК «Тужилів» 10 10
6. ДЮСШ 10 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





ФК "Калуш" - "Оскар" (Підгір'я) - 0:1 PDF Друк e-mail
Субота, 05 листопада 2016, 17:09

До півфіналу проходить «Оскар»


ФК «Калуш» (Калуш) – «Оскар» (Підгір'я) - 0:1 (0:0; 0:1)

Кубок області з футболу. 1/4 фіналу

2 листопада 2016 – 14.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +7°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем'янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Морозюк Богдан і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Мацько Дмитро (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Николишин Тарас, Коско Юрій, Ковальчук Тарас (Павелко Остап, 101), Мельник Орест, Пштир Роман, Стовбан Любомир, Драган Андрій, Лаврінок Василь (Генега Роман, 105)

«Оскар»: Макогон Михайло, Долотко Ігор, Лазорик Микола, Грибінський Ігор, Радульський Володимир, Герин Назарій (Вірстюк Роман, 36), Данищук Віктор (К), Іванишин Юрій, Курташ Роман (Басараб Михайло, 83), Блащук Василь, Романишин Ростислав

Гол: Басараб Михайло (102)

Попередження: Николишин Тарас (64) – Радульський Володимир (77)

ФК «Калуш» припинив свою участь в кубковому обласному турнірі. Зустріч з головним фаворитом цих змагань – командою «Оскар» з Підгір'я Богородчанського району, що відбувалась на стадіоні «Хімік», протікала у видовищному ключі, і до останніх хвилин тримала у напрузі чисельну глядацьку аудиторію.
Команда з Підгір'я, яка в попередніх обласних змаганнях зібрала всі трофеї, сьогодні успішно виступає в аматорському чемпіонаті України, посідаючи високе друге місце. Цікаво, що шість із семи своїх перемог, здобутих у офіційних матчах сезону, «Оскар» досягав з мінімальним рахунком – 1:0.
Повторився такий результат і в Калуші, хоча все повинно було б завершуватись післяматчевою серією одинадцятиметрових штрафних ударів. Адже суперники виявились гідними один одного, рівноцінно зігравши як в атаці, так і в обороні.

Вирішальним виявився гол Михайла Басараба, забитий... рукою, який і приніс богородчанцям перепустку до півфіналу. Як арбітр зміг зарахувати такий м'яч, лишається загадкою, проте окремі рішення арбітрів, що обслуговують обласні змагання, вже давно перестали дивувати фахівців футболу, гравців команд і уболівальників.

 

P.S. Керівництво футбольного клубу «Калуш» вже звернулось до голови Обласної федерації футболу листом з вимогою розглянути дії головного арбітра матчу 1/4 фіналу Кубка області Дем’янчука Тараса, який прийняв рішення, що вплинуло на підсумковий результат.
В тексті листа також зазначено наступне: "...На жаль, подібні рішення арбітрів не на користь ФК «Калуш» стають систематичними. Це зокрема відбулось і в останніх матчах чемпіонату області: з «Гал-Вапно» в Галичі (11-й тур) і з «Карпатами» (Коломия) в Калуші (12-й тур), що позначилось на турнірному становищі команди.
ФК «Калуш» виступає за дотримання всіма учасниками принципів чесної гри, виконання статутних та регламентних норм ФІФА, УЄФА, ФФУ та ІФФФ, а також підвищення професіоналізму і рівня арбітражу обласних змагань з футболу. Адже перемога, здобута у нечесній грі, принижує гідність як футболістів, так і уболівальників."
Футбольний клуб сподівається на належний розгляд дій арбітра матчу ФК «Калуш» – «Оскар» (Підгір’я) на засіданні Комітету арбітрів ІФФФ і винесення відповідного дисциплінарного рішення.

 

Фото до статті: ifff.if.ua


 

Коментарі  

 
+1 #8 zhenya82ts 06.11.2016 13:21
Цитую redactor:
Цитую Олексійович:
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)

Я думаю, що надалі дискусія тут недоречна

Підтримую редактора на сто відсотків.
 
 
0 #7 redactor 05.11.2016 23:58
Цитую Олексійович:
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)

Я думаю, що надалі дискусія тут недоречна
 
 
-1 #6 Олексійович 05.11.2016 23:46
Реально кожен Гравець з калуша прикрасно знає Басараба Михайла ,любий з гравців калуша може зним зустрітися і він чесно скаже чи були руки чи ні ! на відео нічого взагалі невидно бо відео знімають на совдепівську камеру якій 20 років про шо ви говорите а діти це взагалі тут нідочого бо ви самі знаєте шо з футболістів ніхто досконало правила незнає ще досих пір як надиво) а ви про дітей ,діти могли шо хоч показувати це ж діти ! так шо нетреба говорити незнаючи 100% були руки небули ) а за пенальті це тоже спірний момент на рішення арбітра тоже ви не були на полі в той момент а на відео кажу як є краще би на Айфон знімав там краще зображення і так далі зараз в кожного майже айфон так попросіть Білецького нехай дасть свій тай знімлять нормально футбол на нормальну камеру а не ту совдеп)
 
 
0 #5 redactor 05.11.2016 21:46
Цитую Олексійович:
...Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!

Якщо Ви маєте на увазі момент Калуша на початку першого додаткового тайму, то подивіться уважно - Роман Пштир, який не попав в пусті ворота, був у положенні поза-гою (Макогон вийшов вперед, а між ним і лінією воріт був лише один захисник). Тому, якби й вібувся гол і судді його зарахували - було б несправедливо
 
 
-1 #4 zhenya82ts 05.11.2016 20:51
Цитую Олексійович:
Про шо ви говорете Редактор клубу? Відмінили чистий гол у ворота калуш у матчі Коломия там небуло позагрою чистий гол , це раз ,два Оскар підгіря Басараб забив не рукою,зверніть увагу при забитті голу на реакцію гравців калуша ніхто ніяк не апилював і не показував Судді те, що була гра рукою! А ви Футбольний Клуб Калуш зробіть висновки з того ,шо три гри нуль очків і нуль забитих ,а не на суддів писати листи ,це смішно чесно ,ви зробили таку рекламу на всіх сайтах ютуб і т д, шо ви немов якась там Барселона ,а гри нема ніякої !!! Почніть з себе а не з суддів !Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!

В матчі з Коломиєю, арбітри серйозно помилилися два рази. Перший гол в ворота Калуша дійсно чистий. Але в кінці матчу, був непризначений явний пенальті в ворота гостей. Тепер по грі з Оскаром. Гол забитий рукою і нічим іншим. Видно на відео, що м"яч змінює напрямок руху після доторку до руки і суддя це все прекрасно бачив, це раз. По-друге, декілька гравців Калуша одразу сигналізують арбітру про руку. По-третє, подивіться на дітей позаду воріт. Іх реакція підтверджує порушення правил.
Але якщо Ви, подивившись повтор декілька разів, не бачите там руки, то вибачте, але з Вами немає про що говорити взагалі.
Про команду, що бажаної гри і результату зараз немає, згідний, надіюсь вони розберуться...Але треба не забувати, що останні матчі були з дуже сильними суперниками, які роками разом відточують командну гру.
 
 
-3 #3 Олексійович 05.11.2016 20:23
Про шо ви говорете Редактор клубу? Відмінили чистий гол у ворота калуш у матчі Коломия там небуло позагрою чистий гол , це раз ,два Оскар підгіря Басараб забив не рукою,зверніть увагу при забитті голу на реакцію гравців калуша ніхто ніяк не апилював і не показував Судді те, що була гра рукою! А ви Футбольний Клуб Калуш зробіть висновки з того ,шо три гри нуль очків і нуль забитих ,а не на суддів писати листи ,це смішно чесно ,ви зробили таку рекламу на всіх сайтах ютуб і т д, шо ви немов якась там Барселона ,а гри нема ніякої !!! Почніть з себе а не з суддів !Забий Гол закритими Очима в пусті ворота з Оскаром і всьо!
 
 
+1 #2 redactor 05.11.2016 19:17
Цитую іgorandriychuk:
Все, що Ви пишете про нечесне, непрофесійне та упереджене суддівство звісно ж є правдою. Але... Якби калуські футболісти, у складі яких є, думаю, усі погодяться, багато талановитих досвідчених виконавців, проявляли хоч трохи волю до перемоги і використовували сповна усі свої шанси забивати, то вигравали би по грі! І тоді не було б такої потреби кивати на суддів.. Забивати не вміємо - ось тут проблема.

Погоджуюсь, але проблема арбітражу справді існує. І з цією СИСТЕМОЮ щось потрібно робити
 
 
+2 #1 іgorandriychuk 05.11.2016 18:29
Все, що Ви пишете про нечесне, непрофесійне та упереджене суддівство звісно ж є правдою. Але... Якби калуські футболісти, у складі яких є, думаю, усі погодяться, багато талановитих досвідчених виконавців, проявляли хоч трохи волю до перемоги і використовували сповна усі свої шанси забивати, то вигравали би по грі! І тоді не було б такої потреби кивати на суддів.. Забивати не вміємо - ось тут проблема.
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.

Перша ліга-2025/2026

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • 11.02.18 м.Долина