Навчально-тренувальний збір PDF Друк e-mail
Неділя, 07 серпня 2016, 09:58

За розкладом чемпіонату області

alt

ФК «Калуш» двома контрольними поєдинками завершив свою підготовку до чемпіонату області сезону-2016/2017. Спочатку калушани мінімально перемогли «Карпати» з Брошнів-Осади, а потім – зіграли в результативну нічию з долинським «Нафтовиком».

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:0 (1:0)
2 серпня 2016 року, 18.00 – с. Вістова, стадіон «Нафтохімік»
Арбітр: Добрянський Ярослав (м. Калуш)
Гол: Драган Андрій (29)

Вперше зі стартового складу наставник калушан Петро Лесів задіяв одразу чотирьох потенційних новачків своєї команди, і в цілому перший тайм пройшов за мінімальної ігрової переваги ФК «Калуш». Тому логічним виглядав гол, який забив Андрій Драган з лінії штрафного майданчика, вразивши нижній кут воріт.
Після перерви гра помітно загострилась, та більше відзначитись в цьому спарингу не пощастило нікому. Що до «Карпат», то Василь Качур виставив цілий ряд гравців юнацького складу, а з відомих виконавців в "основі" з'явились лише брати Локатирі, Кащій, Ляхович, а також – екс-калушанин Любомир Головінський.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 1:1 (0:0)
4 серпня 2016 року, 18.00 – с. Вістова, стадіон «Нафтохімік»
Арбітр: Юрчишин Василь (м. Калуш)
Нереалізований пенальті: Мельник Орест (65)
Голи: Салаш Андрій (70)
– Стовбан Любомир (76)

Наступний суперник калушан – долинський «Нафтовик», очевидно, вже давно визначився з майбутнім кістяком виконавців, і проводить цілий ряд успішних контрольних поєдинків. Долиняни зіграли строго від оборони, а ФК «Калуш», як і в матчі цих суперників тижневої давнини, розтранжирив купу гольових моментів, ще й Орест Мельник не зумів пробити Димида з 11-метрової позначки.
А коли за двадцять хвилин до завершення поєдинку Салаш втік в контратаку і перехитрив Андрія Телька, здавалось, що перемогу знову святкуватимуть гості. Та зовсім скоро Любомир Стовбан зрівняв рахунок, чітким ударом завершивши комбінацію своїх партнерів, а потім – міг забити ще раз, влучивши у поперечину.

Отже, минулої суботи ФК «Калуш» завершив навчально-тренувальний збір. Команда проводила дворазові тренування і зіграла шість контрольних матчів з підсумком +1=2-3, різниця м'ячів: 5-8. Цікаво, що два останні якраз співпали з розкладом стартових турів обласного чемпіонату: в неділю 14 серпня калушани на «Хіміку» приймуть брошнівські «Карпати», а через тиждень – поїдуть в Долину до «Нафтовика». Перелік гравців, з якими увійде в сезон Петро Лесів, стане відомий 11-го числа, на яке припадає графік заявочної кампанії.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.