Чемпіонат області. Перша ліга. 19 тур (28 серпня 2011 р.)

"Придністров'я" (Тлумач) - "Кроно-Карпати" (Брошнів) - 0:1, юнаки - 1:1
"Бескид" (Надвірна) - "Газовик" (Богородчани) - 0:2, 1:2
"Нафтовик" (Долина) - "Тепловик" (Івано-Франківськ) - 1:0, 0:1
"Пробій" (Городенка) - "Гвіздець" (Гвіздець) - 1:0, 0:2
"Яспіль" (Ясенів Пільний) - "Прут" (Делятин) - 7:0, 1:2
"Сокіл" (Угринів) - "Карпати" (Коломия) - 0:2, 0:3

Черговий тур обласного чемпіонату приніс декілька несподіваних результатів. Так лідер - "Тепловик" мінімально поступився в гостях середняку першої ліги долинському "Нафтовику". Не помогло івано-франківцям навіть повернення в команду з друголігового "Прикарпаття" Андрія Нестерука. Друга команда чемпіонату тлумацьке "Придністров'я" на своєму стадіоні з тим же рахунком (0:1) програла "Кроно-Карпатам" (Брошнів). Цим шансом скористались коломийські "Карпати", які прогнозовано перемогли "Сокіл" в Угринові. Цікаво, що весь другий тайм коломияни грали у меншості: їх гравець Тарас Овчар так бурхливо святкував забитий ним гол, що арбітр цього матчу Романюк Анастасія змогла заспокоїти тріумфатора лише за допомогою червоної картки.

Становище команд лідируючої групи:

1. "Тепловик" (Івано-Франківськ) - 43
2. "Карпати" (Коломия) - 40
3. "Придністров'я" (Тлумач) - 39
4. "Газовик" (Богородчани) - 39
5. ФК "Снятин-Євромодуль" (Снятин) - 38

Сьогодні також відбулося засідання КДК. Ось перелік рішень, які були прийняті на цьому засіданні:
1. Овчар Тарас ("Карпати" Коломия) за непристойний жест та нецензурний вираз на адресу своєї команди в матчі "Сокіл" - "Карпати" одержав дискваліфікацію на два матчі та умовно до кінця сезону.
2. Небелюк Володимир ("Прут" Делятин), Кукурудз Володимир ("Дністер-Рітас"), Стовбан Любомир (ФК "Калуш"), Рошко Іван ("Газовик", юнаки), Корнута Віталій ("Колос" П'ядики, юнаки), Білан Василь ("Дністер-Рітас", юнаки) - пропустять по 1 грі.
3. Оринчак Богдан ("Кроно-Карпати" Брошнів, юнаки) - пропустить 2 гри за нецензурний вираз в адрес арбітра.
4. Бобко Ігор ("Тепловик", юнаки) - 2 гри за навмисний удар рукою в обличчя під час гри.
5. Василюк Михайло ("Хутровик", юнаки) - 2 гри за навмисний удар суперника ногою після зупинки гри.
6. Букатчук Дмитро ("Карпати" Кути, юнаки) - 2 гри за удар суперника рукою після зупинки гри.
7. Бута Василь ("Карпати" Болехів, юнаки) і Грицюк Роман (ФК "Калуш", юнаки) - пропустять по 2 гри за удар суперника ногою після свистка арбітра.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.