Контрольний матч PDF Друк e-mail
Середа, 29 липня 2015, 23:59

Проблем з «Придністров'ям» не було

alt

ФК «Калуш» переміг «Придністров'я» (2:0) в останньому контрольному протистоянні перед початком другого кола чемпіонату області. Проте калушани стартують тільки наступної середи кубковим матчем в Побережжі, адже домашній поєдинок чергового шістнадцятого туру з галицьким «Дністром» перенесений аж на 2 вересня.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Придністров'я» (Тлумач) – 2:0 (1:0)
29 липня 2015 року, 18.20 – м. Калуш, стадіон «Хімік»,+18°С, 100 глядачів
Арбітр: Крашенінніков Владислав (м. Калуш)
Асистенти арбітра: Юрчишин Василь і Золотняк Петро (обидва – м. Калуш)
Склад ФК «Калуш»: Кузів  Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гудак Степан, Гладенький Віталій, Драган Назарій, Мельник Орест, Стовбан Любомир, Головінський Любомир, Веприк Олег, Драган Андрій
На заміну виходили: Вандзіляк Андрій, Новицький Андрій, Ковальчук Тарас, Боднар Олег
Голи: Мельник Орест (27), Головінський Любомир (55)

Перший тайм зустрічі повністю виявився за господарями, які пішли на перерву з мінімальною перевагою в рахунку. На 27-й хвилині багатоходову комбінацію поблизу воріт тлумацької команди несильним, проте акцентованим ударом завершив Орест Мельник. Через десять хвилин після відпочинку диспетчер ФК «Калуш» Олег Веприк ідеальним пасом вивів на побачення з голкіпером Головінського, який технічно подвоїв рахунок.
«Придністров'я» зробило декілька спроб для того, щоб забити хоча б один м'яч у відповідь. Але потенційний гольовий удар Михайла Слободяна у підкаті заблокував Тарас Ковальчук, а вихід один-в-один нападника впевнено ліквідував Вандзіляк. Навпаки – третій гол мав можливість провести Андрій Драган, проте позбувшись захисників і вже обігравши голкіпера, номінальний (у цьому матчі) форвард калушан пробив у стійку.

В цілому сьогодні калушани не мали проблем в атаці з «Придністров'ям». І це попри відсутність Сергія Халацького, який вже практично оформив свій перехід до Калуша з болехівських «Карпат». До того ж, завершується процес відновлення Ореста Януша – одного з ключових гравців ФК «Калуш» у першому колі чемпіонату.

alt
А ось граючий тренер тлумачан Олег Вікарюк ще має час до 4 серпня, щоб оптимізувати гру своїх підопічних перед принциповим домашнім поєдинком з сусідами по турнірній таблиці – «Нікою-Івано-Франківськ».