Головна Новини Інтерв’ю За матеріалами преси

Футзал-2020/2021. Перша ліга

М ГРУПА "А" І О
1. ФК «Гуменів» 7 19
2. ФК «Тужилів» 7 17
3. «Орандж» 7 15
4. ФК «Перекоси» 7 15
5. «Оболонь-Підгірки» 8 14
6. «Підгора-U21» 8 10
7. ФК «Довгий-Войнилів» 7 7
8. «Червона Валіза» 7 4
9. «Котятич» 8 2
10. ФК «Завадка» 8 2
М ГРУПА "Б" І О
1. «Євробуд» 8 22
2. «Сокіл-2» 8 19
3. ФК «Копанки» 8 18
4. «Чайка» 8 18
5. ФК «Калуш-U17» 8 16
6. ФК «Новиця» 8 11
7. «Тризуб» 9 7
8. ФК «Довгий-Войнилів-2» 9 6
9. «Штурм» 8 6
10. ФК «Перекоси-2» 8 6
11.  «Оскар» 8 2

Корисні сайти

Вхід на сайт

За матеріалами преси PDF Друк e-mail
Субота, 02 вересня 2017, 15:56

Андрій Білецький: «Хочеться, аби проблемами клубу пройнялась громадськість міста» (інтерв'ю газеті «НАФТОХІМІК-Калуш», №35 від 01.09.2017)

У третьому турі чемпіонату області ФК «Калуш» знову програв. На цей раз у Бурштині місцевій команді з рахунком 0:1. Нагадаємо, що і в двох попередніх поєдинках команда поступилася спочатку 0:1 на власному полі надвірнянському «Бескиду», а в другому турі програла ФК «Турка» теж на стадіоні «Хімік» з рахунком 0:3. Не краще виглядає турнірне становище вже основного складу ФК «Калуш» і в чемпіонаті України серед аматорських команд, де «Калуш» здобув лише очко в домашньому поєдинку проти ФК «Минай» із Закарпаття, а в двох інших поєдинках зазнав поразок. Спочатку на виїзді від команди «ОДЕК» з Рівненщини, а 19 серпня вдома від ФК «Кристал» з м.Чортків Тернопільської області.
 
У двох попередніх номерах «НК» ми акцентували увагу на тому, наскільки болючим є такий старт команд ФК «Калуш» для місцевих уболівальників, адже вони вже засумували за звичними в минулому перемогами калуської команди. А ось що каже з цього приводу президент громадської організації «Футбольний клуб «Калуш» Андрій Білецький.

– Ми хотіли, – розповідає Андрій Ігорович, – порадувати калуських уболівальників високим місцем у чемпіонаті області ще в попередньому сезоні, але в силу різних причин  стали третіми. Тим не менше Федерація футболу України надала нам право виступати в чемпіонаті України серед аматорів. Цим шансом, як мовиться, гріх було не скористатися. Тому було прийнято колегіальне рішення заявити команду на цей турнір. Але вже після цього ФФУ зробила нам «подарунок», зобов’язавши команду клубу брати участь і в чемпіонаті Івано-Франківщини, що, зрозуміло, вимагає додаткових фінансових витрат та два повноцінних склади команд, адже матчі в обидвох чемпіонатах проходять, як правило, в один день.

Ще однією неочікуваною проблемою стало питання тренерського складу. Петро Лесів, який останнім часом працював з основною командою,  тренувати команду, яка виступатиме в чемпіонаті України, відмовився, мотивуючи це рішення зайнятістю за основним місцем роботи та неготовністю брати таку відповідальність. А в Калуші та регіоні, як з’ясувалося, кваліфікованих тренерів з футболу й немає, хоча ми їх  шукали.

Допоміг випадок, коли я познайомився з відомим футбольним  фахівцем Степаном Матвіївим, який разом із Михайлом Савкою працював у тренерському штабі Романа Григорчука, коли той був головним тренером «Чорноморця», а потім і азербайджанської «Габали». Але в «Габалі» вони працювали недовго, і на час нашої розмови ці два тренери були, так би мовити, без роботи. Після  пропозиції очолити команду в Калуші, С. Матвіїв попросив час на роздуми до 20 травня. Як пізніше з’ясувалося, це був той день, коли мало вирішитися питання переходу Р. Григорчука до керма головного тренера київського «Динамо», до тренерського штабу  якого С. Матвіїв та М.Савка теж мали  бути залучені. Але цього, як відомо, не сталося, і вони погодилися стати тренерами калуських команд.

Але ще до цього я поінформував їх про те, що можливостей для швидкого росту і результатів у клубу нині немає, а тому їх основним завданням буде налагодження тренувального процесу в усіх семи командах. Малося на увазі, щоб такі досвідчені фахівці організовували тренувальний процес, починаючи з дитячих команд і закінчуючи основною. Вони пообіцяли це зробити, і в керівництва ГО «ФК «Калуш» не було підстав їм не вірити, адже вони володіють сучасною системою підготовки футболістів, яка нині успішно використовується такими клубами Європи, як «Динамо» (Загреб), «Аякс» (Амстердам) й іншими.

До таких змін у роботі клубу спонукала та обставина, що протягом вже багатьох років у Калуші ніхто серйозно не займався питанням розвитку дитячого і юнацького футболу. А коли десь і з’являвся «юний талант», то про це відразу повідомлялося в клуби Івано-Франківська, Моршина і навіть Києва. Відтік молодих футболістів був у попередні роки настільки великим, що в Калуші фактично немає нині футболістів і 1999 року народження.

Отож на меті нової структури клубу стоїть завдання припинити відтік молодих футболістів. Саме тому було прийнято рішення про участь дитячих команд у чемпіонаті України, які нині зебезпечуються формою, автотранспортом і харчуванням, чого вже давно не було в місті. І це, до речі, вже дало свої результати, адже дитячі футбольні команди радують нині перемогами.

Виконуючи таке важливе соціальне завдання, як надання дітям можливості для спортивного росту, зменшуючи тим самим кількість підлітків на вулицях міста, ми в жодному разі не забуваємо про калуського уболівальника, який звик до перемог своєї команди й хоче бачити нові.

З цього приводу хочу сказати, що з 18 футболістів нинішнього складу основної команди 12 є вихованцями калуського футболу. Принципом  комплектації команд корінними калушанами та вихованцями із сіл району керуватимемося й надалі. А коли ситуація вимагатиме її підсилення іногородцями, то вони повинні бути на голову сильнішими від наших місцевих футболістів.

Невдалий старт пов’язую також не лише з необхідністю поділу наших сил на дві команди і комлектацією команди-учасниці першості області ще зовсім юними футболістами, а й справді дуже сильним складом тих клубів, що беруть участь у чемпіонаті України серед аматорів. Нас, як і більшість українських клубів, турбує відсутність кваліфікованого центрального нападника й ряд інших проблем.

Зважаючи на вищесказане, а також те, що керівництво клубу, його тренерський штат роблять сьогодні все можливе для поліпшення ситуації, дуже хочеться, аби проблемами клубу пройнялися громадськість міста, калуські уболівальники, місцеві підприємці та керівники підприємств. Адже сьогодні належну підтримку, в тому числі й фінансову, ми маємо лише від Калуської міської ради та міського голови Ігоря Матвійчука. Всі інші наші потенційні спонсори поки що не виправдовують надії. Особливо засмучує те, що фактично жодної підтримки ми не маємо від підприємців Калуша і тих промислових підприємств, які нині працюють. Дуже також надіємося, що після відновлення роботи виробництв зможе більш суттєво сприяти розвитку футболу в Калуші і найбільше підприємство міста «КАРПАТНАФТОХІМ».

Кошти ГО «ФК «Калуш» потрібні не для забезпечення високих зарплат її працівникам та гравцям команд, а в першу чергу для повноцінної діяльності його інфраструктури. Ми були б, приміром, дуже раді, коли б віднайшовся спонсор та облаштував у місті ще один належний стадіон, адже в Калуші нині є лише «Хімік». А цього, зрозуміло, недостатньо для проведення домашніх матчів усіх команд. Саме тому ми вимушені їх проводити у Вістовій, Студінці та на інших стадіонах.

 
Записав: Анатолій Гайовий.

 

Коментарі  

 
-3 #12 redactor 06.09.2017 19:22
Цитую Активність громади:
Не вистачає звичних анонсів матчів на сайті.

З цими питаннями пораджу звертатись на офіційний сайт футбольного клубу - туди зручно перейти від нас з лівої колонки в розділі "Корисні сайти", клікнувши мишкою по відповідному малюнку.
 
 
0 #11 Активність громади 06.09.2017 18:46
Не вистачає звичних анонсів матчів на сайті.
 
 
0 #10 Активність громади 06.09.2017 18:44
Робіть щось для результату хоч в якомусь чемпіонаті чи кубку. Осінній сезон тільки розпочинається.
 
 
0 #9 redactor 04.09.2017 07:31
Цитую Блять:
"...Анатолій Гетманчук (шеф редактор газети "Калуський Нафтохімік"), як всім відомо, "знаний майстер" статей про футбол і "сильно" в ньому розбирається..."
В світ інформаіційних технологій, я думаю ручкою вже ніхто не записує, такщ що не довіряти журналісту не має підстав.

Редактор сайту, адміністроатор сайту чи як правильно вас називати, головний редактор. Так ви перечитуйте, статті які передруковуєте, і не в коментарях виправдовуйте призидента, чи самі себе.
Абсурд

Вибачте, але ніхто нікого і не виправдовує, просто журналіст чи головний редактор газети «НАФТОХІМІК-Калуш» з якихось певних причин перекрутив очевидні факти, і це вже розійшлося в тиражі останнього друкованого видання. У підсумку виправдовуватись доведеться вже особисто президенту ФК «Калуш» Білецькому, особливо за цитати наведені Вами в першому знизу коментарі
 
 
+1 #8 Блять 04.09.2017 00:40
"...Анатолій Гетманчук (шеф редактор газети "Калуський Нафтохімік"), як всім відомо, "знаний майстер" статей про футбол і "сильно" в ньому розбирається..."
В світ інформаіційних технологій, я думаю ручкою вже ніхто не записує, такщ що не довіряти журналісту не має підстав.

Редактор сайту, адміністроатор сайту чи як правильно вас називати, головний редактор. Так ви перечитуйте, статті які передруковуєте, і не в коментарях виправдовуйте призидента, чи самі себе.
Абсурд
 
 
0 #7 zhenya82ts 04.09.2017 00:15
Цитую redactor:
Сьогодні на грі з "Нафтовиком" було не більше 20-ти глядачів... Хочеться вірити, що участь в чемпінаті ААФУ не стане помилкою, а обласна федерація отримала те, що і хотіла - футбольне дійство при порожніх трибунах... :sad:

Мені здається, що обласній федерації абсолютно наплювати на кількість глядачів на матчах і якість гри, на яких вона демонструється. Їм важливіше здерти внески за участь, оплата заявок і суддівства. І вони прекрасно розуміли, співставивши два календаря, що однією командою грати в обох турнірах + 2 кубки, дуже важко. Прийшлось би грати по схемі гра через три дні від серпня до середини листопада. Це теоретично зробити можна було, але тоді потрібна велика кількість кваліфікованих виконавців, на яких треба немалі кошти. По людськи могли відпустити Калуш, але вперлись, розуміючи прекрасно про додаткові витрати калушан. Забуваючи одночасно про те, що Калуш на аматорах представляє саме Івано-Франківщину. А здогадатись який турнір для нас важлівіший, зовсім не важко. В принципі при тих людях, що там роками вже укорінились в ІФОФФ, іншого я і не чекав. Тепер результати ФК «Калуш» на область на совісті тих людей з обласної федерації...Але думаю їм всеодно...
 
 
0 #6 redactor 03.09.2017 23:19
Сьогодні на грі з "Нафтовиком" було не більше 20-ти глядачів... Хочеться вірити, що участь в чемпінаті ААФУ не стане помилкою, а обласна федерація отримала те, що і хотіла - футбольне дійство при порожніх трибунах... :sad:
 
 
0 #5 zhenya82ts 03.09.2017 21:23
Цитую igorandriychuk:
Шановний редакторе та ви, шановні футболісти!Думаю - всі чітко усвідомлюєте, що ніякі виправдання вже не мають сенсу. І балачки, що все ще налагодиться, потрібно трохи почекати і т.д. Це катастрофа. Перетворити за якийсь місяць Калуський футбол на жахливу убогість! Як так могло статись???

Тут напевно не тільки треба питати у керівництва і футболістів за показаний результат. В першу чергу треба питати в тренерів, які проводили селекцію перед стартом сезону (відсіяли певну кількість гравців минулого сезону та запросили нових виконавців). Матвіів і Савка очевидно в більшій мірі відповідальні за справи першої команди, так як прийшовши до клубу погодились з завданнями, які перед ними скоріш за все були поставлені. Зараз ми бачимо, що ні гри, ні результату немає і адаптаційний період вже мав би минути. Дуже хочеться відвертого інтерв"ю з тренерами команди від незалежного журналіста ( тільки не з нафтохіміка :sad: ). Мені здається, що останньою краплею в терпінні всіх людей ( вболівальників та керівництва команди) може стати невиграш на наступну суботу у ФК "Хмельницький". Бо довго це спостерігати просто вже немає сил, так як прогрес у грі відсутній напроч.
 
 
0 #4 igorandriychuk 03.09.2017 20:55
Шановний редакторе та ви, шановні футболісти!Думаю - всі чітко усвідомлюєте, що ніякі виправдання вже не мають сенсу. І балачки, що все ще налагодиться, потрібно трохи почекати і т.д. Це катастрофа. Перетворити за якийсь місяць Калуський футбол на жахливу убогість! Як так могло статись???
 
 
0 #3 zhenya82ts 03.09.2017 20:53
Анатолій Гетманчук (шеф редактор газети "Калуський Нафтохімік"), як всім відомо, "знаний майстер" статей про футбол і "сильно" в ньому розбирається. Ще за часів виступів калуської команди у другій професійній лізі важко було читати ті огляди, які цей пан нам пропонував. Тому і не дивно, що в цій статті, записуючи чи не записуючи розмову, він, чи його підлеглий сплутав ФФУ (федерація футболу України) з ІФОФФ (Івано-Франківська обласна федерація футболу), яка зобов"язала ФК "Калуш" виступати ще у чемпіонаті області. Такий ляп схоже був не просто помилкою, а не знанням хто за що відповідає і які турніри проводить. У минулій статті цього ж "майстра пера", декілька тижнів тому, диктор на стадіоні був названий коментатором. Як можна іх не відрізняти ? Дивно не правда ж ? Багато років людина пише в газеті про футбол !!! Тому, якщо стаття перекручена і невірно трактована для читача, то нічого дивного в цьому немає. Це його рівень: "Калуський Нафтохімік".
 
 
0 #2 redactor 03.09.2017 19:37
Коли ФК "Калуш", бронозовий призер останнього чемпіонату області, вийшов на всеукраїнський рівень, здавалось, у калуському футболі мав би відбутись якісний підйом. Проте насправді команда сьогодні переживає складний період - про це свідчить як настрій уболівальників, так і вищенаведна стаття зі шпальти "НАФТОХІМІКА" (до речі, за моєю власною інформацією, не всі вище викладені висловлювання Андрія Білецького є коректними, тобто вони дещо перекручені виданням - це якраз стосується позиції що до тренерів і ФФУ). На що ще хочу звернути увагу: президент клубу, футболісти, преса, громадськість - всі разом хочуть одного, щоб у Калуші був якісний футбол, і щоб команда радувала прихильників хорошими результатами.
 
 
0 #1 Блять 03.09.2017 00:58
Андрій Білецький: "...А в Калуші та регіоні, як з’ясувалося, кваліфікованих тренерів з футболу й немає, хоча ми їх шукали"
Як таку х*ню можна позволити собів голос сказати. No comment

Андрій Білецький: "...Кошти ГО «ФК «Калуш» потрібні не для забезпечення високих зарплат її працівникам та гравцям команд..."
Ну, ну. А тепер в голос дружно нам скажіть, скільки ви з нашої кишені платите тренерським фахіфцям.

Андрій Білецький: "...Але вже після цього ФФУ зробила нам «подарунок», зобов’язавши команду клубу брати участь і в чемпіонаті Івано-Франківщини, що, зрозуміло, вимагає додаткових фінансових витрат..."
Ну ж звісно прорахувати, передбачити, припустити таку можливість...не вистачило чогось.

Ну і на кінець просто виривається в голос перефразоване вище сказане - В Калуші та регіоні, як з’ясувалося, кваліфікованих президентів з футболу й немає, хоча ...ми їх шукали, шукали
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.

Футзал. Сезон-2020/2021

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Будівельник» 9 27
2. «Говерла» 9 19
3. «Майстер» 9 16
4. «Стара Гарда» 9 16
5. «Заряд» 9 15
6. ФК «Підгірки» 9 15
7. «Сокіл» 9 10
8. «Будівельник-2» 9 7
9. ФК «Брошнів» 9 2
10. «Підгора» 9 2
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група А)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ВИЩА ЛІГА
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ПЕРША ЛІГА
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Наші партнери

 

Випадкове фото

  • Київ - Львів_10