Головна Місто Чемпіонат

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 11 28
2. «Нафтовик» 11 22
3. «Колос Городенківщини» 11 21
4. «Карпати» 11 20
5. «Тепловик ДЮСШ-3»  11 16
6. ФК «Битків» 11 15
7. НФК «Бурштин» 11 15
8. «Вихор» 11 14
9. «Придністров'я» 11 13
10. ФК «Турка» 11 8
11.  ФК «Калуш» 11 6
12. «Бескид» 11 6

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат м. Калуша-2016 PDF Друк e-mail

3-й Відкритий чемпіонат міста Калуша

alt

з футболу серед аматорських команд

 
НТурнірна таблиця
НБомбардири
М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О


1
«Дністер» (Калуш)
6
5
1
0
16-5
16

1. Марич Віталій («Дністер») – 10
2. Марич Василь («Дністер») – 6
3. Мельник Тарас («Дністер») – 5
4. Кульбанський Назар («Динамо») – 4
3. Боднарчук Андрій («Динамо») – 3

 

 

 

2
«Динамо» (Калуш)
6
4
1
1
9-6
13
3
«Воля» (Середній Угринів)
6
2
0
4
8-11
6
4
«Будівельник» (Калуш)
6
0
0
6
4-23
0
               
               
               
 
НКАЛЕНДАР МАТЧІВ
ПЕРШЕ КОЛО
 
ДРУГЕ КОЛО
1-й тур
а
4-й тур
22.05
«Динамо» – «Дністер»  
12.06
«Дністер» – «Динамо»
22.05
«Будівельник» – «Воля»  
12.06
«Воля» – «Будівельник»
2-й тур
а
5-й тур
29.05
«Воля» – «Динамо»  
19.06
«Динамо» – «Воля»
29.05
«Дністер» – «Будівельник»  
19.06
«Будівельник» – «Дністер»
3-й тур
а
6-й тур
04.06
«Динамо» – «Будівельник»  
26.06
«Будівельник» – «Динамо»
05.06
«Дністер» – «Воля»  
26.06
«Воля» – «Дністер»

Нормативні документи:

 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Мікстон» 8 21
2. «Стара Гарда» 8 19
3. «Сокіл» 8 18
4. ФК «Підгірки» 9 18
5. «Роланд» 8 16
6. «Будівельник» 8 14
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Карпати» 8 10
9. «Посьолок» 8 9
10. «Євробуд» 9 7
11. ФК «Тужилів» 9 6
12. «Дніпро-М» 8 4
13. «Сокіл-2»
8 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 8 19
2. «Штурм» 8 19
3. «Сармат» 8 19
4. «Леосіті Інвест» 8 18
5. «Оболонь-Підгірки» 8 16
6. ФК «Перекоси» 8 13
7. «Хвиля» 8 12
8. «Будівельник-2» 8 11
9. «Чайка» 8 10
10. «Таркетт-Вінісін» 8 9
11. ФК «Калуш-U17» 8 7
12. ФК «Довгий Войнилів» 8 3
13. ФК «Гуменів» 8 3
14. «Дністер-плюс» 8 1

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3