Головна Місто Чемпіонат

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1.  «Буковина» 0 0
2. «Полісся» 0 0
3. «Нива» (Тернопіль) 0 0
4. «Нива» (Вінниця) 0 0
5.  «Поділля» 0 0
6.  «Черкащина-Академія» 0 0
7. «Верес» 0 0
8. ФК «Калуш» 0 0
9. ФК «Минай» 0 0
10. «Чайка» 0 0

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. ФК «Минай» 16 37
2. «Рочин» 16 36
3. «ОДЕК» 16 34
4. «Покуття» 16 25
5. ФК «Калуш» 16 24
6. ФК «Малинськ» 16 19
7. «Нива» 16 11
8. ФК «Хмельницький» 16 8
9. «Кристал» 16 8

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 22 55
2. «Нафтовик» 22 47
3. «Карпати» 22 45
4. «Колос Городенківщини» 22 40
5. «Вихор»  22 33
6. НФК «Бурштин» 22 32
7. «Тепловик ДЮСШ-3» 22 30
8. ФК «Битків» 22 26
9. ФК «Турка» 22 21
10.  ФК «Калуш» 22 19
11. «Придністров'я» 22 13
12. «Бескид» 22 11

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат м. Калуша-2016 PDF Друк e-mail

3-й Відкритий чемпіонат міста Калуша

alt

з футболу серед аматорських команд

 
НТурнірна таблиця
НБомбардири
М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О


1
«Дністер» (Калуш)
6
5
1
0
16-5
16

1. Марич Віталій («Дністер») – 10
2. Марич Василь («Дністер») – 6
3. Мельник Тарас («Дністер») – 5
4. Кульбанський Назар («Динамо») – 4
3. Боднарчук Андрій («Динамо») – 3

 

 

 

2
«Динамо» (Калуш)
6
4
1
1
9-6
13
3
«Воля» (Середній Угринів)
6
2
0
4
8-11
6
4
«Будівельник» (Калуш)
6
0
0
6
4-23
0
               
               
               
 
НКАЛЕНДАР МАТЧІВ
ПЕРШЕ КОЛО
 
ДРУГЕ КОЛО
1-й тур
а
4-й тур
22.05
«Динамо» – «Дністер»  
12.06
«Дністер» – «Динамо»
22.05
«Будівельник» – «Воля»  
12.06
«Воля» – «Будівельник»
2-й тур
а
5-й тур
29.05
«Воля» – «Динамо»  
19.06
«Динамо» – «Воля»
29.05
«Дністер» – «Будівельник»  
19.06
«Будівельник» – «Дністер»
3-й тур
а
6-й тур
04.06
«Динамо» – «Будівельник»  
26.06
«Будівельник» – «Динамо»
05.06
«Дністер» – «Воля»  
26.06
«Воля» – «Дністер»

Нормативні документи:

 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Стара Гарда» 24 60
2. «Сокіл» 24 59
3. «Роланд» 24 55
4. «Мікстон» 24 55
5. ФК «Підгірки» 24 40
6. «Будівельник» 24 35
7. ФК «Брошнів» 24 30
8. «Сокіл-2» 24 26
9. «Карпати» 24 24
10. «Посьолок» 24 21
11. ФК «Тужилів» 24 19
12. «Євробуд» 24 12
13. «Дніпро-М»
24 10
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 26 65
2. «Оболонь-Підгірки» 26 57
3. «Сармат» 26 57
4. «Штурм» 26 51
5. ФК «Перекоси» 26 44
6. «Леосіті Інвест» 26 43
7. «Хвиля» 26 38
8. «Будівельник-2» 26 34
9. «Чайка» 26 27
10. ФК «Калуш-U17» 26 25
11. «Дністер-плюс» 26 24
12. ФК «Гуменів» 26 23
13. «Таркетт-Вінісін» 26 19
14. ФК «Довгий Войнилів» 26 18

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3