Головна Матчі Календар ігор

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. «Карпати» (Коломия) 24 62
2. «Колос Городенківщини» 24 51
3. ФК «Калуш» 24 48
4. «Гал-Вапно» 24 45
5. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 42
6. ФК «Битків» 24 33
7. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 33
8. ФК «Турка» 24 31
9. «Нафтовик» 24 24
10. «Бескид» 24 24
11. «Карпати» (Болехів) 24 19
12. «Вихор» 24 15
13. «Придністров'я» 24 11

Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18)

М Команди І О
1. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 69
2. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 63
3. «Вихор» 24 60
4. «Карпати» (Коломия) 24 53
5. ФК «Калуш» 24 49
6. «Колос Городенківщини» 24 34
7. «Бескид» 24 33
8. ФК «Турка» 24 23
9. «Гал-Вапно» 24 18
10. ФК «Битків» 24 17
11. «Нафтовик» 24 14
12. «Карпати» (Болехів) 24 13
13. «Придністров'я» 24 8

Корисні сайти

ФК Войнилів


Календар ігор PDF Друк e-mail

 

alt

Календар ігор чемпіонату Івано-Франківської області 2016-2017 (I ліга)
Перше коло
14 серпня (неділя)
1 тур
ФК «Турка» (Турка)
2:2
ФК «Битків» (Битків)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
1:0
«Нафтовик» (Долина)
ФК «Калуш» (Калуш)
0:0
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
4:2
«Вихор» (Ямниця)
«Карпати» (Болехів)
0:1
«Карпати» (Коломия)
«Бескид» (Надвірна)
0:4
«Гал-Вапно» (Галич)
«Придністров'я» (Тлумач) – вихідний
21 серпня (неділя)
2 тур
«Карпати» (Коломия)
7:0
«Бескид» (Надвірна)
«Вихор» (Ямниця)
1:2
«Карпати» (Болехів)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
0:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Нафтовик» (Долина)
0:4
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Битків» (Битків)
1:2
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Придністров'я» (Тлумач)
1:3
ФК «Турка» (Турка)
«Гал-Вапно» (Галич) – вихідний
28 серпня (неділя)
3 тур
«Колос Городенківщини» (Городенка)
2:1
«Придністров'я» (Тлумач)
ФК «Калуш» (Калуш)
3:0
ФК «Битків» (Битків)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
0:0
«Нафтовик» (Долина)
«Карпати» (Болехів)
1:3
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Бескид» (Надвірна)
2:2
«Вихор» (Ямниця)
«Гал-Вапно» (Галич)
0:1
«Карпати» (Коломия)
ФК «Турка» (Турка) – вихідний
4 вересня (неділя)
4 тур
«Вихор» (Ямниця)
1:1
«Гал-Вапно» (Галич)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
3:2
«Бескид» (Надвірна)
«Нафтовик» (Долина)
0:1
«Карпати» (Болехів)
ФК «Битків» (Битків)
2:2
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Придністров'я» (Тлумач)
0:4
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Турка» (Турка)
1:2
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Карпати» (Коломия) – вихідний
11 вересня (неділя)
5 тур
ФК «Калуш» (Калуш)
1:0
ФК «Турка» (Турка)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
3:0
«Придністров'я» (Тлумач)
«Карпати» (Болехів)
3:2
ФК «Битків» (Битків)
«Бескид» (Надвірна)
1:0
«Нафтовик» (Долина)
«Гал-Вапно» (Галич)
3:1
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Карпати» (Коломия)
6:0
«Вихор» (Ямниця)
«Колос Городенківщини» (Городенка) – вихідний
18 вересня (неділя)
6 тур
«Карпати» (Брошнів-Осада)
1:1
«Карпати» (Коломия)
«Нафтовик» (Долина)
0:3
«Гал-Вапно» (Галич)
ФК «Битків» (Битків)
3:0
«Бескид» (Надвірна)
«Придністров'я» (Тлумач)
3:3
«Карпати» (Болехів)
ФК «Турка» (Турка)
2:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
1:2
ФК «Калуш» (Калуш)
«Вихор» (Ямниця) – вихідний
25 вересня (неділя)
7 тур
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:2
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Карпати» (Болехів)
0:0
ФК «Турка» (Турка)
«Бескид» (Надвірна)
2:1
«Придністров'я» (Тлумач)
«Гал-Вапно» (Галич)
1:1
ФК «Битків» (Битків)
«Карпати» (Коломия)
2:2
«Нафтовик» (Долина)
«Вихор» (Ямниця)
1:2
«Карпати» (Брошнів-Осада)
ФК «Калуш» (Калуш) – вихідний
2 жовтня (неділя)
8 тур
«Нафтовик» (Долина)
3:1
«Вихор» (Ямниця)
ФК «Битків» (Битків)
0:1
«Карпати» (Коломия)
«Придністров'я» (Тлумач)
0:4
«Гал-Вапно» (Галич)
ФК «Турка» (Турка)
1:1
«Бескид» (Надвірна)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
2:0
«Карпати» (Болехів)
ФК «Калуш» (Калуш)
2:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Карпати» (Брошнів-Осада) – вихідний
9 жовтня (неділя)
9 тур
«Карпати» (Болехів)
0:0
ФК «Калуш» (Калуш)
«Бескид» (Надвірна)
2:1
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Гал-Вапно» (Галич)
0:1
ФК «Турка» (Турка)
«Карпати» (Коломия)
6:1
«Придністров'я» (Тлумач)
«Вихор» (Ямниця)
3:5
ФК «Битків» (Битків)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
3:0
«Нафтовик» (Долина)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ) – вихідний
16 жовтня (неділя)
10 тур
ФК «Битків» (Битків)
0:2
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Придністров'я» (Тлумач)
1:2
«Вихор» (Ямниця)
ФК «Турка» (Турка)
1:5
«Карпати» (Коломия)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
0:0
«Гал-Вапно» (Галич)
ФК «Калуш» (Калуш)
7:1
«Бескид» (Надвірна)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:0
«Карпати» (Болехів)
«Нафтовик» (Долина) – вихідний
23 жовтня (неділя)
11 тур
«Бескид» (Надвірна)
0:0
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Гал-Вапно» (Галич)
1:0
ФК «Калуш» (Калуш)
«Карпати» (Коломия)
1:0
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Вихор» (Ямниця)
4:2
ФК «Турка» (Турка)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
7:0
«Придністров'я» (Тлумач)
«Нафтовик» (Долина)
0:0
ФК «Битків» (Битків)
«Карпати» (Болехів) – вихідний
30 жовтня (неділя)
12 тур
«Придністров'я» (Тлумач)
3:1
«Нафтовик» (Долина)
ФК «Турка» (Турка)
0:0
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
5:1
«Вихор» (Ямниця)
ФК «Калуш» (Калуш)
0:1
«Карпати» (Коломия)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:1
«Гал-Вапно» (Галич)
«Карпати» (Болехів)
2:1
«Бескид» (Надвірна)
ФК «Битків» (Битків) – вихідний
6 листопада (неділя)
13 тур
«Гал-Вапно» (Галич)
3:0
«Карпати» (Болехів)
«Карпати» (Коломия)
3:2
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Вихор» (Ямниця)
1:3
ФК «Калуш» (Калуш)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
2:2
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Нафтовик» (Долина)
1:3
ФК «Турка» (Турка)
ФК «Битків» (Битків)
6:2
«Придністров'я» (Тлумач)
«Бескид» (Надвірна) – вихідний

 

Друге коло
2 квітня (неділя)
14 тур
ФК «Битків» (Битків)
0:0
ФК «Турка» (Турка)
«Нафтовик» (Долина)
1:0
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
1:1
ФК «Калуш» (Калуш)
«Вихор» (Ямниця)
1:3
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Карпати» (Коломия)
10:0
«Карпати» (Болехів)
«Гал-Вапно» (Галич)
2:1
«Бескид» (Надвірна)
«Придністров'я» (Тлумач) – вихідний
9 квітня (неділя)
15 тур
«Бескид» (Надвірна)
0:1
«Карпати» (Коломия)
«Карпати» (Болехів)
2:3
«Вихор» (Ямниця)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:0
«Карпати» (Брошнів-Осада)
ФК «Калуш» (Калуш)
2:0
«Нафтовик» (Долина)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
4:0
ФК «Битків» (Битків)
ФК «Турка» (Турка)
+:-
«Придністров'я» (Тлумач)
«Гал-Вапно» (Галич) – вихідний
18 квітня (вівторок)
16 тур
«Придністров'я» (Тлумач)
2:4
«Колос Городенківщини» (Городенка)
ФК «Битків» (Битків)
2:0
ФК «Калуш» (Калуш)
«Нафтовик» (Долина)
2:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
4:2
«Карпати» (Болехів)
«Вихор» (Ямниця)
0:1
«Бескид» (Надвірна)
«Карпати» (Коломия)
0:1
«Гал-Вапно» (Галич)
ФК «Турка» (Турка) – вихідний
23 квітня (неділя)
17 тур
«Гал-Вапно» (Галич)
3:0
«Вихор» (Ямниця)
«Бескид» (Надвірна)
4:1
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Карпати» (Болехів)
1:3
«Нафтовик» (Долина)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:0
ФК «Битків» (Битків)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:0
«Придністров'я» (Тлумач)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
1:0
ФК «Турка» (Турка)
«Карпати» (Коломия) – вихідний
30 квітня (неділя)
18 тур
ФК «Турка» (Турка)
2:2
ФК «Калуш» (Калуш)
«Придністров'я» (Тлумач)
3:2
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Битків» (Битків)
6:2
«Карпати» (Болехів)
«Нафтовик» (Долина)
1:0
«Бескид» (Надвірна)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
1:1
«Гал-Вапно» (Галич)
«Вихор» (Ямниця)
0:3
«Карпати» (Коломия)
«Колос Городенківщини» (Городенка) – вихідний
7 травня (неділя)
19 тур
«Карпати» (Коломия)
4:2
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Гал-Вапно» (Галич)
4:1
«Нафтовик» (Долина)
«Бескид» (Надвірна)
1:4
ФК «Битків» (Битків)
«Карпати» (Болехів)
2:1
«Придністров'я» (Тлумач)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
3:0
ФК «Турка» (Турка)
ФК «Калуш» (Калуш)
2:0
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Вихор» (Ямниця) – вихідний
14 травня (неділя)
20 тур
«Колос Городенківщини» (Городенка)
+:-
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Турка» (Турка)
1:0
«Карпати» (Болехів)
«Придністров'я» (Тлумач)
2:2
«Бескид» (Надвірна)
ФК «Битків» (Битків)
0:0
«Гал-Вапно» (Галич)
«Нафтовик» (Долина)
1:3
«Карпати» (Коломия)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
2:0
«Вихор» (Ямниця)
ФК «Калуш» (Калуш) – вихідний
21 травня (неділя)
21 тур
«Вихор» (Ямниця)
0:7
«Нафтовик» (Долина)
«Карпати» (Коломия)
3:0
ФК «Битків» (Битків)
«Гал-Вапно» (Галич)
0:2
«Придністров'я» (Тлумач)
«Бескид» (Надвірна)
0:3
ФК «Турка» (Турка)
«Карпати» (Болехів)
0:2
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:2
ФК «Калуш» (Калуш)
«Карпати» (Брошнів-Осада) – вихідний
28 травня (неділя)
22 тур
ФК «Калуш» (Калуш)
2:0
«Карпати» (Болехів)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
3:1
«Бескид» (Надвірна)
ФК «Турка» (Турка)
1:3
«Гал-Вапно» (Галич)
«Придністров'я» (Тлумач)
2:3
«Карпати» (Коломия)
ФК «Битків» (Битків)
6:0
«Вихор» (Ямниця)
«Нафтовик» (Долина)
0:2
«Карпати» (Брошнів-Осада)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ) – вихідний
1 червня (четвер)
23 тур
«Карпати» (Брошнів-Осада)
3:0
ФК «Битків» (Битків)
«Вихор» (Ямниця)
4:1
«Придністров'я» (Тлумач)
«Карпати» (Коломия)
3:0
ФК «Турка» (Турка)
«Гал-Вапно» (Галич)
3:5
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Бескид» (Надвірна)
1:1
ФК «Калуш» (Калуш)
«Карпати» (Болехів)
1:2
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Нафтовик» (Долина) – вихідний
11 червня (неділя)
24 тур
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
0:2
«Бескид» (Надвірна)
ФК «Калуш» (Калуш)
5:0
«Гал-Вапно» (Галич)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
1:0
«Карпати» (Коломия)
ФК «Турка» (Турка)
0:0
«Вихор» (Ямниця)
«Придністров'я» (Тлумач)
2:3
«Карпати» (Брошнів-Осада)
ФК «Битків» (Битків)
4:0
«Нафтовик» (Долина)
«Карпати» (Болехів) – вихідний
18 червня (неділя)
25 тур
«Нафтовик» (Долина)
2:1
«Придністров'я» (Тлумач)
«Карпати» (Брошнів-Осада)
2:0
ФК «Турка» (Турка)
«Вихор» (Ямниця)
0:3
«Колос Городенківщини» (Городенка)
«Карпати» (Коломия)
2:1
ФК «Калуш» (Калуш)
«Гал-Вапно» (Галич)
1:0
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Бескид» (Надвірна)
2:2
«Карпати» (Болехів)
ФК «Битків» (Битків) – вихідний
25 червня (неділя)
26 тур
«Карпати» (Болехів)
1:5
«Гал-Вапно» (Галич)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:2
«Карпати» (Коломия)
ФК «Калуш» (Калуш)
11:0
«Вихор» (Ямниця)
«Колос Городенківщини» (Городенка)
+:-
«Карпати» (Брошнів-Осада)
ФК «Турка» (Турка)
1:0
«Нафтовик» (Долина)
«Придністров'я» (Тлумач)
1:4
ФК «Битків» (Битків)
«Бескид» (Надвірна) – вихідний
 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Львів - Київ_19