Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail
 

alt

 
Таблиця бомбардирів ВИЩОЇ ЛІГИ (після 21-го туру)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
25
2.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
19
3.
Зеленяк Андрій
«Будівельник» (Калуш)
18
4.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
15
5.
Костів Микола
«Штурм» (Сівка-Калуська)
15
6.
Кушецький Ігор
«Роланд» (Калуш)
15
7.
Савчин Василь
«Галсільліс» (Монастирець)
15
8.
Чижевський Сергій
«Підгора» (Голинь)
15
9.
Гаврилюк Володимир
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
14
10.
Гладенький Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
14
11.
Гудак Степан
«Будівельник» (Калуш)
14
12.
Христонько Юрій
«Сокіл» (Голинь)
14
13.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
13
14.
Семчук Ярослав
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
13
15.
Андрейко Микола
«Сокіл» (Голинь)
12
16.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
12
17.
Іванишин Юрій
«Майстер» (Калуш)
12
18.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
12
19.
Вахрушев Володимир
«Підгора» (Голинь)
11
20.
Коско Юрій
«Стара Гарда» (Калуш)
11
21.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
11
22.
Федак Сергій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
11
23.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
10
24.
Голей Андрій
«Майстер» (Калуш)
10
25.
Гузоватий Богдан
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10
26.
Завадецький Ігор
«Підгора» (Голинь)
10
27.
Івахнюк Роман
«Сокіл» (Голинь)
10
28.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10
29.
Маліборський Ігор
ФК «Підгірки» (Калуш)
10
30.
Борщ Володимир
«Стара Гарда» (Калуш)
9
31.
Кальмук Віталій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
9
32.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
9
33.
Павелко Остап
«Завод-Техмаш» (Калуш)
9
34.
Побігун Тарас
«Майстер» (Калуш)
9
35.
Рибатчин Андрій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
9
36.
Теліховський Володимир
«Завод-Техмаш» (Калуш)
9
37.
Федорин Ростислав
«Стара Гарда» (Калуш)
9
38.
Захарків Олег
«Сокіл» (Середній Бабин)
8
39.
П'ясецький Іван
«Штурм» (Сівка-Калуська)
8

 

 
Таблиця бомбардирів ПЕРШОЇ ЛІГИ (на 23.02.2020 р.)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Остапчук Михайло
«Заряд» (Довжка)
34
2.
Тимчишин Андрій
ФК «Негівці» (Негівці)
23
3.
Лизень Андрій
ФК «Завадка» (Завадка)
20
4.
Костів Ігор
«Котятич» (Голинь
19
5.
Кучерак Іван
ФК «Новиця» (Новиця)
19
6.
Дюг Сергій
РДЮСШ (Голинь)
17
7.
Моспан Сергій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
17
8.
Гишко Богдан
«Орандж» (Калуш)
16
9.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
16
10.
Попадюк Артем
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
15
11.
Мельниченко Сергій
«Тризуб» (Старий Угринів)
14
12.
Мельниченко Микола
«Тризуб» (Старий Угринів)
13
13.
Бурій Роман
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
12
14.
Овчар Володимир
ФК «Студінка» (Студінка)
12
15.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
11
16.
Кісиличка Андрій
«Оскар» (Калуш)
11
17.
Лазар Мирослав
ФК «Студінка» (Студінка)
11
18.
Юрчишин Василь
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
11
19.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
11
20.
Андрухів Вадим
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
10
21.
Кухар Віктор
ФК «Перекоси» (Перекоси)
10
22.
Мазурчак Віталій
«Червона Валіза» (Калуш)
10
23.
Побігун Іван
ФК «Перекоси» (Перекоси)
10
24.
Шиян Андрій
«Заряд» (Довжка)
10
25.
Багринівський Андрій
«Оскар» (Калуш)
9
26.
Мар'яшко Андрій
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
9
27.
Марич Василь
«Дністер-плюс» (Калуш)
9
28.
Микитин Петро
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
9
29.
Павлів Максим
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
9
30.
Плешань Станіслав
«Орандж» (Калуш)
9
31.
Хемич Андрій
ФК «Студінка» (Студінка)
9

 

 
Таблиця бомбардирів КУБКА імені ЮРІЯ ТЕПЧУКА (після 1/2 фіналу)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
9
2.
Стасів Роман
«Галсільліс» (Монастирець)
6
3.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
6
4.
Джус Мар'ян
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5
5.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
5
6.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
5
7.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
5
8.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
5
9.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
4
10.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
4
11.
Лесів Максим
«Чайка» (Калуш)
4
12.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
4
13.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
3
14.
Бунга Мар'ян
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
15.
Гаврилюк Володимир
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
3
16.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
17.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3
18.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
3
19.
Курташ Роман
«Роланд» (Калуш)
3
20.
Куцела Юрій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3
21.
Мельник Назарій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
3
22.
Микуляк Ярослав
«Стара Гарда» (Калуш)
3
23.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
3
24.
Побігун Олег
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
25.
Тимків Андрій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3
26.
Товстуха Василь
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
27.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
3
28.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
3

 

 
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 20 54
2. «Майстер» 20 47
3. «Будівельник» 20 42
4. «Сокіл» 19 41
5. «Штурм» 20 37
6. «Роланд» 19 35
7. ФК «Підгірки» 20 31
8. «Завод-Техмаш» 20 28
9. ФК «Брошнів» 19 28
10. ФК «Гуменів» 20 19
11. «Підгора» 19 19
12. «Чайка» 19 14
13. «Галсільліс» 20 14
14. «Будівельник-2» 20 8
15. «Хвиля» 19 4
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 16 36
2. ФК «Студінка» 16 36
3. ФК «Перекоси» 15 35
4. ФК «Негівці» 16 32
5. «Орандж» 17 32
6. РДЮСШ 15 28
7. ТМ «МІ-МІ» 16 27
8. ФК «Довгий Войнилів» 17 25
9. «Штурм-2» 16 24
10. «Тризуб» 17 24
11. «Котятич» 15 23
12. ФК «Завадка» 16 20
13. ФК «Калуш-U16» 15 20
14. «Дністер-плюс» 15 19
15. «Євробуд» 15 17
16. ФК «Підгірки-2» 15 16
17. ФК «Новиця» 17 14
18. ФК «Калуш-U17» 15 13
19. «Оскар» 15 13
20. «Червона Валіза» 16 10
21. «Оболонь-Підгірки» 15 8

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3