Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 4 12
2. «Полісся» 5 10
3. «Верес» 4 10
4.   «Поділля» 5 10
5. ФК «Калуш» 5 8
6. «Оболонь-Бровар-2» 5 7
7. ФК «Ужгород» 5 4
8. «Чайка» 4 4
9. «Діназ» 4 4
10. «Нива» (Вінниця) 5 1
11.  «Буковина» 4 0
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail
 

alt

 
Підсумкова таблиця бомбардирів Першої ліги
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Мельник Святослав
«Роланд» (Калуш)
16
2.
Минай Роман
«Роланд» (Калуш)
13
3.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
13
4.
Семчук Ярослав
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
11
5.
Андрейко Віталій
«Сокіл» (Голинь)
11
6.
Курташ Роман
«Роланд» (Калуш)
10
7.
Дорош Роман
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
10
8.
Федорин Ростислав
ФК «Підгірки» (Калуш)
10
9.
Пілянський Богдан
«Будівельник» (Калуш)
9
10.
Гладенький Віталій
«Сокіл» (Голинь)
8
11.
Кажук Назар
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
8
12.
Ковальчук Ігор
«Сокіл» (Голинь)
8
13.
Ястремський Артур
ФК «Верхня» (Верхня)
8
14.
Басараб Михайло
«Роланд» (Калуш)
7
15.
Гіфес Володимир
«Будівельник» (Калуш)
7
16.
Гудак Степан
«Будівельник» (Калуш)
7
17.
Кохман Андрій
«Роланд» (Калуш)
7
18.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
7
19.
Притуляк Андрій
«Будівельник» (Калуш)
7
20.
Барановський Олег
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
6
21.
Драган Андрій
«Будівельник» (Калуш)
6
22.
Драган Юрій
ФК «Підгірки» (Калуш)
6
23.
Медвідь Павло
ФК «Верхня» (Верхня)
6
24.
Москвін Євгеній
«Роланд» (Калуш)
6
25.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5
26.
Дорош Артур
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5
27.
Маліборський Ігор
ФК «Верхня» (Верхня)
5
28.
Перепічка Олег
«Сокіл» (Голинь)
5
29.
Христонько Юрій
«Сокіл» (Голинь)
5

 

 
Підсумкова таблиця бомбардирів Другої ліги
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Ляхович Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
32
2.
Борейко Юрій
«Підгора» (Голинь)
19
3.
Куцела Юрій
«Євробуд» (Калуш)
19
4.
Сидорко Владислав
«Хвиля» (Бабин Середній)
19
5.
Погрібний Сергій
«Хвиля» (Бабин Середній)
18
6.
Ципердюк Іван
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
18
7.
Чижевський Сергій
«Підгора» (Голинь)
18
8.
Генега Роман
«Чайка» (Калуш)
17
9.
Жовнір Володимир
«Євробуд» (Калуш)
17
10.
Побігун Тарас
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
17
11.
Токарук Ігор
«Дністер-плюс» (Калуш)
17
12.
Литвин Ігор
«Підгора» (Голинь)
16
13.
Тимків Андрій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
16
14.
Гузоватий Богдан
«Штурм» (Сівка-Калуська)
15
15.
Кобута Костянтин
«Леосіті Інвест» (Калуш)
14
16.
Козій Віталій
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
14
17.
Потабенко Вадим
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
14
18.
Сайчишин Назарій
«Чайка» (Калуш)
14
19.
Шуст Андрій
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
14
20.
Пецків Тарас
«Говерла» (Калуш)
13
21.
Хитровський Володимир
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
13
22.
Вахрушев Володимир
«Підгора» (Голинь)
12
23.
Гудак Роман
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
12
24.
Демків Ярослав
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
12
25.
Кальмук Віталій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
12
26.
Ковальчук Тарас
«Говерла» (Калуш)
12
27.
Лукасевич Олег
«Леосіті Інвест» (Калуш)
12
28.
Захарків Олег
«Хвиля» (Бабин Середній)
11
29.
Микуляк Ярослав
«Говерла» (Калуш)
11
30.
Федишин Назарій
«Чайка» (Калуш)
11
31.
Гладенький Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10
32.
Кобута Андрій
ФК «Перекоси» (Перекоси)
10
33.
Мельник Андрій
«Євробуд» (Калуш)
10
34.
Побігун Іван
ФК «Перекоси» (Перекоси)
10
35.
Тимчишин Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10
36.
Дем'як Владислав
«Євробуд» (Калуш)
9
37.
Николишин Роман
«Говерла» (Калуш)
9
38.
Плешань Станіслав
«Дністер-плюс» (Калуш)
9
39.
Саїк Тарас
«Леосіті Інвест» (Калуш)
9
40.
Сорока Тарас
ФК «Перекоси» (Перекоси)
9
41.
Шиян Роман
«Будівельник-2» (Калуш)
9
42.
Богдан Юрій
«Будівельник-2» (Калуш)
8
43.
Вовкович Михайло
«Леосіті Інвест» (Калуш)
8
44.
Горичун Володимир
«Будівельник-2» (Калуш)
8
45.
Ковальчук Ігор
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
8
46.
Коцан Петро
«Штурм» (Сівка-Калуська)
8
47.
Мар'яшко Андрій
«Леосіті Інвест» (Калуш)
8
48.
Федоришин Олег
ФК «Перекоси» (Перекоси)
8
       

 

 
Підсумкова таблиця бомбардирів Третьої ліги
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Остапчук Михайло
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
40
2.
Лазар Мирослав
ФК «Студінка» (Студінка)
30
3.
Дюг Сергій
РДЮСШ (Голинь)
28
4.
Тимчишин Андрій
ФК «Негівці» (Негівці)
25
5.
Сенів Віталій
ФК «Студінка» (Студінка)
23
6.
Теліховський Володимир
«Завод-Техмаш» (Калуш)
21
7.
Павелко Остап
«Завод-Техмаш» (Калуш)
19
8.
Булавинець Андрій
«Карпати» (Кропивник)
18
9.
Фендик Андрій
ФК «Завадка» (Завадка)
18
10.
Микитюк Василь
ФК «Негівці» (Негівці)
15
11.
Вінтонів Юрій
«Ювентус» (Калуш)
13
12.
Коколин Андрій
«Галсільліс» (Монастирець)
13
13.
Яців Ігор
«Галсільліс» (Монастирець)
13
14.
Савчин Василь
«Галсільліс» (Монастирець)
12
15.
Квік Петро
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
12
16.
Моспан Сергій
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
12
17.
Пашник Василь
«Орандж» (Калуш)
12
18.
Качур Василь
«Галсільліс» (Монастирець)
11
19.
Костів Ігор
«Котятич» (Голинь)
10
20.
Пробоїв Володимир-Святослав
«Галсільліс» (Монастирець)
10

 

 
Підсумкова таблиця бомбардирів розіграшу Кубка
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Гудак Роман
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
9
2.
Остапчук Михайло
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
9
3.
Дюг Сергій
РДЮСШ (Голинь)
7
4.
Вахрушев Володимир
«Підгора» (Голинь)
5
5.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
4
6.
Борейко Юрій
«Підгора» (Голинь)
4
7.
Демків Ярослав
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4
8.
Ковальчук Ігор
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4
9.
Побігун Тарас
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4
10.
Погрібний Сергій
«Хвиля» (Бабин Середній)
4
11.
Сайчишин Назарій
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4
12.
Теліховський Володимир
«Завод-Техмаш» (Калуш)
4
13.
Яців Ігор
«Галсільліс» (Монастирець)
4
14.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
3
15.
Перепічка Олег
«Сокіл» (Голинь)
3
16.
Прокоп Володимир
«Роланд» (Калуш)
3
17.
Ципердюк Іван
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
3

 

 
 

Футзал. Сезон-2018/2019

М І ліга І О
1. «Роланд» 20 41
2. «Сокіл» 20 33
3. ФК «Брошнів» 20 32
4. ФК «Підгірки» 20 30
5. «Будівельник» 20 29
6. ФК «Верхня» 20 10
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. «Рятувальник» 26 66
2. «Говерла» 26 62
3. «Штурм» 26 59
4. «Леосіті Інвест» 26 55
5. «Євробуд» 26 39
6. «Чайка» 26 38
7. «Хвиля» 26 33
8. «Підгора» 26 29
9. «Оболонь-Підгірки» 26 27
10. ФК «Перекоси» 26 26
11. ФК «Гуменів» 26 25
12. «Дністер-плюс» 26 25
13. «Будівельник-2» 26 24
14. ФК «Калуш-U17» 26 19

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Футзал 2011-2012_18