Головна The News Розклад матчів

Чемпіонат району-22/23 (1 ліга)

М Команда І О
1. ФК «2017» 6 14
2. «Будівельник» 6 12
3. «Сокіл» 6 11
4. ФК «Тужилів» 6 11
5. «Гата» 6 10
6. «Рембудвест» 6 9
7. ФК «Підгірки» 6 7
8. «Платинум» 6 7
9. ФК «Станькова» 6 5
10. ФК «Мостище» 6 5
11. «Євробуд» 6 4
11. ФК «Брошнів» 6 4

Корисні сайти

Вхід на сайт





Розклад матчів PDF Друк e-mail

 

До уваги представників команд!
Жеребкування 1/2 фіналу Кубка Калуського району відбудеться в ігровому залі спорткомплексу ДЮСШ «Сокіл» у неділю 5 лютого. Початок: 12.30.
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Субота, 4 лютого
Кубок, 1/4 фіналу

12.00. ФК «Брошнів» – ФК «Тужилів» (Юрчишин В., Пихней І., Римарчук Л.)
12.40. «Сокіл» – «Рембудвест» (Юрчишин В., Римарчук Л., Пихней І.)
13.20. «Платинум» – ФК «2017» (Юрчишин В., Римарчук Л., Пихней І.)
14.00. ФК «Підгірки» – «Будівельник» (Римарчук Л., Пихней І., Юрчишин В.)

Дискваліфікація: Гладенький Віталій («Сокіл»)

Неділя, 5 лютого
Друга ліга

10.00. «Стройбаза» – ФК «Гуменів» (Гузоватий І., Золотняк П., Климишин М.)
10.35. «Будівельник-2» – «Оболонь-Підгірки» (Золотняк П., Климишин М., Гузоватий І.)
11.10. ФК «Перекоси» – «Підгора» (Гузоватий І., Климишин М., Золотняк П.)
11.45. «Штурм» – ФК «Тужилів-2» (Золотняк П., Климишин М., Гузоватий І.)
12.20. «Орандж» – «Заряд» (Гузоватий І., Климишин М., Золотняк П.)
ФК «Мостище-2» – «Пробій» – +:-

Перша ліга

13.00. ФК «2017» – «Євробуд» (Римарчук Л., Житеньов Ю., Коваль Р.)
13.40. ФК «Станькова» – «Рембудвест» (Юрчишин В., Коваль Р., Житеньов Ю.)
14.20. ФК «Тужилів» – «Платинум» (Юрчишин В., Римарчук Л., Коваль Р.)
15.00. ФК «Брошнів» – «Будівельник» (Римарчук Л., Житеньов Ю., Юрчишин В.)
15.40. «Сокіл» – ФК «Мостище» (Юрчишин В., Коваль Р., Римарчук Л.)
16.20. «Гата» – ФК «Підгірки» (Юрчишин В., Римарчук Л., Житеньов Ю.)

Заміна форми: ФК «Підгірки»

Дискваліфікація: Генега Роман («Гата»), Попівняк Марк («Гата»), Корпан Василь («Платинум»), П'ясецький Іван (ФК «Мостище»)

Для вирівнювання результатів усім учасникам другої ліги від команди «Пробій» зараховуються технічні перемоги.

 


Нормативні документи:

 

 

 

Чемпіонат району-22/23 (2 ліга)

М Команда І О
1. ФК «Гуменів» 12 19
2. ФК «Мостище-2» 12 19
3. «Підгора» 12 19
4. «Будівельник-2» 12 16
5. «Штурм» 12 16
6. «Заряд» 12 15
7. ФК «Тужилів-2» 12 7
8. «Орандж» 12 6
9. ФК «Перекоси» 12 6
10. «Оболонь-Підгірки» 12 5
11. «Стройбаза» 12 0
12. «Пробій» 12 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Перша ліга)
Результати (Друга ліга)
Результати (1 етап)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • "Карпати" К ФК "Калуш"_9