Головна The News Розклад матчів

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Громадський проект. Голосуй !

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Розклад матчів PDF Друк e-mail

РОЗКЛАД МАТЧІВ:

Субота, 25 листопада
ТРЕТЯ ЛІГА (1-й тур)
10.00. «Меш-Інвест» – ФК «Негівці»
10.35. «Січових Стрільців» – ФК «Калуш-U16»

ДРУГА ЛІГА (4-й тур)
11.10. «Дністер-плюс» – ФК «Перекоси»
11.45. «Сармат» – «Таркетт-Вінісін»
12.20. «Будівельник-2» – «Леосіті Інвест»
12.55. ФК «Гуменів» – «Хвиля»
13.30. ФК «Калуш-U17» – «Оболонь-Підгірки»
14.05. ФК «Довгий Войнилів» – ФК «Загір'я»
14.40. «Чайка» – «Штурм»

15.15-15.45. ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА

ПЕРША ЛІГА (5-й тур)
15.45. «Роланд» – «Сокіл-2»
16.20. «Будівельник» – «Сокіл»
16.55. ФК «Підгірки» – ФК «Тужилів»
17.30. ФК «Брошнів» – «Євробуд»
18.05. «Стара Гарда» – «Дніпро-М»
18.40. «Карпати» – «Посьолок»

Зміна ігрової форми (ГОСТІ):

(Добрянський Я., Савка В., Гузоватий В.)(Климишин М., Золотняк П., Вангела О.)(Климишин М., Пихней І., Золотняк П.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Савка В.)(Пихней І., Савка С., Климишин М.)(Климишин М., Савка С., Пихней І.)(Золотняк П., Гузоватий І., Вангела О.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Савка В.)

Дискваліфікації:
1. Кукула Володимир («Чайка» Перевозець)
2. Дорош Артур (ФК «Брошнів» Брошнів-Осада)
3.

Неділя, 26 листопада
ТРЕТЯ ЛІГА (1-й тур)
10.00. ФК «Довжка» – «Рятувальник ДПРЧ-24»
10.35. «Оболонь-Підгірки-2» – «Галсільліс»

ДРУГА ЛІГА (5-й тур)
11.10. «Штурм» – «Дністер-плюс»
11.45. ФК «Загір'я» – «Чайка»
12.20. «Оболонь-Підгірки» – ФК «Довгий Войнилів»
12.55. «Хвиля» – ФК «Калуш-U17»
13.30. «Леосіті Інвест» – ФК «Гуменів»
14.05. «Таркетт-Вінісін» – «Будівельник-2»
14.40. ФК «Перекоси» – «Сармат»

15.15-15.45. ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА

ПЕРША ЛІГА (6-й тур)
15.45. «Дніпро-М» – «Карпати»
16.20. «Євробуд» – «Стара Гарда»
16.55. ФК «Тужилів» – ФК «Брошнів»
17.30. «Сокіл» – ФК «Підгірки»
18.05. «Сокіл-2» – «Будівельник»
18.40. «Мікстон» – «Роланд»

Зміна ігрової форми (ГОСТІ): «Будівельник-2»

(Добрянський Я., Савка В., Гузоватий В.)(Климишин М., Золотняк П., Вангела О.)(Климишин М., Пихней І., Золотняк П.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Савка В.)(Пихней І., Савка С., Климишин М.)(Климишин М., Савка С., Пихней І.)(Золотняк П., Гузоватий І., Вангела О.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Савка В.)

Дискваліфікації:
1. Кукула Володимир («Чайка» Перевозець)
2.
3.

1. Прохання до представників команд вчасно сплатити турнірні внески. У випадку несплати внеску до початку 6-го туру команди-боржнинки не будуть допущені до ігор!
2. У випадку співпадіння по кольору футболок команда "гості" (в протоколі йде другою) використовує запасний комплект ігрової форми. Кольори основної форми, в якій обов'язково грає команда "господарі" (в протоколі йде першою), вказана на сайті в заявках команд.
3. Перед початком матчу арбітри звіряють ідентичність фотокартки на паспорті футболіста з особою гравця, що виходить на майданчик, а також відповідність запису у рапорті арбітра із заявочним листом ЄБД ФФУ.

 
 
Офіційний спонсор змагань:
 

alt

Нормативні документи:

 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Роланд» 4 12
2. «Стара Гарда» 3 9
3. «Мікстон» 4 9
4. ФК «Підгірки» 4 9
5. «Будівельник» 4 7
6. ФК «Брошнів» 4 7
7. «Сокіл» 3 6
8. «Посьолок» 4 4
9. «Дніпро-М» 4 3
10. ФК «Тужилів» 4 3
11. «Євробуд» 4 1
12. «Карпати» 3 0
13. «Сокіл-2»
3 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 3 7
2. «Оболонь-Підгірки» 3 7
3. «Чайка» 3 7
4. «Леосіті Інвест» 3 7
5. ФК «Перекоси» 3 6
6. «Штурм» 2 4
7. «Сармат» 3 4
8. «Таркетт-Вінісін» 3 3
9. ФК «Довгий Войнилів» 3 3
10. «Хвиля» 3 3
11. ФК «Гуменів» 3 2
12. ФК «Калуш-U17» 2 1
13. «Будівельник-2» 3 1
14. «Дністер-плюс» 3 0

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_30