Головна The News Розклад матчів

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Розклад матчів PDF Друк e-mail

alt

НЕДІЛЯ 26-ГО СІЧНЯ - ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/8 ФІНАЛУ КУБКА. ЗАЛ ЗАСІДАНЬ ДЮСШ «СОКІЛ» (2-й поверх), ПОЧАТОК: 14.15.
До уваги представників команд: відкрито другий заявковий період – з 14 січня до 5 лютого 2020 року включно!
РОЗКЛАД МАТЧІВ:

Субота, 25 січня

ПЕРША ЛІГА

10.00. ФК «Студінка» – «Дністер-плюс» 
10.35. «Заряд» – ФК «Перекоси»
11.10. «Котятич» – ФК «Новиця»
11.45. ФК «Підгірки-2» – «Червона Валіза»
12.30. ФК «Калуш-U16» – «Штурм-2»
13.05. «Оскар» – ФК «Завадка»

Заміна форми: ФК «Перекоси»

ВИЩА ЛІГА

14.00. «Будівельник-2» – «Сокіл»
14.35. «Завод-Техмаш» – ФК «Брошнів»
15.10. «Галсільліс» – ФК «Підгірки»
15.45. ФК «Гуменів» – «Будівельник»
16.20. «Підгора» – «Майстер»
16.55. «Хвиля» – «Стара Гарда»
17.30. «Чайка» – «Штурм»


Неділя, 26 січня

ПЕРША ЛІГА

10.00. «Штурм-2» – «Оскар»
10.35. «Червона Валіза» – ФК «Калуш-U16»
11.10. ФК «Новиця» – ФК «Підгірки-2»
11.45. ФК «Негівці» – «Оболонь-Підгірки»
12.20. «Орандж» – «Євробуд»
12.55. ФК «Довгий Войнилів» – ТМ «МІ-МІ»
13.30. РДЮСШ – «Тризуб»

Заміна форми: ФК «Калуш-U16»

Дискваліфікація: Атаманчук Василь (ФК «Негівці»), Клапко Тарас («Орандж»)

ВИЩА ЛІГА

14.40. «Штурм» – «Хвиля»
15.15. «Стара Гарда» – «Підгора»
15.50. «Майстер» – ФК «Гуменів»
16.05. «Будівельник» – «Галсільліс»
16.40. ФК «Підгірки» – «Завод-Техмаш»
17.15. ФК «Брошнів» – «Будівельник-2»
17.50. «Сокіл» – «Роланд»

Дискваліфікація:

 

Нормативні документи:

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 14 36
2. «Сокіл» 14 32
3. «Майстер» 14 29
4. «Будівельник» 14 27
5. «Роланд» 14 26
6. ФК «Підгірки» 14 26
7. ФК «Брошнів» 14 24
8. «Завод-Техмаш» 14 24
9. «Штурм» 14 22
10. «Підгора» 14 13
11. «Чайка» 14 10
12. ФК «Гуменів» 14 10
13. «Галсільліс» 14 10
14. «Будівельник-2» 14 7
15. «Хвиля» 14 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. ФК «Студінка» 10 24
2. «Заряд» 10 23
3. «Орандж» 10 22
4. ФК «Негівці» 10 22
5. ФК «Перекоси» 9 21
6. РДЮСШ 9 18
7. ФК «Довгий Войнилів» 10 16
8. «Котятич» 9 15
9. ТМ «МІ-МІ» 9 15
10. «Штурм-2» 10 12
11. «Тризуб» 10 12
12. «Дністер-плюс» 9 12
13. ФК «Калуш-U16» 9 11
14. «Євробуд» 9 11
15. ФК «Завадка» 10 9
16. ФК «Новиця» 10 9
17. ФК «Підгірки-2» 9 9
18. ФК «Калуш-U17» 10 7
19. «Оскар» 9 7
20. «Червона Валіза» 10 7
21. «Оболонь-Підгірки» 9 4

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_65