Головна Футзал Чемпіонат Дисциплінарні санкції

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

Вхід на сайт





Дисциплінарні санкції PDF Друк e-mail

 
ОБЛІК ДИСЦИПЛІНАРНИХ САНКЦІЙ

Відкритий чемпіонат міста Калуша з футзалу-2019/2020 (ВИЩА ЛІГА)

Гравець
Клуб
Термін дискваліфікації
Демків Ярослав
«Майстер» (Калуш)
1 грудня 2019 р.
Цюпер Олександр
«Чайка» (Калуш)
7-8 грудня 2019 р.
Васильків Сергій
«Будівельник» (Калуш)
8 грудня 2019 р.
Борисевич Юрій
«Хвиля» (Середній Бабин)
8 грудня 2019 р.
Кузів Богдан
«Стара Гарда» (Калуш)
8 грудня 2019 р.
Яцків Юрій
«Чайка» (Калуш)
8 грудня 2019 р.
Кащій Микола-Дмитро
«Підгора» (Голинь)
15 грудня 2019 р.
Тимків Андрій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
28 грудня 2019 р.
Цюпер Олександр
«Чайка» (Калуш)
29 грудня 2019 р.
Цюпер Олександр
«Чайка» (Калуш)
4 січня 2020 р.
Тимчишин Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5 січня 2020 р.
Антонюк Олег
«Чайка» (Калуш)
5 січня 2020 р.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
5 січня 2020 р.
Хемич Віталій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
5 січня 2020 р.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
5 січня 2020 р.
Христонько Юрій
«Сокіл» (Голинь)
11 січня 2020 р.
Федорин Ростислав
«Стара Гарда» (Калуш)
12 січня 2020 р.
П'ясецький Іван
«Штурм» (Сівка-Калуська)
12 січня 2020 р.
Кушецький Ігор
«Роланд» (Калуш)
18 січня 2020 р.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
1 лютого 2020 р.
Теліховський Володимир
«Завод-Техмаш» (Калуш)
1 лютого 2020 р.
Лукасевич Тарас
ФК «Гуменів» (Гуменів)
8 лютого 2020 р.
Чижевський Сергій
«Підгора» (Голинь)
8 лютого 2020 р.
П'ясецький Іван
«Штурм» (Сівка-Калуська)
9 лютого 2020 р.
Кажук Назар
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
23 лютого 2020 р.
Стасів Роман
«Галсільліс» (Монастирець)
23 лютого 2020 р.
Кулинин Андрій
ФК «Підгірки» (Калуш)
29 лютого 2020 р.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
29 лютого 2020 р.
Медвідь Павло
«Майстер» (Калуш)
29 лютого 2020 р.
Прийдун Віталій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1 березня 2020 р.
Борщ Володимир
«Стара Гарда» (Калуш)
1 березня 2020 р.
Кащій Микола-Дмитро
«Підгора» (Голинь)
7 березня 2020 р.
 

Відкритий чемпіонат міста Калуша з футзалу-2019/2020 (ПЕРША ЛІГА)

Гравець
Клуб
Термін дискваліфікації
Пашник Василь
«Орандж» (Калуш)
14-22 грудня 2019 р.
Сушайло Євгеній
«Січових Стрільців» (Калуш)
29 грудня 2019 р.
Мар'яшко Андрій
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
29 грудня 2019 р.-11 січня 2020 р.
Бабій Іван
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4 січня 2020 р.
Остапчук Михайло
«Заряд» (Довжка)
5 січня 2020 р.
Бобинець Андрій
РДЮСШ (Голинь)
11 січня 2020 р.
Лопушанський Юрій
«Орандж» (Калуш)
12 січня 2020 р.
Пірус Віталій
«Євробуд» (Калуш)
12 січня 2020 р.
Клапко Тарас
«Орандж» (Калуш)
26 січня 2020 р.
Атаманчук Василь
ФК «Негівці» (Негівці)
26 січня 2020 р.
Андрухів Вадим
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
26 січня 2020 р.
Мельник Василь
«Червона Валіза» (Калуш)
26 січня 2020 р.
Парцей Володимир
«Заряд» (Довжка)
1 лютого 2020 р.
Бунга Мар'ян
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
2 лютого 2020 р.
Клапко Тарас
«Орандж» (Калуш)
8 лютого 2020 р.
Гвоздецький Микола
ФК «Завадка» (Завадка)
8 лютого 2020 р.
Юрчиишин Василь
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
9 лютого 2020 р.
Жовнір Володимир
Євробуд» (Калуш)
9 лютого 2020 р.
Мельниченко Микола
«Тризуб» (Старий Угринів)
9 лютого 2020 р.
Николяк Роман
РДЮСШ (Голинь)
15 лютого 2020 р.
Якімечко Роман
«Червона Валіза» (Калуш)
15 лютого 2020 р.
Пашник Василь
«Орандж» (Калуш)
16 лютого 2020 р.
Клапко Тарас
«Орандж» (Калуш)
23 лютого 2020 р.
Сакала Юрій
«Орандж» (Калуш)
23 лютого 2020 р.
Литвин Ігор
РДЮСШ (Голинь)
7 березня 2020 р.
 

Кубок міста Калуша з футзалу імені Юрія Тепчука-2019/2020 р. р.

Гравець
Клуб
Термін дискваліфікації
Павлів Максим
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
29 грудня 2019 р.
Мар'яшко Андрій
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
29-30 грудня 2019 р.
 
 
 
 
 

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження в чемпіонаті (першості) не враховуються в іграх розіграшу Кубка і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення в чемпіонаті (першості) враховуються в іграх розіграшу Кубка і навпаки.

  • дві „жовті” картки, отримані в одному матчі є вилученням, тому вони не враховуються ні до раніше винесених попереджень, ні після;
  • за перші 4 (чотири) „жовті” картки, отримані в матчах чемпіонату (першості) гравець карається дискваліфікацією на 1 (одну) гру;
  • за перші 3 (три) „жовті” картки, отримані в матчах кубка гравець карається дискваліфікацією на 1 (одну) гру;
  • за кожні отримані наступні 4 (чотири) „жовті” картки, отримані в матчах чемпіонату (першості), дискваліфікація відповідно збільшується на 1 (одну) гру;
  • футболіст, який був вилучений з поля за друге попередження, автоматично отримує дискваліфікацію на 1 (одну) гру;
  • якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то ця гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця;
  • якщо матч не відбувся з вини команди, гравець якої був дискваліфікований, то гра не зараховується до терміну дискваліфікації;
  • у випадку коли футболіст, який внаслідок дисциплінарних санкцій не відбув дискваліфікацію, а приймав участь у матчі (матчах), то даний матч (матчі) зараховується до терміну його дискваліфікації, проте команді за яку виступав дискваліфікований гравець у цьому матчі (матчах) зараховується технічна поразка (-:+), а команді-супернику – технічна перемога (+:-).
Контрольно-дисциплінарний комітет
Відкритого чемпіонату м. Калуша з футзалу
 
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Львів - Київ_20