Вхід на сайт

Кубок м. Калуша з футзалу-2018/2019 р.р. PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2019, 15:30

Кубок Калуша виборов «Роланд»

Минулої неділі в ігровому залі ДЮСШ «Сокіл» відбувся яскравий кубковий фінал, в якому змагались чемпіон м. Калуша – «Роланд» і переможець другої ліги Відкритого чемпіонату міста – «Рятувальник ДПРЧ-24».
Незважаючи на, здавалось би, різні категорії команд, а також на відсутність в складі "рятувальників" одного із основних його виконавців – Юрія Іванишина, суперники виявилась приблизно рівними за класом, що й підтвердив сам хід фінального поєдинку.

Кубок м. Калуша з футзалу-2018/2019. Фінал
Спорткомплекс ДЮСШ «Сокіл». Неділя, 17.03.2019 р. 16.00

«Роланд» (Калуш) – «Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш) – 4:3 (3:2)
Арбітри: Добрянський Ярослав, Римарчук Любомир, Золотняк Петро
«Роланд»: Петрів Михайло – Басараб Михайло, Курташ Роман, Блащук Василь, Москвін Євгеній – Прокоп Володимир, Пштир Роман, Мельник Святослав, Минай Роман, Король Андрій
«Рятувальник ДПРЧ-24»: Гоц Ростислав – Демків Ярослав, Ципердюк Іван, Воробець Тарас, Ковальчук Ігор – Вонс Олександр, Побігун Тарас, Миндюк Тарас
Голи: Басараб Михайло (11), Блащук Василь (9, 10, 19) – Демків Ярослав (7), Ципердюк Іван (5, 21)

Стартовий відрізок матчу краще провели представники другого дивізіону, які вже до восьмої хвилини вели з рахунком 2:0 завдяки влучним пострілам Ярослава Демківа та Івана Ципердюка. Проте гравці «Роланду» не знітились і проявили справжній чемпіонський характер: спочатку Блащук двічі пробиває голкіпера «Рятувальника ДПРЧ-24» Ростислава Гоца, а на 11-й хвилині досвідчений Михайло Басараб вже виводить свою команду вперед – 3:2.

Коли наприкінці п'ятої хвилини другого тайму Василь Блащук, визнаний до речі кращим гравцем фінального матчу, закріпив перевагу, здавалось, що боротьбу за Кубок завершено. Іншої ж думки були гравці «Рятувальника», які доволі швидко скоротили розрив (знову відзначився Іван Ципердюк), і аж до самого фінального свистка володіли ігровою ініціативою. Проте їм дещо не пощастило з реалізацією гольових моментів, не допомогла також й заміна голкіпера п'ятим польовим гравцем на останніх хвилинах матчу.

Отже переможцем фіналу став «Роланд», який отримав Кубок з рук калуського міського голови Ігоря Матвійчука. В індивідуальних номінаціях окремими призами були відзначені: Василь Блащук, якого визнали кращим гравцем фіналу, а також кращі бомбардири – Роман Гудак («Рятувальник ДПРЧ-24») і Михайло Остапчук (ФК «Довжка-Бринь»), на рахунку яких виявилось по дев'ять забитих м'ячів в кубковому турнірі.

Нормативні документи:

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.