Вхід на сайт

Шкільний турнір з футзалу PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 березня 2018, 19:38

ЗОШ №6 – переможець Кубка НФК «Ураган»

23 березня матчами за призові місця в спорткомплексі ДЮСШ «Сокіл» фінішував 4-й традиційний турнір шкільних команд на Кубок НФК «Ураган». Черговим переможцем турніру стала команда ЗОШ №6, яка вже вчетверте поспіль здобуває звання чемпіона м. Калуша з футзалу серед загальноосвітніх закладів міста.

За третє місце змагалися ЗОШ №5 та ЗОШ №10. Гра, яка проходила в цікавій і напруженій боротьбі, принесла успіх (1:0) а з ним і бронзові медалі школярам ЗОШ №5. В середині першого тайму їм вдалося реалізувати свій гольовий момент, на що опоненти до завершення ігрового часу так і не змогли відповісти бодай одним влучним ударом.

Фінальний матч, в якому звання чемпіона міста Калуша розіграли між собою ЗОШ №6 та Гімназія ім. Дмитра Бахматюка, пройшов за явної переваги однієї з команд. Діючі чемпіони з 6-ої школи вже на трьох стартових хвилинах гри просто "шокували" своїх суперників, відзначившись трьома забитими м'ячами. Оговтатись від такого "гімназисти" вже не змогли, натомість команда ЗОШ №6 на початку другого тайму підкріпила свою перевагу ще двома влучними пострілами. Фінальний свисток, який зафіксував рахунок 5:0 на таблі ігрового залу ДЮСШ «Сокіл», продовжив гегемонію підопічних тренера-викладача Андрія Короля на міських змаганнях з футзалу на призи НФК «Ураган».

На світлині: команда  Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, чотириразовий переможець турніру

Склад переможців був таким: Цигановський Артем, Король Віталій, Манич Володимир, Фрей Владислав, Юрків Станіслав, Король Святослав, Савчук Роман, Парфененко Олексій, Самурник Арсен.

Відзначено також найкращих учасників за індивідуальними номінаціями:

Кращий воротар – Артем Цигановський (ЗОШ №6)
Кращий нападник – Максим Ситник (ЗОШ №5)
Кращий захисник – Дмитро Костельний (ЗОШ №10)
Кращий бомбардир – Віталій Король (ЗОШ №6)

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.