Головна Футзал Новини Футзал-2015/2016

Футзал-2020/2021. Перша ліга

М ГРУПА "А" І О
1. ФК «Гуменів» 7 19
2. ФК «Тужилів» 7 17
3. «Орандж» 7 15
4. ФК «Перекоси» 7 15
5. «Оболонь-Підгірки» 8 14
6. «Підгора-U21» 8 10
7. ФК «Довгий-Войнилів» 7 7
8. «Червона Валіза» 7 4
9. «Котятич» 8 2
10. ФК «Завадка» 8 2
М ГРУПА "Б" І О
1. «Євробуд» 8 22
2. «Сокіл-2» 8 19
3. ФК «Копанки» 8 18
4. «Чайка» 8 18
5. ФК «Калуш-U17» 8 16
6. ФК «Новиця» 8 11
7. «Тризуб» 9 7
8. ФК «Довгий-Войнилів-2» 9 6
9. «Штурм» 8 6
10. ФК «Перекоси-2» 8 6
11.  «Оскар» 8 2

Корисні сайти

Вхід на сайт





Футзал-2015/2016 PDF Друк e-mail
Середа, 10 лютого 2016, 17:01

Змагання Відкритого чемпіонату міста відновлені


В суботу поновлюються змагання в трьох лігах Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорів сезону 2015-2016 р. р. Нижче наводимо повний розклад матчів наступних вихідних.
 
РОЗКЛАД МАТЧІВ:

Субота, 13 лютого
ДРУГА ЛІГА
09.30. ФК «Хотінь» – «Сокіл-2» (Золотняк П., Добрянський Я.)
10.05. «Дніпро-М» – «Посьолок» (Золотняк П., Добрянський Я.)
10.40. «Таркетт-Вінісін» – «Штурм-2» (Золотняк П., Добрянський Я.)
11.15. «Хвиля» – ФК «Брошнів» (Золотняк П., Добрянський Я.)
11.50. «Стройбаза» – ФК «Копанки» (Барко В., Пихней І.)
12.25. ФК «Тужилів-2» – «Факел» (Барко В., Пихней І.)
13.00. «Кристал» – «Флора» (Барко В., Пихней І.)
ТРЕТЯ ЛІГА (9-й тур)
13.40. «Фортуна» – «Малятко» (Савка В., Савка С.)
14.15. «Тріумф» – ФК «Студінка» (Савка В., Савка С.)
14.50. ФК «Голинь» – «Чайка» (Савка В., Савка С.)
ПЕРША ЛІГА (19-й тур)
15.30. «Будучність» – ФК «Еліт-Хол» (Крашенінніков В., Воконоголь С.)
16.05. ФК «Тужилів» – ФК «Загір’я» (Юрчишин В., Воконоголь С.)
16.40. «Мікстон» – «Стара Гарда» (Крашенінніков В., Юрчишин В.)
17.15. «Будівельник» – ФК «Підмихайля» (Юрчишин В., Воконоголь С.)
17.50. «Сокіл» – ФК «Станькова» (Крашенінніков В., Юрчишин В.)
18.25. «Штурм» – «Комбі» (Крашенінніков В., Воконоголь С.)

Дискваліфікації:
1. Лукасевич Тарас («Дніпро-М»)
2. Тимків Андрій («Хвиля»)
3. Малинка Сергій-Віталій («Стара Гарда»)

Неділя, 14 лютого
ДРУГА ЛІГА
09.30. «Пінопласт» – «Євробуд» (Барко В., Пихней І.)
10.05. «Оболонь-Підгірки» – «Хвиля» (Барко В., Пихней І.)
10.40. ФК «Брошнів» – «Нива» (Барко В., Пихней І.)
11.15. ФК «Копанки» – ФК «Довжка» (Гузоватий В., Золотняк П.)
11.50. «Карпати» – «Таркетт-Вінісін» (Гузоватий В., Золотняк П.)
12.25. «Штурм-2» – «Дніпро-М» (Гузоватий В., Золотняк П.)
13.00. «Посьолок» – ФК «Хотінь» (Гузоватий І., Климишин М.)
13.35. «Сокіл-2» – «Будівельник-2» (Гузоватий І., Климишин М.)
ТРЕТЯ ЛІГА (10-й тур)
14.15. «Чайка» – «Тріумф» (Гузоватий І., Климишин М.)
14.50. ФК «Студінка» – «Фортуна» (Гузоватий І., Климишин М.)
ПЕРША ЛІГА (20-й тур)
15.30. ФК «Еліт-Хол» – «Комбі» (Крашенінніков В., Савка В.)
16.05. ФК «Станькова» – «Штурм» (Крашенінніков В., Савка В.)
16.40. ФК «Підмихайля» – «Сокіл» (Крашенінніков В., Савка В.)
17.15. «Стара Гарда» – «Будівельник» (Юрчишин В., Воконоголь С.)
17.50. ФК «Загір’я» – «Мікстон» (Юрчишин В., Воконоголь С.)
18.25. «Будучність» – ФК «Тужилів» (Юрчишин В., Воконоголь С.)

Дискваліфікації:
1. Бігун Олександр («Карпати»)
2. Минай Роман («Оболонь-Підгірки»)
3. Побігун Іван («Євробуд»)

До уваги представників команд! «Хвиля», ФК «Копанки», «Факел» і «Кристал» мають заборгованість по сплаті турнурного внеску. У разі непогашення боргу вказані команди не будуть допущені до ігор!

 

Загальне керівництво здійснює Управління в справах сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради та міська Федерація футболу, безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію. Інформаційна підтримка – за сприяння ФК «Калуш» www.fc.kalush.net.

Нормативні документи:

 

Коментарі  

 
-4 #3 11087 15.02.2016 15:12
Команда стара гарда тупо [цензура] які вийшли проти мікстона четверо проти трьох, ви і так виграли би від них якби були троє а так [цензура]...!!!
 
 
0 #2 Miша 14.02.2016 09:06
Вчора Голиняни і Станькова зіграли рибу привіт Геренді ))))Цитую Справедливий:
безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію.....АХАХАХАХ смішно змучить (з біржі взяли і все)
 
 
0 #1 Справедливий 11.02.2016 00:11
безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію.....АХАХАХАХ смішно змучить (з біржі взяли і все)
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.

Футзал. Сезон-2020/2021

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Будівельник» 9 27
2. «Говерла» 9 19
3. «Майстер» 9 16
4. «Стара Гарда» 9 16
5. «Заряд» 9 15
6. ФК «Підгірки» 9 15
7. «Сокіл» 9 10
8. «Будівельник-2» 9 7
9. ФК «Брошнів» 9 2
10. «Підгора» 9 2
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група А)
Результати (ПЕРША ЛІГА - Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ВИЩА ЛІГА
КОЛЬОРИ ФОРМИ-ПЕРША ЛІГА
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Наші партнери

 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3