Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. «Карпати» (Коломия) 24 62
2. «Колос Городенківщини» 24 51
3. ФК «Калуш» 24 48
4. «Гал-Вапно» 24 45
5. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 42
6. ФК «Битків» 24 33
7. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 33
8. ФК «Турка» 24 31
9. «Нафтовик» 24 24
10. «Бескид» 24 24
11. «Карпати» (Болехів) 24 19
12. «Вихор» 24 15
13. «Придністров'я» 24 11

Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18)

М Команди І О
1. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 69
2. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 63
3. «Вихор» 24 60
4. «Карпати» (Коломия) 24 53
5. ФК «Калуш» 24 49
6. «Колос Городенківщини» 24 34
7. «Бескид» 24 33
8. ФК «Турка» 24 23
9. «Гал-Вапно» 24 18
10. ФК «Битків» 24 17
11. «Нафтовик» 24 14
12. «Карпати» (Болехів) 24 13
13. «Придністров'я» 24 8

Корисні сайти

ФК Войнилів


Кубок PDF Друк e-mail

Кубок міста Калуша з футзалу

 

м. Калуш, 2016-2017 р. р.

Майданчик спортивного залу ДЮСШ «Сокіл»

 

Результати розіграшу Кубка м. Калуша з футзалу-2016/2017

 

Підсумки жеребкування попереднього етапу

1. ФК «Гуменів» (Гуменів), 2. «Гладіатор» (Івано-Франківськ), 3. ФК «Негівці» (Негівці), 4. ФК «Довжка» (Довжка), 5. ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів), 6. ФК «Хотінь» (Калуш), 7. «Дністер-плюс» (Калуш), 8. ФК «Підмихайля» (Підмихайля), 9.ФК «Калуш-U16» (Калуш), 10. «Синтра» (Калуш), 11. ФК «Калуш-U17» (Калуш), 12. ФК «Перекоси» (Перекоси), 13. «Сармат» (Тужилів), 14. «Торнадо» (Довпотів)

Перший попередній етап. 4-17 грудня 2016 р.

«Торнадо» (Довпотів)
0:4
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:1
(пенальті 1:2)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
1:1
(пенальті 1:3)
ФК «Негівці» (Негівці)
«Синтра» (Калуш)
3:3
(пенальті 1:2)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
1:1
(пенальті 1:2)
ФК «Довгий Войнилів-2»

(Довгий Войнилів)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:2
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)

Другий попередній етап. 25 грудня 2016 р.

ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:4
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Негівці» (Негівці)
3:3
(пенальті 2:3)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів-2»(Довгий Войнилів)
0:7
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:2
ФК «Хотінь» (Калуш)

 

Підсумки жеребкування основного етапу:

1. ФК «Калуш-U17» (Калуш), 2. «Стара Гарда» (Калуш), 3. «Хвиля» (Бабин Середній), 4. «Чайка» (Перевозець), 5. ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів), 6. ФК «Станькова» (Станькова), 7. «Скала» (Підмихайля), 8. «Сармат» (Тужилів), 9. ФК «Тужилів-2» (Тужилів), 10. «Карпати» (Кропивник), 11. ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада), 12. «Дніпро-М» (Войнилів), 13. «Євробуд-2» (Калуш), 14. ФК «Тужилів» (Тужилів), 15. «Штурм-2» (Сівка-Калуська), 16. ФК «Хотінь» (Калуш), 17. «Посьолок» (Калуш), 18. «Еліт-Хол» (Калуш), 19. «Сокіл» (Голинь), 20. ФК «Загір'я» (Калуш), 21. «Будівельник-2» (Калуш), 22. «Штурм» (Сівка-Калуська), 23. «Мікстон» (Калуш), 24. ФК «Калуш-U16» (Калуш), 25. «Будівельник» (Калуш), 26. «Бескид» (Копанки), 27. «Сокіл-2» (Голинь), 28. «Таркетт-Вінісін» (Калуш), 29. «Будучність» (Пійло), 30. «Євробуд» (Калуш), 31. «Оболонь-Підгірки» (Калуш), 32. «Захід-Авто» (Студінка)

1/16 фіналу. 14 січня 2017 р.

ФК «Калуш-U17» (Калуш)
3:2
«Захід-Авто» (Студінка)
«Стара Гарда» (Калуш)
5:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Хвиля» (Бабин Середній)
2:4
«Євробуд» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
+:-
«Будучність» (Пійло)
ФК «Довгий Войнилів»

(Довгий Войнилів)
1:4
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Станькова» (Станькова)
2:3
«Сокіл-2» (Голинь)
«Скала» (Підмихайля)
2:1
«Бескид» (Копанки)
«Сармат» (Тужилів)
1:5
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
3:3
(пенальті 3:2)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
1:2
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
0:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Дніпро-М» (Войнилів)
4:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Євробуд-2» (Калуш)
4:2
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
4:1
«Сокіл» (Голинь)
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
1:3
«Еліт-Хол» (Калуш)
ФК «Хотінь» (Калуш)
0:1
«Посьолок» (Калуш)
 

Підсумки жеребкування 1/8 фіналу:

1. «Євробуд-2» (Калуш), 2. «Будівельник» (Калуш), 3. «Стара Гарда» (Калуш), 4. «Еліт-Хол» (Калуш), 5. «Скала» (Підмихайля), 6. «Штурм» (Сівка-Калуська), 7. ФК «Калуш-U17» (Калуш), 8. «Євробуд» (Калуш), 9. «Дніпро-М» (Войнилів), 10. «Посьолок» (Калуш), 11. «Чайка» (Перевозець), 12. «Сокіл-2» (Голинь), 13. «Таркетт-Вінісін» (Калуш), 14. ФК «Тужилів-2» (Тужилів), 15. ФК «Тужилів» (Тужилів), 16. «Мікстон» (Калуш)

1/8 фіналу. 28 січня 2017 р.

«Євробуд-2» (Калуш)
2:7
«Мікстон» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
2:6
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Стара Гарда» (Калуш)
5:1
ФК «Тужилів-2» (Тужилів)
«Еліт-Хол» (Калуш)
3:3
(пенальті 3:2)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
5:6
«Сокіл-2» (Голинь)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:3
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:3
«Посьолок» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
0:0
(пенальті 2:3)
«Дніпро-М» (Войнилів)

 

 

Підсумки жеребкування 1/4 фіналу:

1. «Еліт-Хол» (Калуш), 2. «Сокіл-2» (Голинь), 3. «Штурм» (Сівка-Калуська), 4. «Стара Гарда» (Калуш), 5. «Мікстон» (Калуш), 6. «Дніпро-М» (Войнилів), 7. «Посьолок» (Калуш), 8. ФК «Тужилів» (Тужилів)

1/4 фіналу. 11 лютого 2017 р.

«Еліт-Хол» (Калуш)
4:6 
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Сокіл-2» (Голинь)
0:0
(пенальті 2:3)
«Посьолок» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:1 
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Стара Гарда» (Калуш)
0:3 
«Мікстон» (Калуш)

 

 

Підсумки жеребкування 1/2 фіналу:

1. ФК «Тужилів» (Тужилів), 2. «Мікстон» (Калуш), 3. «Посьолок» (Калуш), 4. «Штурм» (Сівка-Калуська)

1/2 фіналу. 15 лютого 2017 р.

ФК «Тужилів» (Тужилів)
 3:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Мікстон» (Калуш)
 1:2
«Посьолок» (Калуш)
 

Фінал. 8 березня 2017 р.

ФК «Тужилів» (Тужилів)
 6:3
«Посьолок» (Калуш)

 

 
 

Нормативні документи:

 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3