Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Кубок PDF Друк e-mail

Кубок м. Калуша з футзалу пам'яті Юрія Тепчука

Попередній етап
28 грудня 2019 року
«Котятич»
2:2 (пен. 3:2)
ФК «Калуш-U16»
29 грудня 2019 року
«Дністер-плюс»
0:2
ФК «Негівці»
ТМ «МІ-МІ»
7:2
ФК «Завадка»
«Орандж»
2:2 (пен. 2:1)
«Оболонь-Підгірки»
ФК «Калуш-U17»
3:5
«Штурм-2»
1/16 фіналу
30 грудня 2019 року
«Червона Валіза»
2:2 (пен. 3:4)
ФК «Негівці»
«Штурм»
2:1
«Тризуб»
«Євробуд»
1:6
ФК «Довгий Войнилів»
ТМ «МІ-МІ»
3:5
РДЮСШ
«Заряд»
3:6
«Галсільліс»
«Завод-Техмаш»
12:3
«Підгора»
«Чайка»
6:3
«Котятич»
 ФК «Гуменів»
4:0
«Оскар»
ФК «Перекоси»
2:2 (пен. 2:1)
«Штурм-2»
«Майстер»
+:-
«Січових Стрільців»
«Стара Гарда»
4:0
«Хвиля»
«Роланд»
4:1
«Орандж»
«Будівельник-2»
1:1 (пен. 2:3)
ФК «Студінка»
ФК «Брошнів»
4:1
ФК «Підгірки-2»
ФК «Підгірки»
8:0
ФК «Новиця»
«Будівельник»
2:2 (пен. 1:2)
«Сокіл»
1/8 фіналу
19 січня 2020 року
ФК «Підгірки»
8:2
ФК «Довгий Войнилів»
«Сокіл»
3:1
«Завод-Техмаш»
ФК «Гуменів»
4:1
«Штурм»
«Роланд»
11:1
ФК «Перекоси»
ФК «Негівці»
2:5
ФК «Брошнів»
РДЮСШ
3:2
ФК «Студінка»
«Галсільліс»
3:3 (пен 2:1)
«Чайка»
«Майстер»
1:3
«Стара Гарда»
1/4 фіналу
-:-
-:-
-:-
-:-
1/2 фіналу
-:-
-:-
Фінал
-:-
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 14 36
2. «Сокіл» 14 32
3. «Майстер» 14 29
4. «Будівельник» 14 27
5. «Роланд» 14 26
6. ФК «Підгірки» 14 26
7. ФК «Брошнів» 14 24
8. «Завод-Техмаш» 14 24
9. «Штурм» 14 22
10. «Підгора» 14 13
11. «Чайка» 14 10
12. ФК «Гуменів» 14 10
13. «Галсільліс» 14 10
14. «Будівельник-2» 14 7
15. «Хвиля» 14 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. ФК «Студінка» 10 24
2. «Заряд» 10 23
3. «Орандж» 10 22
4. ФК «Негівці» 10 22
5. ФК «Перекоси» 9 21
6. РДЮСШ 9 18
7. ФК «Довгий Войнилів» 10 16
8. «Котятич» 9 15
9. ТМ «МІ-МІ» 9 15
10. «Штурм-2» 10 12
11. «Тризуб» 10 12
12. «Дністер-плюс» 9 12
13. ФК «Калуш-U16» 9 11
14. «Євробуд» 9 11
15. ФК «Завадка» 10 9
16. ФК «Новиця» 10 9
17. ФК «Підгірки-2» 9 9
18. ФК «Калуш-U17» 10 7
19. «Оскар» 9 7
20. «Червона Валіза» 10 7
21. «Оболонь-Підгірки» 9 4

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_40