Головна Футзал Чемпіонат (1 ліга - Група А)

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 4 12
2. ФК «Підгірки» 4 10
3. ФК «Гуменів» 4 10
4. ФК «Перекоси-2» 4 7
5. «Підгора» 4 7
6. «Підгора-U21» 4 7
7. ФК «Перекоси» 4 7
8. «Орандж» 4 7
9. «Чайка» 4 6
10. «Штурм» 4 6
11. ФК «Тужилів» 4 6
12. ФК «Новиця» 4 3
13. ФК «Калуш-U16» 4 3
14. «Колос» 4 1
15. «Тріумф» 4 0
16. ФК «Негівці» 4 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





Чемпіонат (Група А) PDF Друк e-mail

 

Календар ігор сезону 2021-2022. Група "А"

26 грудня 2021 р.
1 тур
ФК «Калуш-U16»
8:1
«Тріумф»
ФК «Перекоси-2»
7:2
«Орандж»
«Колос»
2:3
ФК «Гуменів»
«Штурм»
1:4
«Будівельник»
ФК «Негівці»
1:2
ФК «Новиця»
«Підгора»
4:3
«Чайка»
«Підгора-U21»
5:3
ФК «Тужилів»
ФК «Підгірки»
3:1
ФК «Перекоси»
2 січня 2022 р.
2 тур
«Орандж»
6:2
«Тріумф»
ФК «Тужилів»
1:2
ФК «Підгірки»
«Чайка»
1:0
«Підгора-U21»
ФК «Новиця»
0:6
«Підгора»
ФК «Перекоси»
3:2
ФК «Калуш-U16»
«Будівельник»
9:0
ФК «Негівці»
ФК «Гуменів»
3:3
«Штурм»
ФК «Перекоси-2»
5:4
«Колос»
9 січня 2022 р.
3 тур
«Колос»
2:6
«Орандж»
«Штурм»
4:2
ФК «Перекоси-2»
ФК «Негівці»
2:4
ФК «Гуменів»
«Підгора»
3:8
«Будівельник»
«Підгора-U21»
2:1
ФК «Новиця»
ФК «Підгірки»
1:1
«Чайка»
ФК «Калуш-U16»
3:4
ФК «Тужилів»
«Тріумф»
1:2
ФК «Перекоси»
15 січня 2022 р.
4 тур
ФК «Тужилів»
5:1
«Тріумф»
«Чайка»
10:5
ФК «Калуш-U16»
ФК «Новиця»
3:11
ФК «Підгірки»
«Будівельник»
5:1
«Підгора-U21»
ФК «Перекоси-2»
1:1
ФК «Негівці»
«Колос»
0:3
«Штурм»
16 січня 2022 р.
«Орандж»
2:2
ФК «Перекоси»
ФК «Гуменів»
5:1
«Підгора»
23-24 січня 2022 р.
5 тур
«Штурм»
:
«Орандж»
ФК «Негівці»
:
«Колос»
«Підгора»
:
ФК «Перекоси-2»
«Підгора-U21»
:
ФК «Гуменів»
ФК «Підгірки»
:
«Будівельник»
ФК «Калуш-U16»
:
ФК «Новиця»
«Тріумф»
:
«Чайка»
ФК «Перекоси»
:
ФК «Тужилів»
2022 р.
6 тур
«Орандж»
:
ФК «Тужилів»
«Чайка»
:
ФК «Перекоси»
ФК «Новиця»
:
«Тріумф»
«Будівельник»
:
ФК «Калуш-U16»
ФК «Гуменів»
:
ФК «Підгірки»
ФК «Перекоси-2»
:
«Підгора-U21»
«Колос»
:
«Підгора»
«Штурм»
:
ФК «Негівці»
2022 р.
7 тур
ФК «Негівці»
:
«Орандж»
«Підгора»
:
«Штурм»
«Підгора-U21»
:
«Колос»
ФК «Підгірки»
:
ФК «Перекоси-2»
ФК «Калуш-U16»
:
ФК «Гуменів»
«Тріумф»
:
«Будівельник»
ФК «Перекоси»
:
ФК «Новиця»
ФК «Тужилів»
:
«Чайка»
2022 р.
8 тур
«Орандж»
:
«Чайка»
ФК «Новиця»
:
ФК «Тужилів»
«Будівельник»
:
ФК «Перекоси»
ФК «Гуменів»
:
«Тріумф»
ФК «Перекоси-2»
:
ФК «Калуш-U16»
«Колос»
:
ФК «Підгірки»
«Штурм»
:
«Підгора-U21»
ФК «Негівці»
:
«Підгора»
2022 р.
9 тур
«Підгора»
:
«Орандж»
«Підгора-U21»
:
ФК «Негівці»
ФК «Підгірки»
:
«Штурм»
ФК «Калуш-U16»
:
«Колос»
«Тріумф»
:
ФК «Перекоси-2»
ФК «Перекоси»
:
ФК «Гуменів»
ФК «Тужилів»
:
«Будівельник»
«Чайка»
:
ФК «Новиця»
2022 р.
10 тур
«Орандж»
:
ФК «Новиця»
«Будівельник»
:
«Чайка»
ФК «Гуменів»
:
ФК «Тужилів»
ФК «Перекоси-2»
:
ФК «Перекоси»
«Колос»
:
«Тріумф»
«Штурм»
:
ФК «Калуш-U16»
ФК «Негівці»
:
ФК «Підгірки»
«Підгора»
:
«Підгора-U21»
2022 р.
11 тур
«Підгора-U21»
:
«Орандж»
ФК «Підгірки»
:
«Підгора»
ФК «Калуш-U16»
:
ФК «Негівці»
«Тріумф»
:
«Штурм»
ФК «Перекоси»
:
«Колос»
ФК «Тужилів»
:
ФК «Перекоси-2»
«Чайка»
:
ФК «Гуменів»
ФК «Новиця»
:
«Будівельник»
2022 р.
12 тур
«Орандж»
:
«Будівельник»
ФК «Гуменів»
:
ФК «Новиця»
ФК «Перекоси-2»
:
«Чайка»
«Колос»
:
ФК «Тужилів»
«Штурм»
:
ФК «Перекоси»
ФК «Негівці»
:
«Тріумф»
«Підгора»
:
ФК «Калуш-U16»
«Підгора-U21»
:
ФК «Підгірки»
2022 р.
13 тур
ФК «Підгірки»
:
«Орандж»
ФК «Калуш-U16»
:
«Підгора-U21»
«Тріумф»
:
«Підгора»
ФК «Перекоси»
:
ФК «Негівці»
ФК «Тужилів»
:
«Штурм»
«Чайка»
:
«Колос»
ФК «Новиця»
:
ФК «Перекоси-2»
«Будівельник»
:
ФК «Гуменів»
2022 р.
12 тур
«Орандж»
:
ФК «Гуменів»
ФК «Перекоси-2»
:
«Будівельник»
«Колос»
:
ФК «Новиця»
«Штурм»
:
«Чайка»
ФК «Негівці»
:
ФК «Тужилів»
«Підгора»
:
ФК «Перекоси»
«Підгора-U21»
:
«Тріумф»
ФК «Підгірки»
:
ФК «Калуш-U16»
2022 р.
15 тур
ФК «Калуш-U16»
:
«Орандж»
«Тріумф»
:
ФК «Підгірки»
ФК «Перекоси»
:
«Підгора-U21»
ФК «Тужилів»
:
«Підгора»
«Чайка»
:
ФК «Негівці»
ФК «Новиця»
:
«Штурм»
«Будівельник»
:
«Колос»
ФК «Гуменів»
:
ФК «Перекоси-2»
 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Будівельник-2» 4 12
2. «Сокіл» 4 12
3. «Платинум» 4 10
4. «Заряд» 4 7
5. ФК «Брошнів» 4 6
6. ФК «Довгий-Войнилів» 3 6
7. «Стройбаза» 4 6
8. ФК «Мостище» 4 4
9. «Євробуд» 3 4
10. «Оболонь-Підгірки» 3 3
11. ФК «Мостище-2» 4 3
12. ФК «Завадка» 4 3
13. ФК «Тужилів-2» 4 3
14. «Єдність» 4 3
15. «Галичина» 3 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Футзал 2011-2012_26