Головна Футзал Чемпіонат (Перша ліга)

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (ПЕРША ЛІГА) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2019-2020 (ПЕРША ЛІГА)

30.11-01.12.2019 р.
1 тур
«Євробуд» – «Тризуб» - 2:1
«Оболонь-Підгірки» – ФК «Новиця» - 1:4
ФК «Перекоси» – «Червона Валіза» - 6:3
«Дністер-плюс» – «Штурм-2» - 1:4
ФК «Калуш-U17» – ФК «Завадка» - 3:1
ФК «Студінка» – «Оскар» - 8:1
«Заряд» – ФК «Калуш-U16» - 4:4
ФК «Негівці» – ФК «Підгірки-2» - 4:2
«Орандж» – «Котятич» - 3:0
ФК «Довгий Войнилів» – РДЮСШ - 3:2
01-07.12.2019 р.
2 тур
«Оскар» – «Заряд» - 2:4
ФК «Завадка» – ФК «Студінка» - 2:8
«Штурм-2» – ФК «Калуш-U17» - 3:2
«Червона Валіза» – «Дністер-плюс» - 0:2
ФК «Новиця» – ФК «Перекоси» - 1:6
«Тризуб» – «Оболонь-Підгірки» - 1:0
ТМ «МІ-МІ» – «Євробуд» - 4:2
«Котятич» – ФК «Довгий Войнилів» - 3:4
ФК «Підгірки-2» – «Орандж» - 1:5
ФК «Калуш-U16» – ФК «Негівці» - 1:3
07-08.12.2019 р.
3 тур
«Оболонь-Підгірки» – ТМ «МІ-МІ» - 2:5
ФК «Перекоси» – «Тризуб» - 5:3
«Дністер-плюс» – ФК «Новиця» - 3:1
ФК «Калуш-U17» – «Червона Валіза» - 6:0
ФК «Студінка» – «Штурм-2» - 8:1
«Заряд» – ФК «Завадка» - 5:0
ФК «Негівці» – «Оскар» - 2:6
«Орандж» – ФК «Калуш-U16» - 2:2
ФК «Довгий Войнилів» – ФК «Підгірки-2» - 1:2
РДЮСШ – «Котятич» - 8:4
8-22.12.2019 р.
4 тур
«Червона Валіза» – ФК «Студінка» - 0:6
ФК «Новиця» – ФК «Калуш-U17» - 5:1
«Тризуб» – «Дністер-плюс» - 2:2
ТМ «МІ-МІ» – ФК «Перекоси» - 2:2
ФК «Підгірки-2» – РДЮСШ - 1:8
ФК «Калуш-U16» – ФК «Довгий Войнилів» - 1:4
«Оскар» – «Орандж» - 0:4
ФК «Завадка» – ФК «Негівці» - 6:5
«Штурм-2» – «Заряд» - 3:8
«Євробуд» – «Оболонь-Підгірки» - 2:0
14.12.2019 р.
5 тур
ФК «Перекоси» – «Євробуд» - 1:1
«Дністер-плюс» – ТМ «МІ-МІ» - 1:5
ФК «Калуш-U17» – «Тризуб» - 5:5
ФК «Студінка» – ФК «Новиця» - 1:0
«Заряд» – «Червона Валіза» - 3:5
ФК «Негівці» – «Штурм-2» - 3:1
«Орандж» – ФК «Завадка» - 4:2
ФК «Довгий Войнилів» – «Оскар» - 1:1
РДЮСШ – ФК «Калуш-U16» - 2:3
«Котятич» – ФК «Підгірки-2» - 6:5
22-28.12.2019 р.
6 тур
ФК «Калуш-U16» – «Котятич» - 4:1
«Тризуб» – ФК «Студінка» - 2:2
ТМ «МІ-МІ» – ФК «Калуш-U17» - 2:1
«Оскар» – РДЮСШ - 1:8
ФК «Завадка» – ФК «Довгий Войнилів» - 3:8
«Штурм-2» – «Орандж» - 5:4
«Червона Валіза» – ФК «Негівці» - 2:2
ФК «Новиця» – «Заряд» - 2:7
«Євробуд» – «Дністер-плюс» - 1:1
«Оболонь-Підгірки» – ФК «Перекоси» - 1:2
29.12.2019-04.01.2020 р.р.
7 тур
«Заряд» – «Тризуб» - 3:2
«Котятич» – «Оскар» - 3:2
ФК «Підгірки-2» – ФК «Калуш-U16» - 0:4
«Дністер-плюс» – «Оболонь-Підгірки» - 1:1
ФК «Калуш-U17» – «Євробуд» - 2:3
ФК «Студінка» – ТМ «МІ-МІ» - 1:1
ФК «Негівці» – ФК «Новиця» - 5:2
«Орандж» – «Червона Валіза» - 6:2
ФК «Довгий Войнилів» – «Штурм-2» - 3:5
РДЮСШ – ФК «Завадка» - 7:3

04-05.01.2020 р.р.
8 тур
«Оскар» – ФК «Підгірки-2» - 2:6
ФК «Завадка» – «Котятич» - 1:8
«Штурм-2» – РДЮСШ - 5:7
«Червона Валіза» – ФК «Довгий Войнилів» - 5:3
ФК «Новиця» – «Орандж» - 2:3
«Тризуб» – ФК «Негівці» - 0:4
ТМ «МІ-МІ» – «Заряд» - 2:2
«Євробуд» – ФК «Студінка» - 2:4
«Оболонь-Підгірки» – ФК «Калуш-U17» - 3:0
ФК «Перекоси» – «Дністер-плюс» - 2:0
11.01.2020 р.
9 тур
ФК «Калуш-U17» – ФК «Перекоси» - 0:3
ФК «Студінка» – «Оболонь-Підгірки» - 4:0
«Заряд» – «Євробуд» - 3:2
ФК «Негівці» – ТМ «МІ-МІ» - 6:5
«Орандж» – «Тризуб» - 0:3
ФК «Довгий Войнилів» – ФК «Новиця» - 2:1
РДЮСШ – «Червона Валіза» - 4:3
«Котятич» – «Штурм-2» - 4:3
ФК «Підгірки-2» – ФК «Завадка» - 4:5
ФК «Калуш-U16» – «Оскар» - 4:5

12.01.2020 р.
10 тур
ФК «Завадка» – ФК «Калуш-U16» - 4:3
«Штурм-2» – ФК «Підгірки-2» - 2:5
«Червона Валіза» – «Котятич» - 2:4
ФК «Новиця» – РДЮСШ - 1:0
«Тризуб» – ФК «Довгий Войнилів» - 3:2
ТМ «МІ-МІ» – «Орандж» - 2:3
«Євробуд» – ФК «Негівці» - 2:4
«Оболонь-Підгірки» – «Заряд» - 2:4
ФК «Перекоси» – ФК «Студінка» - 1:1
«Дністер-плюс» – ФК «Калуш-U17» - 3:1
25-26.01.2020 р.
11 тур
ФК «Студінка» – «Дністер-плюс» - 5:0
«Заряд» – ФК «Перекоси» - 1:1
ФК «Негівці» – «Оболонь-Підгірки» - 3:4
«Орандж» – «Євробуд» - 1:0
ФК «Довгий Войнилів» – ТМ «МІ-МІ» - 3:1
РДЮСШ – «Тризуб» - 3:2
«Котятич» – ФК «Новиця» - 7:5
ФК «Підгірки-2» – «Червона Валіза» - 3:2
ФК «Калуш-U16» – «Штурм-2» - 5:2
«Оскар» – ФК «Завадка» - 1:4

26.01-01.02.2020 р.
12 тур
«Штурм-2» – «Оскар» - 9:4
«Червона Валіза» – ФК «Калуш-U16» - 0:2
ФК «Новиця» – ФК «Підгірки-2» - 0:0
«Тризуб» – «Котятич» - 4:3
ТМ «МІ-МІ» – РДЮСШ - 1:1
«Євробуд» – ФК «Довгий Войнилів» - 1:5
«Оболонь-Підгірки» – «Орандж» - 1:7
ФК «Перекоси» – ФК «Негівці» - 3:3
«Дністер-плюс» – «Заряд» - 2:6
ФК «Калуш-U17» – ФК «Студінка» - 0:3
02-08.02.2020 р.
13 тур
«Заряд» – ФК «Калуш-U17» - 6:0
ФК «Негівці» – «Дністер-плюс» - 5:0
«Орандж» – ФК «Перекоси» - 2:5
ФК «Довгий Войнилів» – «Оболонь-Підгірки» - 4:1
РДЮСШ – «Євробуд» - 1:0
«Котятич» – ТМ «МІ-МІ» - 1:1
ФК «Підгірки-2» – «Тризуб» - 1:3
ФК «Калуш-U16» – ФК «Новиця» - 4:2
«Оскар» – «Червона Валіза» - 1:3
ФК «Завадка» – «Штурм-2» - 5:3

08-09.02.2020 р.
14 тур
«Червона Валіза» – ФК «Завадка» - 2:9
ФК «Новиця» – «Оскар» - 4:6
«Тризуб» – ФК «Калуш-U16» - 3:2
ТМ «МІ-МІ» – ФК «Підгірки-2» - 4:1
«Євробуд» – «Котятич» - 1:7
«Оболонь-Підгірки» – РДЮСШ - 0:3
ФК «Перекоси» – ФК «Довгий Войнилів» - 3:1
«Дністер-плюс» – «Орандж» - 3:3
ФК «Калуш-U17» – ФК «Негівці» - 2:4
ФК «Студінка» – «Заряд» - 0:4
09-15.02.2020 р.
15 тур
ФК «Негівці» – ФК «Студінка» - 1:2
«Орандж» – ФК «Калуш-U17» - 3:6
ФК «Довгий Войнилів» – «Дністер-плюс» - 4:5
РДЮСШ – ФК «Перекоси» - 1:2
«Котятич» – «Оболонь-Підгірки» - 2:2
ФК «Підгірки-2» – «Євробуд» - 0:4
ФК «Калуш-U16» – ТМ «МІ-МІ» - 2:4
«Оскар» – «Тризуб» - 5:1
ФК «Завадка» – ФК «Новиця» - 3:3
«Штурм-2» – «Червона Валіза» - 6:3

15-16.02.2020 р.
16 тур
ФК «Новиця» – «Штурм-2» - 2:7
«Тризуб» – ФК «Завадка» - 2:1
ТМ «МІ-МІ» – «Оскар» - 2:1
«Євробуд» – ФК «Калуш-U16» - 3:0
«Оболонь-Підгірки» – ФК «Підгірки-2» - 1:3
ФК «Перекоси» – «Котятич» - 4:2
«Дністер-плюс» – РДЮСШ - 2:1
ФК «Калуш-U17» – ФК «Довгий Войнилів» - 3:2
ФК «Студінка» – «Орандж» - 0:1
«Заряд» – ФК «Негівці» - 1:8
16 лютого 2020 р.
17 тур
«Орандж»
1:6
«Заряд»
ФК «Довгий Войнилів»
3:9
ФК «Студінка»
ФК «Завадка»
1:1
ТМ «МІ-МІ»
«Штурм-2»
4:2
«Тризуб»
«Червона Валіза»
2:5
ФК «Новиця»
23 лютого 2020 р.
17-18 тур
«Заряд»
2:1
ФК «Довгий Войнилів»
РДЮСШ
2:1
ФК «Калуш-U17»
ФК «Підгірки-2»
0:3
ФК «Перекоси»
ФК «Калуш-U16»
1:3
«Оболонь-Підгірки»
«Оскар»
2:4
«Євробуд»
«Тризуб»
4:2
«Червона Валіза»
ТМ «МІ-МІ»
1:0
«Штурм-2»
«Котятич»
1:3
«Дністер-плюс»
ФК «Негівці»
2:2
«Орандж»
29 лютого-1 березня 2020 р.
18-19 тур
«Євробуд»
7:3
ФК «Завадка»
ФК «Перекоси»
4:1
ФК «Калуш-U16»
«Дністер-плюс»
2:1
ФК «Підгірки-2»
ФК «Калуш-U17»
3:3
«Котятич»
ФК «Студінка»
5:3
РДЮСШ
«Оболонь-Підгірки»
5:2
«Оскар»
ФК «Довгий Войнилів»
4:2
ФК «Негівці»
«Червона Валіза»
3:7
ТМ «МІ-МІ»
7 березня 2020 р.
19 тур
РДЮСШ
2:8
«Заряд»
«Котятич»
1:5
ФК «Студінка»
ФК «Підгірки-2»
3:3
ФК «Калуш-U17»
ФК «Калуш-U16»
1:5
«Дністер-плюс»
«Оскар»
1:0
ФК «Перекоси»
ФК «Завадка»
4:5
«Оболонь-Підгірки»
«Штурм-2»
4:2
«Євробуд»
ФК «Новиця»
+:-
«Тризуб»
8 березня 2020 р.
20 тур
ТМ «МІ-МІ»
+:-
ФК «Новиця»
«Євробуд»
6:1
«Червона Валіза»
ФК «Перекоси»
3:0
ФК «Завадка»
«Дністер-плюс»
5:1
«Оскар»
ФК «Калуш-U17»
2:3
ФК «Калуш-U16»
«Оболонь-Підгірки»
2:3
«Штурм-2»
ФК «Студінка»
4:2
ФК «Підгірки-2»
«Заряд»
3:1
«Котятич»
14 березня 2020 р.
20-21 тур
«Оскар»
-:-
ФК «Калуш-U17»
ФК «Завадка»
-:-
«Дністер-плюс»
ФК «Новиця»
-:-
«Євробуд»
«Червона Валіза»
-:-
«Оболонь-Підгірки»
ФК «Негівці»
-:-
РДЮСШ
«Орандж»
-:-
ФК «Довгий Войнилів»
15 березня 2020 р.
21 тур
РДЮСШ
-:-
«Орандж»
«Котятич»
-:-
ФК «Негівці»
ФК «Підгірки-2»
-:-
«Заряд»
ФК «Калуш-U16»
-:-
ФК «Студінка»
«Штурм-2»
-:-
ФК «Перекоси»
«Тризуб»
-:-
ТМ «МІ-МІ»

* результати команди «Січових Стрільців» анульовані

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • «Шкіряний м’яч»_10