Головна Футзал Чемпіонат (ІІ-ліга)

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1.   «Полісся» 18 38
2. «Нива» (Тернопіль) 18 35
3. «Верес» 18 33
4. ФК «Калуш» 18 26
5. «Поділля» 18 26
6. «Діназ» 17 25
7. «Чайка» 18 22
8. ФК «Ужгород» 18 19
9.  «Нива» (Вінниця) 18 17
10. «Буковина» 18 17
11. «Оболонь-Бровар-2» 19 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (ІІ-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2018-2019 (2 ліга)

Перше коло
17 листопада 2018 р.
1 тур
«Євробуд» (Калуш)
3:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
2:1
«Підгора» (Голинь)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:9
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
8:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:4
«Чайка» (Калуш)
18 листопада 2018 р.
2 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:2
«Чайка» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
7:0
«Будівельник-2» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
1:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Підгора» (Голинь)
2:12
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Євробуд» (Калуш)
0:3
«Говерла» (Калуш)
24 листопада 2018 р.
3 тур
«Говерла» (Калуш)
2:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:1
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:4
«Підгора» (Голинь)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
25 листопада 2018 р.
4 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:2
«Чайка» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
6:0
«Будівельник-2» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Підгора» (Голинь)
1:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
5:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Говерла» (Калуш)
3:6
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1 грудня 2018 р.
5 тур
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:2
«Говерла» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
6:1
«Євробуд» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
6:1
«Підгора» (Голинь)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:2
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
5:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
2 грудня 2018 р.
6 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
«Чайка» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
3:4
«Будівельник-2» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
0:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Говерла» (Калуш)
4:0
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
8 грудня 2018 р.
7 тур
ФК «Перекоси» (Перекоси)
6:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:6
«Говерла» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:2
«Євробуд» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
5:3
«Підгора» (Голинь)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:11
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
9 грудня 2018 р.
8 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
0:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
3:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
«Чайка» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
4:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:3
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
15-16 грудня 2018 р.
9 тур
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Чайка» (Калуш)
0:2
«Говерла» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4:1
«Євробуд» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
3:2
«Підгора» (Голинь)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:6
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
22-23 грудня 2018 р.
10 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:5
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
2:6
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Євробуд» (Калуш)
2:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
3:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Чайка» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:6
«Будівельник-2» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
29 грудня 2018 р.
11 тур
«Хвиля» (Середній Бабин)
4:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:4
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:8
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:5
«Говерла» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:5
«Євробуд» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
6:2
«Підгора» (Голинь)
30 грудня 2018 р.
12 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
0:6
«Підгора» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
1:1
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
4:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
5:3
«Чайка» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
7:1
«Будівельник-2» (Калуш)
5 січня 2019 р.
13 тур
«Будівельник-2» (Калуш)
1:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
3:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:8
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:1
«Говерла» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
3:8
«Євробуд» (Калуш)
Друге коло
12 січня 2019 р.
14 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:9
«Євробуд» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
1:8
«Говерла» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
3:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
5:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Дністер-плюс» (Калуш)
0:4
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:7
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Чайка» (Калуш)
8:3
«Будівельник-2» (Калуш)
20 січня 2019 р.
15 тур
«Чайка» (Калуш)
2:1
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:10
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:2
«Підгора» (Голинь)
«Говерла» (Калуш)
4:2
«Євробуд» (Калуш)
26 січня 2019 р.
16 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:6
«Говерла» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Підгора» (Голинь)
11:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:2
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:1
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
3:3
«Чайка» (Калуш)
27 січня 2019 р.
17 тур
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:6
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
1:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:2
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
5:6
«Підгора» (Голинь)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:2
«Говерла» (Калуш)
2-3 лютого 2019 р.
18 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Говерла» (Калуш)
3:0
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Євробуд» (Калуш)
4:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
4:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:2
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:0
«Чайка» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
9 лютого 2019 р.
19 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:8
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:5
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Чайка» (Калуш)
1:4
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:3
«Підгора» (Голинь)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
0:6
«Говерла» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10 лютого 2019 р.
20 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
3:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
6:1
«Чайка» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
16 лютого 2019 р.
21 тур
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:5
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
5:4
«Підгора» (Голинь)
«Чайка» (Калуш)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:5
«Говерла» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
17 лютого 2019 р.
22 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
5:0
«Чайка» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
5:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
1:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
5:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2 березня 2019 р.
23 тур
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
4:11
«Підгора» (Голинь)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:3
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:5
«Говерла» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
5:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3 березня 2019 р.
24 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:3
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
4:2
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
«Чайка» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
6:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Підгора» (Голинь)
1:4
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
9 березня 2019 р.
25 тур
«Підгора» (Голинь)
2:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
5:0
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Говерла» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Чайка» (Калуш)
1:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:5
«Хвиля» (Середній Бабин)
10 березня 2019 р.
26 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:3
«Чайка» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Говерла» (Калуш)
3:3
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
6:10
«Підгора» (Голинь)

 

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Роланд» 0 0
2. «Сокіл» 0 0
3. ФК «Брошнів» 0 0
4. ФК «Підгірки» 0 0
5. «Будівельник» 0 0
6. «Майстер» 0 0
7. «Стара Гарда» 0 0
8. «Штурм» 0 0
9. «Чайка» 0 0
10. «Хвиля» 0 0
11. «Підгора» 0 0
12. ФК «Гуменів» 0 0
13. «Галсільліс» 0 0
14. «Завод-Техмаш» 0 0
15. «Будівельник-2» 0 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Леосіті Інвест» 0 0
2. «Євробуд» 0 0
3. «Оболонь-Підгірки» 0 0
4. ФК «Перекоси» 0 0
5. «Дністер-плюс» 0 0
6. ФК «Калуш-U17» 0 0
7. ФК «Студінка» 0 0
8. ФК «Довжка-Бринь» 0 0
9. ФК «Негівці» 0 0
10. «Карпати» 0 0
11. «Орандж» 0 0
12. ФК «Довгий Войнилів» 0 0
13. РДЮСШ 0 0
14. «Котятич» 0 0
15. ФК «Підгірки-2» 0 0
16. ФК «Калуш-U16» 0 0
17. «Ювентус» 0 0
18. ФК «Завадка» 0 0
19. ФК «Гуменів-2» 0 0
20. «Штурм-2» 0 0
21. «Січових Стрільців» 0 0
22. «Червона Валіза» 0 0

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Львів - Київ_20