Головна Футзал Чемпіонат (І-ліга)

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 7 17
2. «ОДЕК» 7 15
3. ФК «Минай» 7 14
4. «Нива» 7 8
5. ФК «Малинськ» 7 8
6. ФК «Калуш» 7 7
7. «Покуття» 7 6
8. ФК «Хмельницький» 7 5
9. «Кристал» 6 4

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. «Нафтовик» 10 22
2. ФК «Галич» 9 22
3. «Колос Городенківщини» 9 17
4. «Вихор» 10 17
5. «Карпати» (Брошнів-Осада) 8 17
6. НФК «Бурштин» 10 16
7. ФК «Битків» 9 12
8. «Придністров'я» 9 11
9. «Тепловик ДЮСШ-3»  9 10
10. ФК «Турка» 9 10
11.  ФК «Калуш» 9 6
12. «Бескид» 9 6
13. «Карпати» (Болехів) 8 0

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (І-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2016-2017 (1 ліга)

Перше коло
19 листопада (cубота)
1 тур
ФК «Cтанькова» (Калуш)
2:3
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
2:1
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
5:3
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Сокіл» (Голинь)
10:0
«Будучність» (Пійло)
«Сокіл-2» (Голинь)
5:6
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
3:0
«Стара Гарда» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1:2
«Скала» (Підмихайля)
20 листопада (неділя)
2 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:1
«Скала» (Підмихайля)
«Стара Гарда» (Калуш)
1:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Еліт-Хол» (Калуш)
1:3
«Мікстон» (Калуш)
«Будучність» (Пійло)
3:4
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
3:4
«Сокіл» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
0:3
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
2:6
ФК «Тужилів» (Тужилів)
26 листопада (cубота)
3 тур
ФК «Тужилів» (Тужилів)
5:4
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Будівельник» (Калуш)
3:2
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
4:2
«Євробуд» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
3:3
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Мікстон» (Калуш)
3:1
«Будучність» (Пійло)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:5
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
1:0
«Стара Гарда» (Калуш)
27 листопада (неділя)
4 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:3
«Стара Гарда» (Калуш)
«Еліт-Хол» (Калуш)
2:1
«Скала» (Підмихайля)
«Будучність» (Пійло)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
1:5
«Мікстон» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
2:6
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
0:4
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
3:2
«Будівельник» (Калуш)
4 грудня (неділя)
5 тур
«Будівельник» (Калуш)
6:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Сокіл» (Голинь)
3:1
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Сокіл-2» (Голинь)
1:5
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
6:4
«Євробуд» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:0
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Скала» (Підмихайля)
2:0
«Будучність» (Пійло)
«Стара Гарда» (Калуш)
3:2
«Еліт-Хол» (Калуш)
11 грудня (неділя)
6 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:3
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Будучність» (Пійло)
3:0
«Стара Гарда» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
2:3
«Скала» (Підмихайля)
«Євробуд» (Калуш)
3:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
1:2
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
4:3
«Сокіл-2» (Голинь)
«Будівельник» (Калуш)
2:0
«Сокіл» (Голинь)
17 грудня (субота)
7 тур
«Сокіл» (Голинь)
4:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Сокіл-2» (Голинь)
3:3
«Будівельник» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
1:0
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:0
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
0:0
«Євробуд» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
0:8
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Еліт-Хол» (Калуш)
5:2
«Будучність» (Пійло)
18 грудня (неділя)
8 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:1
«Будучність» (Пійло)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5:2
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
4:2
«Стара Гарда» (Калуш)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
2:1
«Скала» (Підмихайля)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
0:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Будівельник» (Калуш)
0:1
«Мікстон» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
6:5
«Сокіл-2» (Голинь)
25 грудня (неділя)
9 тур
«Сокіл-2» (Голинь)
1:4
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Мікстон» (Калуш)
2:2
«Сокіл» (Голинь)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:0
«Будівельник» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
0:7
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Стара Гарда» (Калуш)
2:4
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Еліт-Хол» (Калуш)
1:0
«Євробуд» (Калуш)
«Будучність» (Пійло)
1:11
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
15 січня (неділя)
10 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
5:2
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Євробуд» (Калуш)
8:0
«Будучність» (Пійло)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
2:0
«Еліт-Хол» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
5:0
«Стара Гарда» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
1:1
«Скала» (Підмихайля)
«Сокіл» (Голинь)
1:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Сокіл-2» (Голинь)
1:3
«Мікстон» (Калуш)
21 січня (субота)
11 тур
«Мікстон» (Калуш)
6:1
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:1
«Сокіл-2» (Голинь)
«Скала» (Підмихайля)
3:7
«Сокіл» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш)
2:4
«Будівельник» (Калуш)
«Еліт-Хол» (Калуш)
0:5
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Будучність» (Пійло)
-:+
ФК «Cтанькова» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
4:2
«Євробуд» (Калуш)
22 січня (неділя)
12 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:0
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
0:1
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
10:1
«Будучність» (Пійло)
«Будівельник» (Калуш)
2:1
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
4:2
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
2:1
«Скала» (Підмихайля)
«Мікстон» (Калуш)
1:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
29 січня (неділя)
13 тур
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Скала» (Підмихайля)
0:5
«Мікстон» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
2:2
«Сокіл-2» (Голинь)
«Еліт-Хол» (Калуш)
4:4
«Сокіл» (Голинь)
«Будучність» (Пійло)
-:+
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
0:6
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
ФК «Cтанькова» (Калуш)
Друге коло
4 лютого (субота)
14 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:3
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
3:4
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
2:4
«Будівельник» (Калуш)
«Будучність» (Пійло)
-:+
«Сокіл» (Голинь)
«Еліт-Хол» (Калуш)
3:7
«Сокіл-2» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш)
0:9
«Мікстон» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
0:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5 лютого (неділя)
15 тур
«Скала» (Підмихайля)
4:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:2
«Стара Гарда» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
4:2
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
5:3
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Будівельник» (Калуш)
3:5
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
3:0
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь) – вихідний
12 лютого (неділя)
16 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:14
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
4:4
«Будівельник» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:6
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
6:2
«Сокіл-2» (Голинь)
«Еліт-Хол» (Калуш)
1:8
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Стара Гарда» (Калуш)
3:7
«Скала» (Підмихайля)
«Мікстон» (Калуш) – вихідний
19 лютого (неділя)
17 тур
«Стара Гарда» (Калуш)
3:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Скала» (Підмихайля)
5:1
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
5:2
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Сокіл-2» (Голинь)
3:3
«Євробуд» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
4:3
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
3:5
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Штурм» (Сівка-Калуська) – вихідний
26 лютого (неділя)
18 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:4
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
2:1
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
4:1
«Сокіл-2» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
1:6
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
1:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Еліт-Хол» (Калуш)
4:1
«Стара Гарда» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля) – вихідний
5 березня (неділя)
19 тур
«Еліт-Хол» (Калуш)
+:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Скала» (Підмихайля)
2:12
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:2
«Євробуд» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
4:0
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
2:8
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Сокіл» (Голинь)
3:2
«Будівельник» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш) – вихідний
11 березня (субота)
20 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:16
«Сокіл» (Голинь)
«Будівельник» (Калуш)
5:0
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
1:1
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
2:5
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Євробуд» (Калуш)
0:2
«Скала» (Підмихайля)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
1:3
«Стара Гарда» (Калуш)
«Еліт-Хол» (Калуш) – вихідний
12 березня (неділя)
21 тур
«Еліт-Хол» (Калуш)
3:2
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Стара Гарда» (Калуш)
3:1
«Євробуд» (Калуш)
«Скала» (Підмихайля)
0:5
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1:3
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Мікстон» (Калуш)
2:3
«Будівельник» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:+
«Сокіл» (Голинь)
«Дніпро-М» (Войнилів) – вихідний
18 березня (субота)
22 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
3:6
«Сокіл-2» (Голинь)
«Сокіл» (Голинь)
2:1
«Мікстон» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
0:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
10:3
«Скала» (Підмихайля)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
7:4
«Стара Гарда» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
«Еліт-Хол» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – вихідний
19 березня (неділя)
23 тур
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:+
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Еліт-Хол» (Калуш)
2:3
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
1:4
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Скала» (Підмихайля)
1:5
«Будівельник» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:3
«Сокіл» (Голинь)
«Мікстон» (Калуш)
2:3
«Сокіл-2» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш) – вихідний
25 березня (субота)
24 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
2:5
«Мікстон» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
2:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Сокіл» (Голинь)
14:3
«Скала» (Підмихайля)
«Будівельник» (Калуш)
14:4
«Стара Гарда» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
+:-
«Еліт-Хол» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
3:7
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
ФК «Cтанькова» (Калуш) – вихідний
26 березня (неділя)
25 тур
«Євробуд» (Калуш)
-:+
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5:4
ФК «Cтанькова» (Калуш)
«Еліт-Хол» (Калуш)
0:5
«Будівельник» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:+
«Сокіл» (Голинь)
«Скала» (Підмихайля)
3:2
«Сокіл-2» (Голинь)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:3
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів) – вихідний
1 квітня (субота)
26 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
3:9
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Мікстон» (Калуш)
+:-
«Скала» (Підмихайля)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:+
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
+:-
«Еліт-Хол» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
10:1
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
ФК «Cтанькова» (Калуш)
+:-
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш) – вихідний

 

Офіційні спонсори змагань:

alt
alt
alt

 

 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_28