Головна Футзал Чемпіонат (І-ліга)

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 11 28
2. «Нафтовик» 11 22
3. «Колос Городенківщини» 11 21
4. «Карпати» 11 20
5. «Тепловик ДЮСШ-3»  11 16
6. ФК «Битків» 11 15
7. НФК «Бурштин» 11 15
8. «Вихор» 11 14
9. «Придністров'я» 11 13
10. ФК «Турка» 11 8
11.  ФК «Калуш» 11 6
12. «Бескид» 11 6

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (І-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2017-2018 (1 ліга)

Перше коло
11 листопада (субота)
1 тур
«Сокіл-2» (Голинь)
1:3
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Мікстон» (Калуш)
6:1
«Євробуд» (Калуш)
«Роланд» (Калуш)
5:1
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Будівельник» (Калуш)
6:2
«Посьолок» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш)
3:2
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
0:4
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь) – вихідний
12 листопада (неділя)
2 тур
«Карпати» (Кропивник)
1:2
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Посьолок» (Калуш)
1:0
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
3:2
«Будівельник» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:3
«Роланд» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
1:6
«Мікстон» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
3:2
«Сокіл-2» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш) – вихідний
18 листопада (субота)
3 тур
«Мікстон» (Калуш)
1:6
«Сокіл» (Голинь)
«Роланд» (Калуш)
7:2
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Будівельник» (Калуш)
2:2
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш)
3:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
2:2
«Посьолок» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
3:1
«Карпати» (Кропивник)
«Сокіл-2» (Голинь) – вихідний
19 листопада (неділя)
4 тур
«Посьолок» (Калуш)
1:9
«Стара Гарда» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:2
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Євробуд» (Калуш)
1:2
ФК «Підгірки» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
2:5
«Будівельник» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
3:5
«Роланд» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
1:5
«Мікстон» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник) – вихідний
25 листопада (субота)
5 тур
«Роланд» (Калуш)
8:1
«Сокіл-2» (Голинь)
«Будівельник» (Калуш)
4:2
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Підгірки» (Калуш)
3:0
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5:1
«Євробуд» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
3:1
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Карпати» (Кропивник)
5:0
«Посьолок» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш) – вихідний
26 листопада (неділя)
6 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
1:4
«Карпати» (Кропивник)
«Євробуд» (Калуш)
3:3
«Стара Гарда» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
1:0
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Сокіл» (Голинь)
4:2
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
4:8
«Будівельник» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
1:0
«Роланд» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш) – вихідний
2 грудня (субота)
7 тур
«Будівельник» (Калуш)
0:5
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш)
6:2
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
2:3
«Сокіл» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш)
6:1
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Карпати» (Кропивник)
1:1
«Євробуд» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
2:2
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Роланд» (Калуш) – вихідний
3 грудня (неділя)
8 тур
«Євробуд» (Калуш)
4:4
«Посьолок» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
3:4
«Карпати» (Кропивник)
«Сокіл» (Голинь)
3:2
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
1:9
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Мікстон» (Калуш)
3:1
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Роланд» (Калуш)
1:1
«Будівельник» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів) – вихідний
9 грудня (субота)
9 тур
ФК «Підгірки» (Калуш)
2:1
«Роланд» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
1:6
«Мікстон» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
4:2
«Сокіл-2» (Голинь)
«Карпати» (Кропивник)
1:5
«Сокіл» (Голинь)
10 грудня (неділя)
«Посьолок» (Калуш)
6:3
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Дніпро-М» (Войнилів)
0:3
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш) – вихідний
10 тур
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Роланд» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш) – вихідний
11тур
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Підгірки» (Калуш) – вихідний
12 тур
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
ФК «Тужилів» (Тужилів) – вихідний
13 тур
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – вихідний
Друге коло
14 тур
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Сокіл» (Голинь) – вихідний
15 тур
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш) – вихідний
16 тур
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь) – вихідний
17 тур
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Карпати» (Кропивник) – вихідний
18 тур
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Мікстон» (Калуш) – вихідний
19 тур
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Посьолок» (Калуш) – вихідний
20 тур
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Роланд» (Калуш) – вихідний
21 тур
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Дніпро-М» (Войнилів) – вихідний
22 тур
«Роланд» (Калуш)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Будівельник» (Калуш) – вихідний
23 тур
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
«Роланд» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш) – вихідний
24 тур
«Будівельник» (Калуш)
-:-
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
ФК «Тужилів» (Тужилів)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Підгірки» (Калуш) – вихідний
25 тур
«Євробуд» (Калуш)
-:-
«Сокіл» (Голинь)
«Дніпро-М» (Войнилів)
-:-
«Сокіл-2» (Голинь)
«Посьолок» (Калуш)
-:-
«Мікстон» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Роланд» (Калуш)
«Стара Гарда» (Калуш)
-:-
«Будівельник» (Калуш)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
-:-
ФК «Підгірки» (Калуш)
ФК «Тужилів» (Тужилів) – вихідний
26 тур
ФК «Підгірки» (Калуш)
-:-
«Стара Гарда» (Калуш)
«Будівельник» (Калуш)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
«Роланд» (Калуш)
-:-
«Посьолок» (Калуш)
«Мікстон» (Калуш)
-:-
«Дніпро-М» (Войнилів)
«Сокіл-2» (Голинь)
-:-
«Євробуд» (Калуш)
«Сокіл» (Голинь)
-:-
ФК «Тужилів» (Тужилів)
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – вихідний
 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Мікстон» 8 21
2. «Стара Гарда» 8 19
3. «Сокіл» 8 18
4. ФК «Підгірки» 9 18
5. «Роланд» 8 16
6. «Будівельник» 8 14
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Карпати» 8 10
9. «Посьолок» 8 9
10. «Євробуд» 9 7
11. ФК «Тужилів» 9 6
12. «Дніпро-М» 8 4
13. «Сокіл-2»
8 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 8 19
2. «Штурм» 8 19
3. «Сармат» 8 19
4. «Леосіті Інвест» 8 18
5. «Оболонь-Підгірки» 8 16
6. ФК «Перекоси» 8 13
7. «Хвиля» 8 12
8. «Будівельник-2» 8 11
9. «Чайка» 8 10
10. «Таркетт-Вінісін» 8 9
11. ФК «Калуш-U17» 8 7
12. ФК «Довгий Войнилів» 8 3
13. ФК «Гуменів» 8 3
14. «Дністер-плюс» 8 1

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Футзал 2011-2012_2