Головна Футзал Чемпіонат (Вища ліга)

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

Вхід на сайт





Чемпіонат (ВИЩА ЛІГА) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2019-2020 (ВИЩА ЛІГА)

Перше коло
16 листопада 2019 р.
1 тур
«Сокіл» – «Будівельник-2» - 5:1
ФК «Брошнів» – «Завод-Техмаш» - 6:6
ФК «Підгірки» – «Галсільліс» - 4:2
«Будівельник» – ФК «Гуменів» - 1:0
«Майстер» (Калуш) – «Підгора» - 5:1
«Стара Гарда» – «Хвиля» - 13:0
«Штурм» – «Чайка» - 3:3
«Роланд» – вихідний
17 листопада 2019 р.
2 тур
«Хвиля» – «Штурм» - 0:7
«Підгора» – «Стара Гарда» - 1:5
ФК «Гуменів» – «Майстер» - 0:2
«Галсільліс» – «Будівельник» - 0:2
«Завод-Техмаш» – ФК «Підгірки» - 5:3
«Будівельник-2» – ФК «Брошнів» - 2:6
«Роланд» – «Сокіл» - 2:3
«Чайка» – вихідний
30 листопада 2019 р.
3 тур
ФК «Брошнів» – «Роланд» - 4:4
ФК «Підгірки» – «Будівельник-2» - 7:1
«Будівельник» – «Завод-Техмаш» - 2:0
«Майстер» – «Галсільліс» - 4:4
«Стара Гарда» – ФК «Гуменів» - 4:2
«Штурм» – «Підгора» - 7:2
«Чайка» – «Хвиля» - 2:0
«Сокіл» – вихідний
1 грудня 2019 р.
4 тур
«Підгора» – «Чайка» - 4:1
ФК «Гуменів» – «Штурм» - 2:3
«Галсільліс» – «Стара Гарда» - -:+
«Завод-Техмаш» – «Майстер» - 4:4
«Будівельник-2» – «Будівельник» - 1:3
«Роланд» – ФК «Підгірки» - 6:0
«Сокіл» – ФК «Брошнів» - 3:1
«Хвиля» – вихідний
7 грудня 2019 р.
5 тур
ФК «Підгірки» – «Сокіл» - 1:1
«Будівельник» – «Роланд» - 0:4
«Майстер» – «Будівельник-2» - 3:0
«Стара Гарда» – «Завод-Техмаш» - 3:0
«Штурм» – «Галсільліс» - 3:2
«Чайка» – ФК «Гуменів» - 2:4
«Хвиля» – «Підгора» - 4:5
ФК «Брошнів» – вихідний
8 грудня 2019 р.
6 тур
ФК «Гуменів» – «Хвиля» - 3:2
«Галсільліс» – «Чайка» - 1:4
«Завод-Техмаш» – «Штурм» - 6:3
«Будівельник-2» – «Стара Гарда» - 2:4
«Роланд» – «Майстер» - 3:4
«Сокіл» – «Будівельник» - 2:2
ФК «Брошнів» – ФК «Підгірки» - 1:3
«Підгора» – вихідний
15 грудня 2019 р.
7 тур
«Будівельник» – ФК «Брошнів» - 2:5
«Майстер» – «Сокіл» - 1:1
«Стара Гарда» – «Роланд» - 1:1
«Штурм» – «Будівельник-2» - 3:2
«Чайка» – «Завод-Техмаш» - 0:3
«Хвиля» – «Галсільліс» - 4:3
«Підгора» – ФК «Гуменів» - 4:5
ФК «Підгірки» – вихідний
22 грудня 2019 р.
8 тур
«Галсільліс» – «Підгора» - 3:1
«Завод-Техмаш» – «Хвиля» - 5:4
«Будівельник-2» – «Чайка» - 3:4
«Роланд» – «Штурм» - 3:4
«Сокіл» – «Стара Гарда» - 1:1
ФК «Брошнів» – «Майстер» - 3:0
ФК «Підгірки» – «Будівельник» - 3:3
ФК «Гуменів» – вихідний
28 грудня 2019 р.
9 тур
«Майстер» – ФК «Підгірки» - 2:1
«Стара Гарда» – ФК «Брошнів» - 4:2
«Штурм» – «Сокіл» - 1:3
«Чайка» – «Роланд» - 0:2
«Хвиля» – «Будівельник-2» - 0:2
«Підгора» – «Завод-Техмаш» - 9:6
ФК «Гуменів» – «Галсільліс» - 1:3
«Будівельник» – вихідний
29 грудня 2019 р.
10 тур
«Завод-Техмаш» – ФК «Гуменів» - 7:2
«Будівельник-2» – «Підгора» - 4:3
«Роланд» – «Хвиля» - 3:2
«Сокіл» – «Чайка» - 5:2
ФК «Брошнів» – «Штурм» - 4:6
ФК «Підгірки» – «Стара Гарда» - 0:3
«Будівельник» – «Майстер» - 2:2
«Галсільліс» – вихідний
4 січня 2020 р.
11 тур
«Стара Гарда» – «Будівельник» - 3:2
«Штурм» – ФК «Підгірки» - 1:3
«Чайка» – ФК «Брошнів» - 2:9
«Хвиля» – «Сокіл» - 0:5
«Підгора» – «Роланд» - 4:1
ФК «Гуменів» – «Будівельник-2» - 0:0
«Галсільліс» – «Завод-Техмаш» - 3:4
«Майстер» – вихідний
5 січня 2020 р.
12 тур
«Будівельник-2» – «Галсільліс» - 3:4
«Роланд» – ФК «Гуменів» - 5:0
«Сокіл» – «Підгора» - 4:3
ФК «Брошнів» – «Хвиля» - 7:2
ФК «Підгірки» – «Чайка» - 3:1
«Будівельник» – «Штурм» - 2:1
«Майстер» – «Стара Гарда» - 1:1
«Завод-Техмаш» – вихідний
11 січня 2020 р.
13 тур
«Штурм» – «Майстер» - 0:4
«Чайка» – «Будівельник» - 2:5
«Хвиля» – ФК «Підгірки» - 1:4
«Підгора» – ФК «Брошнів» - 2:2
ФК «Гуменів» – «Сокіл» - 2:5
«Галсільліс» – «Роланд» - 3:9
«Завод-Техмаш» – «Будівельник-2» - 7:4
«Стара Гарда» – вихідний
12 січня 2020 р.
14 тур
«Роланд» – «Завод-Техмаш» - 7:1
«Сокіл» – «Галсільліс» - 5:1
ФК «Брошнів» – ФК «Гуменів» - 2:1
ФК «Підгірки» – «Підгора» - 6:1
«Будівельник» – «Хвиля» - 6:2
«Майстер» – «Чайка» - 1:0
«Стара Гарда» – «Штурм» - 4:2
«Будівельник-2» – вихідний
18 січня 2020 р.
15 тур
«Чайка» – «Стара Гарда» - 1:9
«Хвиля» – «Майстер» - 2:7
«Підгора» – «Будівельник» - 2:6
ФК «Гуменів» – ФК «Підгірки» - 2:3
«Галсільліс» – ФК «Брошнів» - 4:5
«Завод-Техмаш» – «Сокіл» - 5:5
«Будівельник-2» – «Роланд» - 2:10
«Штурм» – вихідний
Друге коло
25 січня 2020 р.
16 тур
«Будівельник-2» – «Сокіл» - 2:7
«Завод-Техмаш» – ФК «Брошнів» - 7:4
«Галсільліс» – ФК «Підгірки» - 3:3
ФК «Гуменів» – «Будівельник» - 1:0
«Підгора» – «Майстер» - 1:9
«Хвиля» – «Стара Гарда» - 1:4
«Чайка» – «Штурм» - 5:4
«Роланд» – вихідний
26 січня 2020 р.
17 тур
«Штурм» – «Хвиля» - 5:2
«Стара Гарда» – «Підгора» - 3:0
«Майстер» – ФК «Гуменів» - 1:0
«Будівельник» – «Галсільліс» - 2:0
ФК «Підгірки» – «Завод-Техмаш» - 3:3
ФК «Брошнів» – «Будівельник-2» - 0:0
«Сокіл» – «Роланд» - 3:4
«Чайка» – вихідний
1 лютого 2020 р.
18 тур
«Роланд» – ФК «Брошнів» - 4:3
«Будівельник-2» – ФК «Підгірки» - 1:3
«Завод-Техмаш» – «Будівельник» - 3:6
«Галсільліс» – «Майстер» - 1:6
ФК «Гуменів» – «Стара Гарда» - 1:2
«Підгора» – «Штурм» - 3:8
«Хвиля» – «Чайка» - 5:5
«Сокіл» – вихідний
8 лютого 2020 р.
19 тур
«Чайка» – «Підгора» - 0:4
«Штурм» – ФК «Гуменів» - 3:1
«Стара Гарда» – «Галсільліс» - 10:0
«Майстер» – «Завод-Техмаш» - 4:0
«Будівельник» – «Будівельник-2» - 5:3
ФК «Підгірки» – «Роланд» - 0:5
ФК «Брошнів» – «Сокіл» - 1:4
«Хвиля» – вихідний
9 лютого 2020 р.
20 тур
«Сокіл» – ФК «Підгірки» - 3:0
«Роланд» – «Будівельник» - -:+
«Будівельник-2» – «Майстер» - 2:6
«Завод-Техмаш» – «Стара Гарда» - -:+
«Галсільліс» – «Штурм» - 2:6
ФК «Гуменів» – «Чайка» - 7:0
«Підгора» – «Хвиля» - +:-
ФК «Брошнів» – вихідний
15 лютого 2020 р.
21 тур
«Хвиля»
2:4
ФК «Гуменів»
«Чайка»
1:2
«Галсільліс»
«Штурм»
+:-
«Завод-Техмаш»
«Стара Гарда»
1:0
«Будівельник-2»
«Майстер»
2:1
«Роланд»
«Будівельник»
4:1
«Сокіл»
ФК «Підгірки»
5:7
ФК «Брошнів»
«Підгора» – вихідний
23 лютого 2020 р.
22 тур
ФК «Брошнів»
0:5
«Будівельник»
«Сокіл»
0:4
«Майстер»
«Роланд»
7:1
«Стара Гарда»
«Будівельник-2»
4:4
«Штурм»
«Завод-Техмаш»
-:+
«Чайка»
«Галсільліс»
+:-
«Хвиля»
ФК «Гуменів»
5:1
«Підгора»
ФК «Підгірки» – вихідний
29 лютого 2020 р.
23 тур
«Підгора»
1:3
«Галсільліс»
«Хвиля»
+:-
«Завод-Техмаш»
«Чайка»
7:3
«Будівельник-2»
«Штурм»
0:12
«Роланд»
«Стара Гарда»
0:3
«Сокіл»
«Майстер»
4:2
ФК «Брошнів»
«Будівельник»
3:2
ФК «Підгірки»
ФК «Гуменів» – вихідний
1 березня 2020 р.
24 тур
ФК «Підгірки»
2:8
«Майстер»
ФК «Брошнів»
1:7
«Стара Гарда»
«Сокіл»
0:1
«Штурм»
«Роланд»
5:1
«Чайка»
«Будівельник-2»
+:-
«Хвиля»
«Завод-Техмаш»
-:+
«Підгора»
«Галсільліс»
3:1
ФК «Гуменів»
«Будівельник» – вихідний
7 березня 2020 р.
25 тур
ФК «Гуменів»
+:-
«Завод-Техмаш»
«Підгора»
2:8
«Будівельник-2»
«Хвиля»
-:+
«Роланд»
«Чайка»
5:3
«Сокіл»
«Штурм»
1:1
ФК «Брошнів»
«Стара Гарда»
2:0
ФК «Підгірки»
«Майстер»
2:1
«Будівельник»
«Галсільліс» – вихідний
8 березня 2020 р.
26 тур
«Будівельник»
2:1
«Стара Гарда»
ФК «Підгірки»
3:3
«Штурм»
ФК «Брошнів»
7:3
«Чайка»
«Сокіл»
+:-
«Хвиля»
«Роланд»
8:2
«Підгора»
«Будівельник-2»
3:1
ФК «Гуменів»
«Завод-Техмаш»
-:+
«Галсільліс»
«Майстер» – вихідний
14 березня 2020 р.
27 тур
«Галсільліс»
-:-
«Будівельник-2»
ФК «Гуменів»
-:-
«Роланд»
«Підгора»
-:-
«Сокіл»
«Хвиля»
-:+
ФК «Брошнів»
«Чайка»
-:-
ФК «Підгірки»
«Штурм»
-:-
«Будівельник»
«Стара Гарда»
-:-
«Майстер»
15 березня 2020 р.
28 тур
«Майстер»
-:-
«Штурм»
«Будівельник»
-:-
«Чайка»
ФК «Підгірки»
+:-
«Хвиля»
ФК «Брошнів»
-:-
«Підгора»
«Сокіл»
-:-
ФК «Гуменів»
«Роланд»
-:-
«Галсільліс»
«Будівельник-2»
+:-
«Завод-Техмаш»
«Стара Гарда» – вихідний
21 березня 2020 р.
29 тур
«Завод-Техмаш»
-:+
«Роланд»
«Галсільліс»
-:-
«Сокіл»
ФК «Гуменів»
-:-
ФК «Брошнів»
«Підгора»
-:-
ФК «Підгірки»
«Хвиля»
-:+
«Будівельник»
«Чайка»
-:-
«Майстер»
«Штурм»
-:-
«Стара Гарда»
«Будівельник-2» – вихідний
22 березня 2020 р.
30 тур
«Стара Гарда»
-:-
«Чайка»
«Майстер»
+:-
«Хвиля»
«Будівельник»
-:-
«Підгора»
ФК «Підгірки»
-:-
ФК «Гуменів»
ФК «Брошнів»
-:-
«Галсільліс»
«Сокіл»
+:-
«Завод-Техмаш»
«Роланд»
-:-
«Будівельник-2»
«Штурм» – вихідний
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_42