Головна Футзал Кубок Кубок-2015/2016

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 10 28
2. ФК «Гуменів» 10 25
3. ФК «Підгірки» 9 22
4. «Підгора» 9 21
5. ФК «Тужилів» 9 16
6. «Штурм» 10 16
7. «Орандж» 9 16
8. ФК «Перекоси-2» 10 14
9. «Чайка» 9 13
10. ФК «Калуш-U16» 9 9
11. «Колос» 10 9
12. ФК «Перекоси» 9 7
13. «Підгора-U21» 9 4
14. ФК «Негівці» 9 4
15. «Тріумф» 9 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





Кубок-2015/2016 PDF Друк e-mail

Кубок міста Калуша з футзалу

 

м. Калуш, 25.12.2015 р. - 06.03.2016 р.

Майданчик спортивного залу ДЮСШ «Сокіл»

 

Результати розіграшу Кубка м. Калуша з футзалу-2015/2016

Підсумки жеребкування попереднього етапу:

Друга ліга: 1. «Торнадо» (Довпотів), 2. ФК «Довжка» (Довжка), 3. ФК «Тужилів-2» (Тужилів), 4. «Кристал» (Калуш), 5. «Оболонь-Підгірки» (Калуш), 6. «Факел» (Калуш), 7. ДЮФК «Ігровець» (Калуш), 8. «Флора» (Калуш)
Третя ліга: 11. ФК «Студінка» (Студінка), 12. «Чайка» (Перевозець), 13. ФК «Голинь» (Голинь), 14. «Фортуна» (Негівці), 15. «База» (Калуш), 16. «Тріумф» (Довгий Войнилів), 17. «Малятко» (Тужилів)

 

26 грудня 2015 р. Перший попередній етап

«Торнадо» (Довпотів) – ФК «Студінка» (Студінка) – 5:5 (по пенальті – 1:3)
«Чайка» (Перевозець) – ФК «Довжка» (Довжка) – 8:0
ФК «Тужилів-2» (Тужилів) – ФК «Голинь» (Голинь) – 8:1
«Фортуна» (Негівці) – «Кристал» (Калуш) – 0:0 (по пенальті – 3:4)
«База» (Калуш) – «Оболонь-Підгірки» (Калуш) – 0:4
«Факел» (Калуш) – «Тріумф» (Довгий Войнилів) – 2:3
«Малятко» (Тужилів) – ДЮФК «Ігровець» (Калуш) – 2:2 (по пенальті – 3:4)

9 січня 2016 р. Другий попередній етап

«Оболонь-Підгірки» (Калуш) – «Кристал» (Калуш) – 7:2
«Тріумф» (Довгий Войнилів) – ФК «Тужилів-2» (Тужилів) – 5:4
ДЮФК «Ігровець» (Калуш) – «Чайка» (Перевозець) – 1:3
«Флора» (Калуш) – ФК «Студінка» (Студінка) – 1:1 (по пенальті – 4:3)

 

Підсумки жеребкування:

1. ФК «Еліт-Хол» (Калуш), 2. ФК «Хотінь» (Калуш), 3. «Хвиля» (Бабин Середній), 4. ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада), 5. «Стройбаза» (Калуш), 6. «Штурм-2» (Сівка-Калуська), 7. «Карпати» (Калуш), 8. «Будівельник» (Калуш), 9. «Дніпро-М» (Войнилів), 10. ФК «Копанки» (Копанки), 11. ФК «Станькова» (Станькова), 12. «Тріумф» (Довгий Войнилів), 13. «Мікстон» (Калуш), 14. «Комбі» (Калуш), 15. «Сокіл» (Голинь), 16. «Будучність» (Довге Калуське), 17. «Оболонь-Підгірки» (Калуш), 18. «Пінопласт» (Калуш), 19. «Копір-Сервіс» (Калуш), 20. «Сокіл-2» (Голинь), 21. ФК «Загір'я» (Калуш), 22. «Стара Гарда» (Калуш), 23. ФК «Підмихайля» (Підмихайля), 24. «Євробуд» (Калуш), 25. «Флора» (Калуш), 26. ФК «Тужилів» (Тужилів), 27. «Штурм» (Сівка-Калуська), 28. «Таркетт-Вінісін» (Калуш), 29. «Нива» (Пійло), 30. «Будівельник-2» (Калуш), 31. «Посьолок» (Калуш), 32. «Чайка» (Перевозець)

16 січня 2016 р. 1/16 фіналу

ФК «Еліт-Хол» (Калуш) – «Чайка» (Перевозець) – 6:1
ФК «Хотінь» (Калуш) – «Посьолок» (Калуш) – 2:3
«Хвиля» (Бабин Середній) – «Будівельник-2» (Калуш) – 2:1
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – «Нива» (Пійло) – 5:2
«Стройбаза» (Калуш) – «Таркетт-Вінісін» (Калуш) – 2:1
«Штурм-2» (Сівка-Калуська) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 2:4
«Карпати» (Калуш) – ФК «Тужилів» (Тужилів) – 1:2
«Будівельник» (Калуш) – «Флора» (Калуш) – 6:2
«Дніпро-М» (Войнилів) – «Євробуд» (Калуш) – 3:5
ФК «Копанки» (Копанки) – ФК «Підмихайля» (Підмихайля) – 0:6
ФК «Станькова» (Станькова) – «Стара Гарда» (Калуш) – 3:0
«Тріумф» (Довгий Войнилів) – ФК «Загір'я» (Калуш) – 2:1
«Мікстон» (Калуш) – «Сокіл-2» (Голинь) – 9:3
«Комбі» (Калуш) – «Копір-Сервіс» (Калуш) – 6:3
«Сокіл» (Голинь) – «Пінопласт» (Калуш) – 8:2
«Будучність» (Довге Калуське) – «Оболонь-Підгірки» (Калуш) – 5:3

 

Підсумки жеребкування:

1. ФК «Станькова» (Станькова), 2. «Комбі» (Калуш), 3. «Сокіл» (Голинь), 4. «Мікстон» (Калуш), 5. ФК «Тужилів» (Тужилів), 6. «Посьолок» (Калуш), 7. «Будучність» (Довге Калуське), 8. «Тріумф» (Довгий Войнилів), 9. «Хвиля» (Бабин Середній), 10. «Будівельник» (Калуш), 11. «Штурм» (Сівка-Калуська), 12. ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада), 13. ФК «Еліт-Хол» (Калуш), 14. ФК «Підмихайля» (Підмихайля), 15. «Стройбаза» (Калуш), 16. «Євробуд» (Калуш)

23 січня 2016 р. 1/8 фіналу

ФК «Станькова» (Станькова) – «Євробуд» (Калуш) – 4:1
«Комбі» (Калуш) – «Стройбаза» (Калуш) – 7:1
«Сокіл» (Голинь) – ФК «Підмихайля» (Підмихайля) – 9:1
«Мікстон» (Калуш) – ФК «Еліт-Хол» (Калуш) – 3:7
ФК «Тужилів» (Тужилів) – ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – 1:2
«Посьолок» (Калуш) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 3:4
«Будучність» (Довге Калуське) – «Будівельник» (Калуш) – 2:6
«Тріумф» (Довгий Войнилів) – «Хвиля» (Середній Бабин) – 4:4 (пенальті - 6:5)

 

Підсумки жеребкування:

1. ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада), 2. «Тріумф» (Довгий Войнилів), 3. ФК «Еліт-Хол» (Калуш), 4. «Сокіл» (Голинь), 5. «Будівельник» (Калуш), 6. «Штурм» (Сівка-Калуська), 7. «Комбі» (Калуш), 8. ФК «Станькова» (Станькова)

21 лютого 2016 р. 1/4 фіналу

ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада) – ФК «Станькова» (Станькова) – 2:4
«Тріумф» (Довгий Войнилів) – «Комбі» (Калуш) – 1:5
ФК «Еліт-Хол» (Калуш) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 4:3
«Сокіл» (Голинь) – «Будівельник» (Калуш) – 5:3

 

Підсумки жеребкування:

1. ФК «Еліт-Хол» (Брошнів-Осада), 2. «Сокіл» (Голинь), 3. «Комбі» (Калуш), 4. ФК «Станькова» (Станькова)

27 лютого 2016 р. 1/2 фіналу

ФК «Еліт-Хол» (Калуш) – ФК «Станькова» (Станькова) – 0:11
«Сокіл» (Голинь) – «Комбі» (Калуш) – 1:0

 

6 березня 2016 р. Фінал

ФК «Станькова» (Станькова) – «Сокіл» (Голинь) – 5:5 (пенальті - 4:2)

 

 
 

Нормативні документи:

 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Сокіл» 10 30
2. «Будівельник-2» 9 27
3. «Платинум» 10 23
4. «Євробуд» 9 19
5. ФК «Мостище» 9 16
6. «Заряд» 9 16
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Стройбаза» 10 10
9. «Оболонь-Підгірки» 9 9
10. «Галичина» 9 9
11. «Єдність» 9 9
12. ФК «Мостище-2» 9 7
13. ФК «Завадка» 9 7
14. ФК «Довгий-Войнилів» 9 6
15. ФК «Тужилів-2» 10 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_52