Головна Футзал Чемпіонат Бомбардири-2019/2020

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 10 28
2. ФК «Гуменів» 10 25
3. ФК «Підгірки» 9 22
4. «Підгора» 9 21
5. ФК «Тужилів» 9 16
6. «Штурм» 10 16
7. «Орандж» 9 16
8. ФК «Перекоси-2» 10 14
9. «Чайка» 9 13
10. ФК «Калуш-U16» 9 9
11. «Колос» 10 9
12. ФК «Перекоси» 9 7
13. «Підгора-U21» 9 4
14. ФК «Негівці» 9 4
15. «Тріумф» 9 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





Бомбардири-2019/2020 PDF Друк e-mail
 

alt

 
Таблиця бомбардирів ВИЩОЇ ЛІГИ (після 28-го туру)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
31
2.
Зеленяк Андрій
«Будівельник» (Калуш)
23
3.
Савчин Василь
«Галсільліс» (Монастирець)
21
4.
Гаврилюк Володимир
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
19
5.
Кушецький Ігор
«Роланд» (Калуш)
19
6.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
19
7.
Чижевський Сергій
«Підгора» (Голинь)
19
8.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
18
9.
Гузоватий Богдан
«Штурм» (Сівка-Калуська)
18
10.
Гладенький Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
17
11.
Іванишин Юрій
«Майстер» (Калуш)
16
12.
Костів Микола
«Штурм» (Сівка-Калуська)
16
13.
Гудак Степан
«Будівельник» (Калуш)
15
14.
Семчук Ярослав
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
15
15.
Христонько Юрій
«Сокіл» (Голинь)
15
16.
Вахрушев Володимир
«Підгора» (Голинь)
14
17.
Джавала Олег
«Будівельник-2» (Калуш)
14
18.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
14
19.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
14
20.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
14
21.
Андрейко Микола
«Сокіл» (Голинь)
13
22.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
13
23.
Голей Андрій
«Майстер» (Калуш)
13
24.
Івахнюк Роман
«Сокіл» (Голинь)
13
25.
Воробець Тарас
«Майстер» (Калуш)
12
26.
Паньків Станіслав
«Майстер» (Калуш)
12
27.
Борщ Володимир
«Стара Гарда» (Калуш)
11
28.
Завадецький Ігор
«Підгора» (Голинь)
11
29.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
11
30.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
11
31.
Коско Юрій
«Стара Гарда» (Калуш)
11
32.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
11
33.
Побігун Тарас
«Майстер» (Калуш)
11
34.
Федак Сергій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
11
35.
Кальмук Віталій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
10
36.
Кащій Микола-Дмитро
«Підгора» (Голинь)
10
37.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
10
38.
Маліборський Ігор
ФК «Підгірки» (Калуш)
10

 

 
Підсумкова таблиця бомбардирів ПЕРШОЇ ЛІГИ
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Остапчук Михайло
«Заряд» (Довжка)
34
2.
Тимчишин Андрій
ФК «Негівці» (Негівці)
23
4.
Костів Ігор
«Котятич» (Голинь
21
3.
Лизень Андрій
ФК «Завадка» (Завадка)
21
5.
Дюг Сергій
РДЮСШ (Голинь)
19
6.
Кучерак Іван
ФК «Новиця» (Новиця)
19
7.
Лазар Мирослав
ФК «Студінка» (Студінка)
17
8.
Моспан Сергій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
17
9.
Гишко Богдан
«Орандж» (Калуш)
16
10.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
16
11.
Попадюк Артем
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
15
12.
Токарук Ігор
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
15
13.
Мельниченко Сергій
«Тризуб» (Старий Угринів)
14
14.
Мельниченко Микола
«Тризуб» (Старий Угринів)
13
15.
Овчар Володимир
ФК «Студінка» (Студінка)
13
16.
Бурій Роман
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
12
17.
Кісиличка Андрій
«Оскар» (Калуш)
12
18.
Павлів Максим
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
12
19.
Плешань Станіслав
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
12
20.
Побігун Іван
ФК «Перекоси» (Перекоси)
12
21.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
12
22.
Багринівський Андрій
«Оскар» (Калуш)
11
23.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
11
24.
Кухар Віктор
ФК «Перекоси» (Перекоси)
11
25.
Шиян Андрій
«Заряд» (Довжка)
11
26.
Юрчишин Василь
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
11
27.
Андрухів Вадим
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
10
28.
Кудла Володимир
«Дністер-плюс» (Калуш)
10
29.
Мазурчак Віталій
«Червона Валіза» (Калуш)
10
30.
Сенів Віталій
ФК «Студінка» (Студінка)
10

 

 
Підсумкова таблиця бомбардирів КУБКА імені ЮРІЯ ТЕПЧУКА
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
10
2.
Стасів Роман
«Галсільліс» (Монастирець)
6
3.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
6
4.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
5
5.
Джус Мар'ян
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
5
6.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
5
7.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
5
8.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
5
9.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
5
10.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
4
11.
Лесів Максим
«Чайка» (Калуш)
4
12.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
4
13.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
3
14.
Бунга Мар'ян
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
15.
Гаврилюк Володимир
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
3
16.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
17.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3
18.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
3
19.
Коско Юрій
«Стара Гарда» (Калуш)
3
20.
Курташ Роман
«Роланд» (Калуш)
3
21.
Куцела Юрій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3
22.
Мельник Назарій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
3
23.
Микуляк Ярослав
«Стара Гарда» (Калуш)
3
24.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
3
25.
Побігун Олег
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
26.
Тимків Андрій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3
27.
Товстуха Василь
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
28.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
3
29.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
3

 

 
 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Сокіл» 10 30
2. «Будівельник-2» 9 27
3. «Платинум» 10 23
4. «Євробуд» 9 19
5. ФК «Мостище» 9 16
6. «Заряд» 9 16
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Стройбаза» 10 10
9. «Оболонь-Підгірки» 9 9
10. «Галичина» 9 9
11. «Єдність» 9 9
12. ФК «Мостище-2» 9 7
13. ФК «Завадка» 9 7
14. ФК «Довгий-Войнилів» 9 6
15. ФК «Тужилів-2» 10 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_45