Головна Футзал Чемпіонат Чемпіонат (ІІ-ліга)-2018/2019

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 10 28
2. ФК «Гуменів» 10 25
3. ФК «Підгірки» 9 22
4. «Підгора» 9 21
5. ФК «Тужилів» 9 16
6. «Штурм» 10 16
7. «Орандж» 9 16
8. ФК «Перекоси-2» 10 14
9. «Чайка» 9 13
10. ФК «Калуш-U16» 9 9
11. «Колос» 10 9
12. ФК «Перекоси» 9 7
13. «Підгора-U21» 9 4
14. ФК «Негівці» 9 4
15. «Тріумф» 9 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





Чемпіонат (ІІ-ліга)-2018/2019 PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2018-2019 (2 ліга)

Перше коло
17 листопада 2018 р.
1 тур
«Євробуд» (Калуш)
3:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
2:1
«Підгора» (Голинь)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:9
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
8:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:4
«Чайка» (Калуш)
18 листопада 2018 р.
2 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:2
«Чайка» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
7:0
«Будівельник-2» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
1:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Підгора» (Голинь)
2:12
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Євробуд» (Калуш)
0:3
«Говерла» (Калуш)
24 листопада 2018 р.
3 тур
«Говерла» (Калуш)
2:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:1
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:4
«Підгора» (Голинь)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
25 листопада 2018 р.
4 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:2
«Чайка» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
6:0
«Будівельник-2» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Підгора» (Голинь)
1:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
5:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Говерла» (Калуш)
3:6
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1 грудня 2018 р.
5 тур
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:2
«Говерла» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
6:1
«Євробуд» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
6:1
«Підгора» (Голинь)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:2
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
5:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
2 грудня 2018 р.
6 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
«Чайка» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
3:4
«Будівельник-2» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
0:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Говерла» (Калуш)
4:0
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
8 грудня 2018 р.
7 тур
ФК «Перекоси» (Перекоси)
6:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:6
«Говерла» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:2
«Євробуд» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
5:3
«Підгора» (Голинь)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:11
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
9 грудня 2018 р.
8 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
0:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
3:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
«Чайка» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
4:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:3
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
15-16 грудня 2018 р.
9 тур
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Чайка» (Калуш)
0:2
«Говерла» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4:1
«Євробуд» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
3:2
«Підгора» (Голинь)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:6
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
22-23 грудня 2018 р.
10 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:5
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
2:6
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Євробуд» (Калуш)
2:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
3:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Чайка» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:6
«Будівельник-2» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
29 грудня 2018 р.
11 тур
«Хвиля» (Середній Бабин)
4:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:4
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
4:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:8
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:5
«Говерла» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:5
«Євробуд» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
6:2
«Підгора» (Голинь)
30 грудня 2018 р.
12 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
0:6
«Підгора» (Голинь)
«Євробуд» (Калуш)
1:1
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
4:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
5:3
«Чайка» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
7:1
«Будівельник-2» (Калуш)
5 січня 2019 р.
13 тур
«Будівельник-2» (Калуш)
1:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
3:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:8
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:1
«Говерла» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
3:8
«Євробуд» (Калуш)
Друге коло
12 січня 2019 р.
14 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:9
«Євробуд» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
1:8
«Говерла» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
3:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
5:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Дністер-плюс» (Калуш)
0:4
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:7
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Чайка» (Калуш)
8:3
«Будівельник-2» (Калуш)
20 січня 2019 р.
15 тур
«Чайка» (Калуш)
2:1
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:10
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
5:2
«Підгора» (Голинь)
«Говерла» (Калуш)
4:2
«Євробуд» (Калуш)
26 січня 2019 р.
16 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:6
«Говерла» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Підгора» (Голинь)
11:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:2
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:1
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
3:3
«Чайка» (Калуш)
27 січня 2019 р.
17 тур
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:6
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
1:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:2
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
5:6
«Підгора» (Голинь)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:2
«Говерла» (Калуш)
2-3 лютого 2019 р.
18 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:1
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Говерла» (Калуш)
3:0
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Євробуд» (Калуш)
4:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
4:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:2
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:0
«Чайка» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
4:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
9 лютого 2019 р.
19 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:8
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:5
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Чайка» (Калуш)
1:4
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:3
«Підгора» (Голинь)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
0:6
«Говерла» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
10 лютого 2019 р.
20 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
3:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Євробуд» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
6:1
«Чайка» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
16 лютого 2019 р.
21 тур
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:5
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
5:4
«Підгора» (Голинь)
«Чайка» (Калуш)
3:6
«Євробуд» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:5
«Говерла» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
17 лютого 2019 р.
22 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
5:0
«Чайка» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
5:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Підгора» (Голинь)
1:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
5:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2 березня 2019 р.
23 тур
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
4:0
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
4:11
«Підгора» (Голинь)
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:3
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:5
«Говерла» (Калуш)
«Чайка» (Калуш)
5:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3 березня 2019 р.
24 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:3
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
4:2
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
«Чайка» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Говерла» (Калуш)
6:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
1:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Підгора» (Голинь)
1:4
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
9 березня 2019 р.
25 тур
«Підгора» (Голинь)
2:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
5:0
«Євробуд» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:2
«Говерла» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Чайка» (Калуш)
1:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:5
«Хвиля» (Середній Бабин)
10 березня 2019 р.
26 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
«Будівельник-2» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:3
«Чайка» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Говерла» (Калуш)
3:3
«Рятувальник ДПРЧ-24» (Калуш)
«Євробуд» (Калуш)
6:10
«Підгора» (Голинь)

 

 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Сокіл» 10 30
2. «Будівельник-2» 9 27
3. «Платинум» 10 23
4. «Євробуд» 9 19
5. ФК «Мостище» 9 16
6. «Заряд» 9 16
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Стройбаза» 10 10
9. «Оболонь-Підгірки» 9 9
10. «Галичина» 9 9
11. «Єдність» 9 9
12. ФК «Мостище-2» 9 7
13. ФК «Завадка» 9 7
14. ФК «Довгий-Войнилів» 9 6
15. ФК «Тужилів-2» 10 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3