Бомбардири Друк
 

alt

 
Таблиця бомбардирів ВИЩОЇ ЛІГИ (після 15-го туру)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
20
2.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
14
3.
Чижевський Сергій
«Підгора» (Голинь)
14
4.
Барановський Віктор
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
12
5.
Гаврилюк Володимир
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
12
6.
Костів Микола
«Штурм» (Сівка-Калуська)
12
7.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
12
8.
Гудак Степан
«Будівельник» (Калуш)
11
9.
Коско Юрій
«Стара Гарда» (Калуш)
11
10.
Савчин Василь
«Галсільліс» (Монастирець)
11
11.
Федак Сергій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
11
12.
Андрейко Микола
«Сокіл» (Голинь)
10
13.
Завадецький Ігор
«Підгора» (Голинь)
10
14.
Зеленяк Андрій
«Будівельник» (Калуш)
10
15.
Кушецький Ігор
«Роланд» (Калуш)
10
16.
Маліборський Ігор
ФК «Підгірки» (Калуш)
10
17.
Христонько Юрій
«Сокіл» (Голинь)
10
19.
Блащук Василь
«Роланд» (Калуш)
9
20.
Рибатчин Андрій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
9
21.
Федорин Ростислав
«Стара Гарда» (Калуш)
9
22.
Вахрушев Володимир
«Підгора» (Голинь)
8
23.
Гладенький Андрій
«Штурм» (Сівка-Калуська)
8
24.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
8
25.
Іванишин Юрій
«Майстер» (Калуш)
8
26.
Семчук Ярослав
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
8
27.
Теліховський Володимир
«Завод-Техмаш» (Калуш)
8
28.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
8
29.
Івахнюк Роман
«Сокіл» (Голинь)
7
30.
Ляхович Михайло
«Сокіл» (Голинь)
7
31.
Стасів Роман
«Галсільліс» (Монастирець)
7
32.
Боднар Олег
«Стара Гарда» (Калуш)
6
33.
Борщ Володимир
«Стара Гарда» (Калуш)
6
34.
Дорош Роман
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
6
35.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6
36.
Павелко Остап
«Завод-Техмаш» (Калуш)
6
37.
Пилипів Тарас
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
6
38.
Побігун Тарас
«Майстер» (Калуш)
6
39.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
6

 

 
Таблиця бомбардирів ПЕРШОЇ ЛІГИ (після 10-го туру)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Остапчук Михайло
«Заряд» (Довжка)
27
2.
Дюг Сергій
РДЮСШ (Голинь)
15
3.
Лизень Андрій
ФК «Завадка» (Завадка)
13
4.
Тимчишин Андрій
ФК «Негівці» (Негівці)
13
5.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
12
6.
Моспан Сергій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
11
7.
Лазар Мирослав
ФК «Студінка» (Студінка)
10
8.
Мазурчак Віталій
«Червона Валіза» (Калуш)
10
9.
Костів Ігор
«Котятич» (Голинь
9
10.
Овчар Володимир
ФК «Студінка» (Студінка)
9
11.
Плешань Станіслав
«Орандж» (Калуш)
9
12.
Попадюк Артем
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
9
13.
Юрчишин Василь
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
9
14.
Андрухів Вадим
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
8
15.
Бербець Дмитро
ФК «Негівці» (Негівці)
8
16.
Гишко Богдан
«Орандж» (Калуш)
8
17.
Кучерак Іван
ФК «Новиця» (Новиця)
8
18.
Мар'яшко Андрій
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
8
19.
Хемич Андрій
ФК «Студінка» (Студінка)
8
20.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
7
21.
Мельниченко Микола
«Тризуб» (Старий Угринів)
7
22.
Мельниченко Сергій
«Тризуб» (Старий Угринів)
7
23.
Сакала Юрій
«Орандж» (Калуш)
7
24.
Скульський Іван
ФК «Студінка» (Студінка)
7
25.
Токарук Ігор
«Євробуд» (Калуш)
7
26.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
7
27.
Гладенький Роман
РДЮСШ (Голинь)
6
28.
Кухар Віктор
ФК «Перекоси» (Перекоси)
6
29.
Побігун Іван
ФК «Перекоси» (Перекоси)
6
30.
Потабенко Вадим
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
6

 

 
Таблиця бомбардирів КУБКА імені ЮРІЯ ТЕПЧУКА (після 1/8 фіналу)
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Данів Назарій
«Роланд» (Калуш)
6
2.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
5
3.
Попов Владислав
РДЮСШ (Голинь)
5
4.
Стасів Роман
«Галсільліс» (Монастирець)
5
5.
Теліховський Ілля
«Завод-Техмаш» (Калуш)
5
6.
Христонько Володимир
«Сокіл» (Голинь)
5
7.
Джус Мар'ян
ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада)
4
8.
Заріцький Володимир
ФК «Підгірки» (Калуш)
4
9.
Лесів Максим
«Чайка» (Калуш)
4
10.
Мостовий Михайло
ФК «Підгірки» (Калуш)
4
11.
Бунга Мар'ян
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
12.
Іваночко Тарас
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
13.
Ковальчук Ігор
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3
14.
Ковальчук Тарас
«Стара Гарда» (Калуш)
3
15.
Курташ Роман
«Роланд» (Калуш)
3
16.
Куцела Юрій
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3
17.
Мельник Назарій
«Штурм-2» (Сівка-Калуська)
3
18.
Минай Роман
ФК «Підгірки» (Калуш)
3
19.
Побігун Олег
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3
20.
Тимків Андрій
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3
21.
Товстуха Василь
ТМ «МІ-МІ» (Калуш)
3
22.
Яковина Олег
ФК «Негівці» (Негівці)
3
23.
Ястремський Артур
ФК «Підгірки» (Калуш)
3