Головна Футзал Чемпіонат (ІIІ-ліга)

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Черкащина-Академія» 26 48
2. ФК «Минай» 26 46
3. «Полісся» 26 42
4. «Нива» (Вінниця) 26 41
5. «Верес» 26 38
6. «Нива» (Тернопіль) 26 36
7.  ФК «Калуш» 26 36
8.  «Чайка» 26 31
9.  «Поділля» 26 24
10. «Буковина» 26 18
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (III-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2018-2019 (3 ліга)

1 тур
24 листопада 2018 р.
ФК «Негівці» (Негівці)
7:3
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
8:3
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Котятич» (Голинь)
1:9
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Галсільліс» (Монастирець)
11:2
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
25 листопада 2018 р.    
«Орандж» (Калуш)
0:0
«Карпати» (Кропивник)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
16:0
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:3
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:8
ФК «Завадка» (Завадка)
2 тур
1 грудня 2018 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
4:2
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Студінка» (Студінка)
2:6
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Ювентус» (Калуш)
0:10
«Орандж» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
1:3
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
2:2
«Котятич» (Голинь)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
1:4
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
0:7
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:7
РДЮСШ (Голинь)
3 тур
2 грудня 2018 р.
РДЮСШ (Голинь)
5:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Негівці» (Негівці)
5:2
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
9:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
1:6
«Карпати» (Кропивник)
«Галсільліс» (Монастирець)
9:2
«Ювентус» (Калуш)
«Орандж» (Калуш)
1:6
ФК «Студінка» (Студінка)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:7
ФК «Завадка» (Завадка)
4 тур
8 грудня 2018 р.
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:5
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:2
«Орандж» (Калуш)
ФК «Студінка» (Студінка)
4:4
«Галсільліс» (Монастирець)
«Ювентус» (Калуш)
2:7
«Котятич» (Голинь)
«Карпати» (Кропивник)
2:6
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
3:9
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
4:5
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:3
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
5 тур
9 грудня 2018 р.
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
1:6
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
РДЮСШ (Голинь)
0:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
5:4
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
+:-
«Ювентус» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
2:10
ФК «Студінка» (Студінка)
«Галсільліс» (Монастирець)
8:2
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Орандж» (Калуш)
0:0
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
6:1
ФК «Завадка» (Завадка)
6 тур
16 грудня 2018 р.
«Завод-Техмаш» (Калуш)
5:3
«Орандж» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
0:7
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
7:4
«Котятич» (Голинь)
ФК «Студінка» (Студінка)
3:2
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Ювентус» (Калуш)
4:6
ФК «Негівці» (Негівці)
«Карпати» (Кропивник)
2:9
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
3:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Завадка» (Завадка)
1:3
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
7 тур
22 грудня 2018 р.
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3:1
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
2:9
«Карпати» (Кропивник)
РДЮСШ (Голинь)
6:2
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
1:4
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
14:3
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Котятич» (Голинь)
+:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Галсільліс» (Монастирець)
6:1
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Орандж» (Калуш)
5:0
ФК «Завадка» (Завадка)
8 тур
29 грудня 2018 р.
«Орандж» (Калуш)
0:5
«Галсільліс» (Монастирець)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
6:4
«Котятич» (Голинь)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
3:7
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
 30 грудня 2018 р.    
ФК «Студінка» (Студінка)
8:2
РДЮСШ (Голинь)
«Ювентус» (Калуш)
4:4
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Карпати» (Кропивник)
4:0
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
1:3
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
9 тур
5 січня 2019 р.
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
2:6
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
0:1
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
1:15
ФК «Студінка» (Студінка)
РДЮСШ (Голинь)
1:4
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
12 січня 2019 р.    
ФК «Негівці» (Негівці)
2:0
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
2:2
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
2:2
«Орандж» (Калуш)
«Галсільліс» (Монастирець)
7:1
ФК «Завадка» (Завадка)
10 тур
13 січня 2019 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
8:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Студінка» (Студінка)
12:1
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Ювентус» (Калуш)
6:4
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:10
«Карпати» (Кропивник)
20 січня 2019 р.
«Галсільліс» (Монастирець)
3:1
«Котятич» (Голинь)
«Орандж» (Калуш)
3:4
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:+
РДЮСШ (Голинь)
11 тур
26 січня 2019 р.
«Карпати» (Кропивник)
6:1
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
2:1
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3:4
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
+:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
27 січня 2019 р.    
РДЮСШ (Голинь)
1:8
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
2:2
«Орандж» (Калуш)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
1:3
«Галсільліс» (Монастирець)
«Котятич» (Голинь)
6:3
ФК «Завадка» (Завадка)
12 тур
2 лютого 2019 р.
«Котятич» (Голинь)
1:12
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Галсільліс» (Монастирець)
7:5
ФК «Негівці» (Негівці)
«Орандж» (Калуш)
5:3
РДЮСШ (Голинь)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
14:0
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:+
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
5:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Студінка» (Студінка)
7:0
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:3
«Ювентус» (Калуш)
13 тур
9 лютого 2019 р.
«Ювентус» (Калуш)
3:3
ФК «Студінка» (Студінка)
«Карпати» (Кропивник)
7:2
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
+:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
1:7
«Завод-Техмаш» (Калуш)
 10 лютого 2019 р.    
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
1:10
«Орандж» (Калуш)
РДЮСШ (Голинь)
3:7
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Негівці» (Негівці)
3:3
«Котятич» (Голинь)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
+:-
ФК «Завадка» (Завадка)
14 тур
16 лютого 2019 р.
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
6:6
ФК «Негівці» (Негівці)
«Котятич» (Голинь)
6:5
РДЮСШ (Голинь)
«Галсільліс» (Монастирець)
5:0
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Орандж» (Калуш)
2:1
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
 17 лютого 2019 р.    
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:+
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
3:2
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
3:5
ФК «Студінка» (Студінка)
15 тур
24 лютого 2019 р.
ФК «Студінка» (Студінка)
3:3
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Ювентус» (Калуш)
+:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Карпати» (Кропивник)
3:6
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
5:1
«Орандж» (Калуш)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
1:2
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
2:9
«Котятич» (Голинь)
РДЮСШ (Голинь)
2:2
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Негівці» (Негівці)
4:3
ФК «Завадка» (Завадка)

 

 

Футзал. Сезон-2018/2019

М І ліга І О
1. «Роланд» 20 41
2. «Сокіл» 20 33
3. ФК «Брошнів» 20 32
4. ФК «Підгірки» 20 30
5. «Будівельник» 20 29
6. ФК «Верхня» 20 10
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. «Рятувальник» 26 66
2. «Говерла» 26 62
3. «Штурм» 26 59
4. «Леосіті Інвест» 26 55
5. «Євробуд» 26 39
6. «Чайка» 26 38
7. «Хвиля» 26 33
8. «Підгора» 26 29
9. «Оболонь-Підгірки» 26 27
10. ФК «Перекоси» 26 26
11. ФК «Гуменів» 26 25
12. «Дністер-плюс» 26 25
13. «Будівельник-2» 26 24
14. ФК «Калуш-U17» 26 19

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Київ - Львів_2