Головна Футзал Чемпіонат (ІIІ-ліга)

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 3 7
2. «ОДЕК» 3 5
3. «Нива» 3 4
4. ФК «Минай» 3 4
5. ФК «Малинськ» 2 4
6. «Кристал» 2 3
7. ФК «Хмельницький» 1 1
8. ФК «Калуш» 3 1
9. «Покуття» 2 0

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 2 6
2. ФК «Турка» 2 6
3. НФК «Бурштин» 2 6
4. «Карпати» (Брошнів-Осада) 2 4
5. «Бескид» 2 4
6. ФК «Битків» 2 3
7. «Нафтовик» 2 3
8. «Тепловик ДЮСШ-3» 2 3
9. «Колос Городенківщини» 2 3
10. «Вихор» 2 1
11. «Придністров'я» 2 1
12.   ФК «Калуш» 2 0
13. «Карпати» (Болехів) 2 0
14. «Покуття» 2 0

Корисні сайти

ФК Войнилів


Чемпіонат (III-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2016-2017 (3 ліга)

Одноколовий турнір
11 грудня (неділя)
1 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:5
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Хотінь» (Калуш)
2:2
«Синтра» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
1:4
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
2:7
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Негівці» (Негівці)
3:4
«Сармат» (Тужилів)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
4:3
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
8:0
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
17-18 грудня (субота-неділя)
2 тур
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:1
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Торнадо» (Довпотів)
2:2
ФК «Негівці» (Негівці)
«Сармат» (Тужилів)
7:3
ФК «Довжка» (Довжка)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:1
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4:2
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Синтра» (Калуш)
5:3
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
1:4
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
14-15 січня (субота-неділя)
3 тур
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
8:7
«Синтра» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Хотінь» (Калуш)
9:4
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
0:7
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Довжка» (Довжка)
0:6
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Негівці» (Негівці)
4:6
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
2:4
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
4 тур
21-22 січня (субота-неділя)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
8:2
ФК «Довжка» (Довжка)
«Торнадо» (Довпотів)
9:3
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
«Сармат» (Тужилів)
0:1
ФК «Хотінь» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:0
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
2:5
«Синтра» (Калуш)
5 тур
28-29 січня (субота-неділя)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3:4
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Дністер-плюс» (Калуш)
0:6
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
7:2
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
0:4
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Довжка» (Довжка)
1:5
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Негівці» (Негівці)
5:1
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
«Синтра» (Калуш)
4:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
6 тур
4-5 лютого (субота-неділя)
ФК «Негівці» (Негівці)
3:3
ФК «Довжка» (Довжка)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
3:2
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:3
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
2:7
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
4:0
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
7:7
«Синтра» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
1:4
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
7 тур
11-12 лютого (субота-неділя)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:2
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Синтра» (Калуш)
3:5
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3:5
«Торнадо» (Довпотів)
«Дністер-плюс» (Калуш)
5:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
2:1
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Довжка» (Довжка)
5:3
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
8 тур
12-18 лютого (неділя-субота)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:2
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
2:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
2:6
«Синтра» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
0:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
6:5
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Негівці» (Негівці)
2:5
ФК «Хотінь» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
2:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
19 лютого (неділя)
9 тур
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:1
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4:4
«Торнадо» (Довпотів)
«Синтра» (Калуш)
6:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
6:1
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Дністер-плюс» (Калуш)
5:1
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Хотінь» (Калуш)
2:0
ФК «Довжка» (Довжка)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
3:1
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
26 лютого (неділя)
10 тур
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
0:1
ФК «Хотінь» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:+
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
1:3
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
2:11
«Синтра» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
3:7
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:+
«Сармат» (Тужилів)
11-12 березня (субота-неділя)
11 тур
«Сармат» (Тужилів)
11:5
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
8:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
+:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Синтра» (Калуш)
+:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
+:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Дністер-плюс» (Калуш)
3:0
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
8:2
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
18-19 березня (субота-неділя)
12 тур
ФК «Хотінь» (Калуш)
5:4
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:+
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:+
«Синтра» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:+
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:+
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:7
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:+
«Торнадо» (Довпотів)
26 березня (неділя)
13 тур
«Торнадо» (Довпотів)
6:10
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Сармат» (Тужилів)
+:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
+:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
+:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Синтра» (Калуш)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
1:2
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
+:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)

 

 

Офіційні спонсори змагань:

alt
alt
alt

 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_24