Головна Футзал Чемпіонат (ІIІ-ліга)

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Минай» 17 30
2. «Полісся» 17 30
3.  ФК «Калуш» 17 29
4. «Нива» (Вінниця) 17 26
5. «Черкащина-Академія» 17 26
6. «Верес» 17 24
7. «Нива» (Тернопіль) 17 20
8.  «Поділля» 17 17
9.  «Чайка» 17 16
10. «Буковина» 17 12
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат (III-ліга) PDF Друк e-mail

Календар ігор сезону 2018-2019 (3 ліга)

1 тур
24 листопада 2018 р.
ФК «Негівці» (Негівці)
7:3
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
8:3
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Котятич» (Голинь)
1:9
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Галсільліс» (Монастирець)
11:2
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
25 листопада 2018 р.    
«Орандж» (Калуш)
0:0
«Карпати» (Кропивник)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
16:0
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:3
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:8
ФК «Завадка» (Завадка)
2 тур
1 грудня 2018 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
4:2
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Студінка» (Студінка)
2:6
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Ювентус» (Калуш)
0:10
«Орандж» (Калуш)
«Карпати» (Кропивник)
1:3
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
2:2
«Котятич» (Голинь)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
1:4
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
0:7
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:7
РДЮСШ (Голинь)
3 тур
2 грудня 2018 р.
РДЮСШ (Голинь)
5:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Негівці» (Негівці)
5:2
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
9:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
1:6
«Карпати» (Кропивник)
«Галсільліс» (Монастирець)
9:2
«Ювентус» (Калуш)
«Орандж» (Калуш)
1:6
ФК «Студінка» (Студінка)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
3:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:7
ФК «Завадка» (Завадка)
4 тур
8 грудня 2018 р.
ФК «Войнилів» (Войнилів)
2:5
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:2
«Орандж» (Калуш)
ФК «Студінка» (Студінка)
4:4
«Галсільліс» (Монастирець)
«Ювентус» (Калуш)
2:7
«Котятич» (Голинь)
«Карпати» (Кропивник)
2:6
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
3:9
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
4:5
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:3
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
5 тур
9 грудня 2018 р.
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
1:6
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
РДЮСШ (Голинь)
0:0
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
5:4
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
+:-
«Ювентус» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
2:10
ФК «Студінка» (Студінка)
«Галсільліс» (Монастирець)
8:2
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Орандж» (Калуш)
0:0
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
6:1
ФК «Завадка» (Завадка)
6 тур
16 грудня 2018 р.
«Завод-Техмаш» (Калуш)
5:3
«Орандж» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
0:7
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
7:4
«Котятич» (Голинь)
ФК «Студінка» (Студінка)
3:2
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Ювентус» (Калуш)
4:6
ФК «Негівці» (Негівці)
«Карпати» (Кропивник)
2:9
РДЮСШ (Голинь)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
3:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Завадка» (Завадка)
1:3
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
7 тур
22 грудня 2018 р.
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3:1
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
2:9
«Карпати» (Кропивник)
РДЮСШ (Голинь)
6:2
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
1:4
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
14:3
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Котятич» (Голинь)
+:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Галсільліс» (Монастирець)
6:1
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Орандж» (Калуш)
5:0
ФК «Завадка» (Завадка)
8 тур
29 грудня 2018 р.
«Орандж» (Калуш)
0:5
«Галсільліс» (Монастирець)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
6:4
«Котятич» (Голинь)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
3:7
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
 30 грудня 2018 р.    
ФК «Студінка» (Студінка)
8:2
РДЮСШ (Голинь)
«Ювентус» (Калуш)
4:4
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Карпати» (Кропивник)
4:0
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
1:3
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
9 тур
5 січня 2019 р.
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
2:6
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
0:1
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
1:15
ФК «Студінка» (Студінка)
РДЮСШ (Голинь)
1:4
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
12 січня 2019 р.    
ФК «Негівці» (Негівці)
2:0
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
2:2
«Завод-Техмаш» (Калуш)
«Котятич» (Голинь)
2:2
«Орандж» (Калуш)
«Галсільліс» (Монастирець)
7:1
ФК «Завадка» (Завадка)
10 тур
13 січня 2019 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
8:1
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
ФК «Студінка» (Студінка)
12:1
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Ювентус» (Калуш)
6:4
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
2:10
«Карпати» (Кропивник)
20 січня 2019 р.
«Галсільліс» (Монастирець)
3:1
«Котятич» (Голинь)
«Орандж» (Калуш)
3:4
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
1:2
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:+
РДЮСШ (Голинь)
11 тур
26 січня 2019 р.
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
-:-
ФК «Студінка» (Студінка)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
-:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
27 січня 2019 р.    
РДЮСШ (Голинь)
-:-
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
«Орандж» (Калуш)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
-:-
«Галсільліс» (Монастирець)
«Котятич» (Голинь)
-:-
ФК «Завадка» (Завадка)
12 тур
«Котятич» (Голинь)
-:-
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
«Галсільліс» (Монастирець)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
«Орандж» (Калуш)
-:-
РДЮСШ (Голинь)
«Завод-Техмаш» (Калуш)
-:-
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
     
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Студінка» (Студінка)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Завадка» (Завадка)
-:-
«Ювентус» (Калуш)
13 тур
«Ювентус» (Калуш)
-:-
ФК «Студінка» (Студінка)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
-:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
«Завод-Техмаш» (Калуш)
     
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
-:-
«Орандж» (Калуш)
РДЮСШ (Голинь)
-:-
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
«Котятич» (Голинь)
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
-:-
ФК «Завадка» (Завадка)
14 тур
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
«Котятич» (Голинь)
-:-
РДЮСШ (Голинь)
«Галсільліс» (Монастирець)
-:-
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
«Орандж» (Калуш)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
     
«Завод-Техмаш» (Калуш)
-:-
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
ФК «Войнилів» (Войнилів)
-:-
«Карпати» (Кропивник)
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
-:-
«Ювентус» (Калуш)
ФК «Завадка» (Завадка)
-:-
ФК «Студінка» (Студінка)
15 тур
ФК «Студінка» (Студінка)
-:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
«Ювентус» (Калуш)
-:-
ФК «Войнилів» (Войнилів)
«Карпати» (Кропивник)
-:-
«Завод-Техмаш» (Калуш)
ФК «Підгірки-2» (Калуш)
-:-
«Орандж» (Калуш)
     
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
«Галсільліс» (Монастирець)
ФК «Гуменів-2» (Гуменів)
-:-
«Котятич» (Голинь)
РДЮСШ (Голинь)
-:-
ФК «Довжка-Бринь» (Довжка)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Завадка» (Завадка)

 

 

Футзал. Сезон-2018/2019

М І ліга І О
1. «Роланд» 13 28
2. ФК «Брошнів» 13 24
3. ФК «Підгірки» 13 21
4. «Будівельник» 13 19
5. «Сокіл» 13 14
6. ФК «Верхня» 13 9
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. «Леосіті Інвест» 15 42
2. «Рятувальник» 15 35
3. «Штурм» 15 34
4. «Говерла» 15 34
5. «Чайка» 15 30
6. «Хвиля» 15 24
7. «Євробуд» 15 21
8. «Дністер-плюс» 15 18
9. ФК «Перекоси» 15 16
10. «Будівельник-2» 15 13
11. ФК «Калуш-U17» 15 12
12. ФК «Гуменів» 15 12
13. «Підгора» 15 9
14. «Оболонь-Підгірки» 15 6

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3