Головна ДЮФЛ U-18 (ДЮФЛІФО)

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 11 28
2. «Нафтовик» 11 22
3. «Колос Городенківщини» 11 21
4. «Карпати» 11 20
5. «Тепловик ДЮСШ-3»  11 16
6. ФК «Битків» 11 15
7. НФК «Бурштин» 11 15
8. «Вихор» 11 14
9. «Придністров'я» 11 13
10. ФК «Турка» 11 8
11.  ФК «Калуш» 11 6
12. «Бескид» 11 6

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18) І ліга PDF Друк e-mail

alt

 

Детальна турнірна таблиця ДЮФЛ Івано-Франківської області U-18 (I ліга)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
11
9
2
0
47-8
29
2
«Вихор» (Ямниця)
11
8
3
0
30-9
27
3
«Карпати» (Брошнів-Осада)
11
6
2
3
18-8
20
4
«Придністров'я» (Тлумач)
11
6
1
4
17-23
19
5
«Бескид» (Надвірна)
11
5
2
4
27-17
17
6
НФК «Бурштин» (Бурштин)
11
5
0
6
29-15
15
7
«Нафтовик» (Долина)
11
4
2
5
18-23
14
8
ФК «Калуш» (Калуш)
11
3
3
5
8-10
12
9
ФК «Битків» (Битків)
11
2
6
3
13-18
12
10
ФК «Галич» (Галич)
11
2
4
5
19-29
10
11
ФК «Турка» (Турка)
11
2
1
8
15-38
7
12
«Колос Городенківщини» (Городенка)
11
1
0
10
7-50
3

 

Матчі сезону 2017-2018
Перше коло
12.08.2017
«Бескид»
ФК «Калуш»
19.08.2017
ФК «Турка»
ФК «Калуш»
30.08.2017
ФК «Калуш»
НФК «Бурштин»
02.09.2017
«Нафтовик»
ФК «Калуш»
06.09.2017
ФК «Калуш»
«Вихор»
13.09.2017
ФК «Галич»
ФК «Калуш»
22.09.2017
ФК «Калуш»
ФК «Битків»
27.09.2017
«Карпати» Брошнів-Осада
ФК «Калуш»
11.10.2017
«Колос Городенківщини»
ФК «Калуш»
18.10.2017
ФК «Калуш»
«Придністров'я»
26.10.2017
«Тепловик ДЮСШ-3»
ФК «Калуш»

Календар та результати всіх матчів: Дитячо-юнацька футбольна ліга області


 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Мікстон» 8 21
2. «Стара Гарда» 8 19
3. «Сокіл» 8 18
4. ФК «Підгірки» 9 18
5. «Роланд» 8 16
6. «Будівельник» 8 14
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Карпати» 8 10
9. «Посьолок» 8 9
10. «Євробуд» 9 7
11. ФК «Тужилів» 9 6
12. «Дніпро-М» 8 4
13. «Сокіл-2»
8 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 8 19
2. «Штурм» 8 19
3. «Сармат» 8 19
4. «Леосіті Інвест» 8 18
5. «Оболонь-Підгірки» 8 16
6. ФК «Перекоси» 8 13
7. «Хвиля» 8 12
8. «Будівельник-2» 8 11
9. «Чайка» 8 10
10. «Таркетт-Вінісін» 8 9
11. ФК «Калуш-U17» 8 7
12. ФК «Довгий Войнилів» 8 3
13. ФК «Гуменів» 8 3
14. «Дністер-плюс» 8 1

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Лукор - Динамо (К) 3:3