Головна ДЮФЛ U-17 (ДЮФЛУ)

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. «Карпати» (Коломия) 24 62
2. «Колос Городенківщини» 24 51
3. ФК «Калуш» 24 48
4. «Гал-Вапно» 24 45
5. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 42
6. ФК «Битків» 24 33
7. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 33
8. ФК «Турка» 24 31
9. «Нафтовик» 24 24
10. «Бескид» 24 24
11. «Карпати» (Болехів) 24 19
12. «Вихор» 24 15
13. «Придністров'я» 24 11

Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18)

М Команди І О
1. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 69
2. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 63
3. «Вихор» 24 60
4. «Карпати» (Коломия) 24 53
5. ФК «Калуш» 24 49
6. «Колос Городенківщини» 24 34
7. «Бескид» 24 33
8. ФК «Турка» 24 23
9. «Гал-Вапно» 24 18
10. ФК «Битків» 24 17
11. «Нафтовик» 24 14
12. «Карпати» (Болехів) 24 13
13. «Придністров'я» 24 8

Корисні сайти

ФК Войнилів


Чемпіонат ДЮФЛ України (U-17) І ліга PDF Друк e-mail
 

Підсумкова турнірна таблиця Першості ДЮФЛ України U-17 (I ліга) Група 4

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
22
14
3
5
47-17
45
2
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
22
11
6
5
36-19
39
3
«Ковель-Волинь» (Ковель)
22
11
4
7
44-24
37
4
ФК «Опір» (Львів)
22
11
3
8
24-15
36
5
«Рух» (Винники)
22
11
3
8
31-29
36
6
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
22
10
5
7
30-20
35
7
«Покрова» (Львів)
22
9
5
8
42-33
32
8
«СДЮШОР-4» (Львів)
22
9
4
9
27-22
31
9
ФК «Калуш» (Калуш)
22
8
6
8
23-31
30
10
«Шахтар» (Нововолинськ)
22
6
4
12
17-42
22
11
«Галичина» (Львів)
22
4
3
15
15-45
15
12
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
22
4
2
16
17-56
14
 
Календар ігор Першості ДЮФЛ України U-17 (I ліга) Група 4
Перше коло
10 вересня (субота)
1 тур
«Покрова» (Львів)
1:1
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
1:4
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Галичина» (Львів)
2:1
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
1:0
ФК «Опір» (Львів)
ФК «Калуш» (Калуш)
2:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
«Рух» (Винники)
1:0
«СДЮШОР-4» (Львів)
17 вересня (субота)
2 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
2:3
«СДЮШОР-4» (Львів)
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:1
«Рух» (Винники)
ФК «Опір» (Львів)
0:1
ФК «Калуш» (Калуш)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
1:5
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
3:0
«Галичина» (Львів)
«Покрова» (Львів)
1:2
«Ковель-Волинь» (Ковель)
21 вересня (середа)
3 тур
«Ковель-Волинь» (Ковель)
1:0
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«Галичина» (Львів)
1:1
«Покрова» (Львів)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
0:0
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Калуш» (Калуш)
0:1
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
«Рух» (Винники)
0:1
ФК «Опір» (Львів)
«СДЮШОР-4» (Львів)
0:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
24 вересня (субота)
4 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
7:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
ФК «Опір» (Львів)
2:0
«СДЮШОР-4» (Львів)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
1:2
«Рух» (Винники)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:0
ФК «Калуш» (Калуш)
«Покрова» (Львів)
1:2
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
3:0
«Галичина» (Львів)
1 жовтня (субота)
5 тур
«Галичина» (Львів)
0:1
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
4:1
«Ковель-Волинь» (Ковель)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:1
«Покрова» (Львів)
«Рух» (Винники)
0:0
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«СДЮШОР-4» (Львів)
3:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
«Шахтар» (Нововолинськ)
0:2
ФК «Опір» (Львів)
5 жовтня (середа)
6 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
3:0
ФК «Опір» (Львів)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
2:0
«Шахтар» (Нововолинськ)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
0:0
«СДЮШОР-4» (Львів)
«Покрова» (Львів)
3:0
«Рух» (Винники)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
1:1
ФК «Калуш» (Калуш)
«Галичина» (Львів)
1:2
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
8 жовтня (субота)
7 тур
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
1:3
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:0
«Галичина» (Львів)
«Рух» (Винники)
0:3
«Ковель-Волинь» (Ковель)
«СДЮШОР-4» (Львів)
4:1
«Покрова» (Львів)
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Опір» (Львів)
3:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
15 жовтня (субота)
8 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
3:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:1
ФК «Опір» (Львів)
«Покрова» (Львів)
5:0
«Шахтар» (Нововолинськ)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
3:1
«СДЮШОР-4» (Львів)
«Галичина» (Львів)
4:0
«Рух» (Винники)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
3:5
ФК «Калуш» (Калуш)
22 жовтня (субота)
9 тур
ФК «Калуш» (Калуш)
1:6
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«Рух» (Винники)
2:1
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«СДЮШОР-4» (Львів)
0:0
«Галичина» (Львів)
«Шахтар» (Нововолинськ)
2:1
«Ковель-Волинь» (Ковель)
ФК «Опір» (Львів)
3:0
«Покрова» (Львів)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
0:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
26 жовтня (середа)
10 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
2:0
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Покрова» (Львів)
8:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
1:2
ФК «Опір» (Львів)
«Галичина» (Львів)
3:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
3:0
«СДЮШОР-4» (Львів)
ФК «Калуш» (Калуш)
2:1
«Рух» (Винники)
29 жовтня (субота)
11 тур
«Рух» (Винники)
2:4
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«СДЮШОР-4» (Львів)
4:0
ФК «Калуш» (Калуш)
«Шахтар» (Нововолинськ)
0:1
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
ФК «Опір» (Львів)
2:0
«Галичина» (Львів)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
0:2
«Ковель-Волинь» (Ковель)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
3:1
«Покрова» (Львів)
 
Друге коло
5 листопада (субота)
12 тур
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
4:0
«Галичина» (Львів)
«СДЮШОР-4» (Львів)
2:0
«Рух» (Винники)
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:0
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Опір» (Львів)
0:0
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
3:0
«Покрова» (Львів)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
0:1
«Ковель-Волинь» (Ковель)
9 листопада (середа)
13 тур
«Ковель-Волинь» (Ковель)
4:5
«Покрова» (Львів)
«Галичина» (Львів)
0:3
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
2:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:1
ФК «Опір» (Львів)
«Рух» (Винники)
5:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
«СДЮШОР-4» (Львів)
0:1
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
12 листопада (субота)
14 тур
«Шахтар» (Нововолинськ)
0:1
«СДЮШОР-4» (Львів)
ФК «Опір» (Львів)
0:2
«Рух» (Винники)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
1:2
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:0
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Покрова» (Львів)
3:0
«Галичина» (Львів)
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
0:0
«Ковель-Волинь» (Ковель)
8-9 квітня (субота-неділя)
15 тур
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:0
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«СДЮШОР-4» (Львів)
1:0
ФК «Опір» (Львів)
«Рух» (Винники)
5:1
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
1:1
«Покрова» (Львів)
«Галичина» (Львів)
0:6
«Ковель-Волинь» (Ковель)
22 квітня (субота)
16 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
4:0
«Галичина» (Львів)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
1:1
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Покрова» (Львів)
2:0
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
0:1
«Рух» (Винники)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
3:2
«СДЮШОР-4» (Львів)
ФК «Опір» (Львів)
0:1
«Шахтар» (Нововолинськ)
26 квітня (середа)
17 тур
ФК «Опір» (Львів)
0:1
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«Шахтар» (Нововолинськ)
0:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
«СДЮШОР-4» (Львів)
3:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Рух» (Винники)
2:0
«Покрова» (Львів)
ФК «Калуш» (Калуш)
1:1
«Ковель-Волинь» (Ковель)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
3:0
«Галичина» (Львів)
29 квітня (субота)
18 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
0:1
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Галичина» (Львів)
1:2
ФК «Калуш» (Калуш)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
0:1
«Рух» (Винники)
«Покрова» (Львів)
0:0
«СДЮШОР-4» (Львів)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
1:3
«Шахтар» (Нововолинськ)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
0:0
ФК «Опір» (Львів)
6 травня (субота)
19 тур
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
1:2
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
ФК «Опір» (Львів)
2:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:3
«Покрова» (Львів)
«СДЮШОР-4» (Львів)
0:2
«Ковель-Волинь» (Ковель)
«Рух» (Винники)
2:0
«Галичина» (Львів)
ФК «Калуш» (Калуш)
0:0
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
13 травня (субота)
20 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
2:0
ФК «Калуш» (Калуш)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
1:2
«Рух» (Винники)
«Галичина» (Львів)
2:1
«СДЮШОР-4» (Львів)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
2:0
«Шахтар» (Нововолинськ)
«Покрова» (Львів)
0:3
ФК «Опір» (Львів)
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
4:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
20 травня (субота)
21 тур
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:0
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
1:2
«Покрова» (Львів)
ФК «Опір» (Львів)
1:0
«Ковель-Волинь» (Ковель)
«Шахтар» (Нововолинськ)
1:1
«Галичина» (Львів)
«СДЮШОР-4» (Львів)
0:0
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Рух» (Винники)
0:2
ФК «Калуш» (Калуш)
27 травня (субота)
22 тур
«ДЮСШ Бережани» (Бережани)
2:2
«Рух» (Винники)
ФК «Калуш» (Калуш)
0:2
«СДЮШОР-4» (Львів)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
4:0
«Шахтар» (Нововолинськ)
«Галичина» (Львів)
0:1
ФК «Опір» (Львів)
«Ковель-Волинь» (Ковель)
8:0
«ДЮСШ Тячів» (Тячів)
«Покрова» (Львів)
3:1
ФК «Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
 
 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_41