Головна ДЮФЛ U-16 (ДЮФЛІФО)

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. «Карпати» (Коломия) 24 62
2. «Колос Городенківщини» 24 51
3. ФК «Калуш» 24 48
4. «Гал-Вапно» 24 45
5. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 42
6. ФК «Битків» 24 33
7. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 33
8. ФК «Турка» 24 31
9. «Нафтовик» 24 24
10. «Бескид» 24 24
11. «Карпати» (Болехів) 24 19
12. «Вихор» 24 15
13. «Придністров'я» 24 11

Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18)

М Команди І О
1. «Карпати» (Брошнів-Осада) 24 69
2. «Тепловик-ДЮСШ-№3» 24 63
3. «Вихор» 24 60
4. «Карпати» (Коломия) 24 53
5. ФК «Калуш» 24 49
6. «Колос Городенківщини» 24 34
7. «Бескид» 24 33
8. ФК «Турка» 24 23
9. «Гал-Вапно» 24 18
10. ФК «Битків» 24 17
11. «Нафтовик» 24 14
12. «Карпати» (Болехів) 24 13
13. «Придністров'я» 24 8

Корисні сайти

ФК Войнилів


Чемпіонат ДЮФЛ області (U-16) PDF Друк e-mail
 

Підсумкова турнірна таблиця ДЮФЛ Івано-Франківської області (U-16) Північ

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
18
16
2
0
67-4
50
2
ФК «Калуш» (Калуш)
18
13
1
4
48-16
40
3
Долинська ДЮСШ
18
11
4
3
53-15
37
4
Рогатинська ДЮСШ
18
8
6
4
35-27
30
5
Галицька ДЮСШ
18
7
1
10
30-41
22
6
Рожнятівська ДЮСШ
18
6
1
11
32-48
19
7
Богородчанська ДЮСШ
18
4
6
8
23-49
18
8
Калуська РДЮСШ
18
4
3
11
17-34
15
9
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
18
4
1
13
22-63
13
10
Тисменицька ДЮСШ
18
3
3
12
22-52
12
 
Календар ігор ДЮФЛ Івано-Франківської області (U-16) Північ
Перше коло
19 жовтня (середа)
1 тур
Рожнятівська ДЮСШ
1:3
Долинська ДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
+:-
Тисменицька ДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
3:1
Богородчанська ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
0:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
Галицька ДЮСШ
1:2
Рогатинська ДЮСШ
9-10 вересня (п'ятниця-субота)
2 тур
Тисменицька ДЮСШ
2:2
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
Долинська ДЮСШ
2:2
Рогатинська ДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
12:0
Галицька ДЮСШ
Богородчанська ДЮСШ
1:1
Калуська РДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
1:3
ФК «Калуш» (Калуш)
17 вересня (субота)
3 тур
ФК «Калуш» (Калуш)
2:3
Долинська ДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
3:4
Рожнятівська ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
3:0
Тисменицька ДЮСШ
Галицька ДЮСШ
1:1
Богородчанська ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
1:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
24 вересня (субота)
4 тур
Долинська ДЮСШ
0:0
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
Богородчанська ДЮСШ
2:2
Рогатинська ДЮСШ
Тисменицька ДЮСШ
1:3
Галицька ДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
3:2
Калуська РДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
5:1
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
1 жовтня (субота)
5 тур
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
0:9
Долинська ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
0:5
ФК «Калуш» (Калуш)
Галицька ДЮСШ
4:2
Рожнятівська ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
6:1
Тисменицька ДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
6:0
Богородчанська ДЮСШ
8 жовтня (субота)
6 тур
Долинська ДЮСШ
9:0
Богородчанська ДЮСШ
Тисменицька ДЮСШ
1:4
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
Рожнятівська ДЮСШ
2:5
Рогатинська ДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
0:2
Галицька ДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
3:0
Калуська РДЮСШ
15 жовтня (субота)
7 тур
Калуська РДЮСШ
1:4
Долинська ДЮСШ
Галицька ДЮСШ
9:1
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
Рогатинська ДЮСШ
0:4
ФК «Калуш» (Калуш)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
4:1
Рожнятівська ДЮСШ
Богородчанська ДЮСШ
4:2
Тисменицька ДЮСШ
22 жовтня (субота)
8 тур
Долинська ДЮСШ
7:0
Тисменицька ДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
2:2
Богородчанська ДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
0:1
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
2:1
Рогатинська ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
1:3
Галицька ДЮСШ
29 жовтня (субота)
9 тур
Галицька ДЮСШ
0:3
Долинська ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
+:-
Калуська РДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
7:0
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
Богородчанська ДЮСШ
0:6
ФК «Калуш» (Калуш)
Тисменицька ДЮСШ
3:4
Рожнятівська ДЮСШ
Друге коло
5 листопада (субота)
10 тур
Долинська ДЮСШ
4:1
Рожнятівська ДЮСШ
Тисменицька ДЮСШ
1:5
ФК «Калуш» (Калуш)
Богородчанська ДЮСШ
3:2
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
+:-
Калуська РДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
1:0
Галицька ДЮСШ
8 квітня (субота)
11 тур
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
3:0
Тисменицька ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
1:0
Долинська ДЮСШ
Галицька ДЮСШ
0:4
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
Калуська РДЮСШ
2:2
Богородчанська ДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
4:1
Рожнятівська ДЮСШ
12 квітня (середа)
12 тур
Долинська ДЮСШ
1:1
ФК «Калуш» (Калуш)
Рожнятівська ДЮСШ
2:0
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
Тисменицька ДЮСШ
2:0
Калуська РДЮСШ
Богородчанська ДЮСШ
2:3
Галицька ДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
5:0
Рогатинська ДЮСШ
22 квітня (субота)
13 тур
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
2:0
Долинська ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
2:2
Богородчанська ДЮСШ
Галицька ДЮСШ
1:2
Тисменицька ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
2:1
Рожнятівська ДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
1:2
ФК «Калуш» (Калуш)
29 квітня (субота)
14 тур
Долинська ДЮСШ
3:1
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
ФК «Калуш» (Калуш)
4:0
Калуська РДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
4:1
Галицька ДЮСШ
Тисменицька ДЮСШ
2:2
Рогатинська ДЮСШ
Богородчанська ДЮСШ
1:4
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
6 травня (субота)
15 тур
Богородчанська ДЮСШ
1:0
Долинська ДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ
4:0
Тисменицька ДЮСШ
Рогатинська ДЮСШ
3:0
Рожнятівська ДЮСШ
Галицька ДЮСШ
0:5
ФК «Калуш» (Калуш)
Калуська РДЮСШ
3:0
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
13 травня (субота)
16 тур
Долинська ДЮСШ
4:1
Калуська РДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
0:2
Галицька ДЮСШ
ФК «Калуш» (Калуш)
2:1
Рогатинська ДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
0:4
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
Тисменицька ДЮСШ
4:0
Богородчанська ДЮСШ
20 травня (субота)
17 тур
Тисменицька ДЮСШ
1:1
Долинська ДЮСШ
Богородчанська ДЮСШ
1:0
Рожнятівська ДЮСШ
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
3:0
ФК «Калуш» (Калуш)
Рогатинська ДЮСШ
5:0
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
Галицька ДЮСШ
-:+
Калуська РДЮСШ
27 травня (субота)
18 тур
Долинська ДЮСШ
+:-
Галицька ДЮСШ
Калуська РДЮСШ
1:1
Рогатинська ДЮСШ
ДЮФК «Ніка» (Івано-Франківськ)
0:5
«Тепловик ДЮСШ-3» (Ів-Франківськ)
ФК «Калуш» (Калуш)
+:-
Богородчанська ДЮСШ
Рожнятівська ДЮСШ
3:0
Тисменицька ДЮСШ
 

Футзал. Сезон-2016/2017

М І ліга І О
1. ФК «Тужилів» 24 61
2. «Сокіл» 24 59
3. «Мікстон» 24 56
4. «Штурм» 24 54
5. «Будівельник» 24 45
6. ФК «Станькова» 24 34
7. «Скала» 24 27
8. ФК «Брошнів» 24 26
9. «Еліт-Хол» 24 25
10. «Сокіл-2» 24 20
11. «Стара Гарда» 24 19
12. «Дніпро-М» 24 19
13. «Євробуд»
24 9
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ІГРОВОЇ ФОРМИ
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Довгий Войнилів» 26 57
2. «Карпати» 26 55
3. «Посьолок» 26 47
4. «Чайка» 26 46
5. «Штурм-2» 26 43
6. ФК «Тужилів-2» 26 43
7. ФК «Загір'я» 26 36
8. «Оболонь-Підгірки» 26 36
9. «Хвиля» 26 36
10. «Євробуд-2» 26 35
11. «Бескид» 26 32
12. «Таркетт-Вінісін» 26 24
13. «Захід-Авто» 26 19
14. «Будівельник-2» 26 10

Наші партнери

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_19