Головна ДЮФЛ U-12 (ДЮФЛІФО)

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 11 28
2. «Нафтовик» 11 22
3. «Колос Городенківщини» 11 21
4. «Карпати» 11 20
5. «Тепловик ДЮСШ-3»  11 16
6. ФК «Битків» 11 15
7. НФК «Бурштин» 11 15
8. «Вихор» 11 14
9. «Придністров'я» 11 13
10. ФК «Турка» 11 8
11.  ФК «Калуш» 11 6
12. «Бескид» 11 6

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Чемпіонат ДЮФЛ області (U-12) PDF Друк e-mail

alt

 

Детальна турнірна таблиця ДЮФЛ Івано-Франківської області U-12. Група Б.

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Надвірнянська ДЮСШ
7
6
1
0
40-3
19
2
«Прикарпаття» (Ів-Франківськ)
7
5
2
0
49-5
17
3
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець» (Калуш)
7
5
1
1
33-8
16
4
ОДЮСШ (Ів-Франківськ)
7
4
0
3
14-25
12
5
Тлумацька ДЮСШ
7
3
0
4
14-22
9
6
СК «Вигода» (Вигода)
7
2
0
5
15-22
6
7
ДЮСШ «Колос» (Галич)
7
1
0
6
7-36
3
8
ДЮФК «Ніка»-2 (Ів-Франківськ)
7
0
0
7
4-55
0

 

Матчі сезону 2017-2018
Перше коло
14.09.2017
СК «Вигода»
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
06.10.2017
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
Надвірнянська ДЮСШ
12.10.2017
ДЮФК «Ніка»-2
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
20.10.2017
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
«Прикарпаття»
30.10.2017
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
ОДЮСШ
02.11.2017
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»
Тлумацька ДЮСШ
03.11.2017
ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ-ДЮФК «Ігровець»

Календар та результати всіх матчів: Дитячо-юнацька футбольна ліга області


 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Мікстон» 8 21
2. «Стара Гарда» 8 19
3. «Сокіл» 8 18
4. ФК «Підгірки» 9 18
5. «Роланд» 8 16
6. «Будівельник» 8 14
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Карпати» 8 10
9. «Посьолок» 8 9
10. «Євробуд» 9 7
11. ФК «Тужилів» 9 6
12. «Дніпро-М» 8 4
13. «Сокіл-2»
8 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 8 19
2. «Штурм» 8 19
3. «Сармат» 8 19
4. «Леосіті Інвест» 8 18
5. «Оболонь-Підгірки» 8 16
6. ФК «Перекоси» 8 13
7. «Хвиля» 8 12
8. «Будівельник-2» 8 11
9. «Чайка» 8 10
10. «Таркетт-Вінісін» 8 9
11. ФК «Калуш-U17» 8 7
12. ФК «Довгий Войнилів» 8 3
13. ФК «Гуменів» 8 3
14. «Дністер-плюс» 8 1

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Калуш - Тисмениця_4