Головна ДЮФЛ Матчі ДЮФЛ

Чемпіонат ААФУ

М Команди І О
1. «Рочин» 9 23
2. «ОДЕК» 9 21
3. ФК «Минай» 9 18
4. ФК «Малинськ» 8 9
5. «Покуття» 9 9
6. «Нива» 9 8
7. ФК «Калуш» 9 8
8. «Кристал» 9 8
9. ФК «Хмельницький» 9 5

Чемпіонат області (1 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Галич» 11 28
2. «Нафтовик» 11 22
3. «Колос Городенківщини» 11 21
4. «Карпати» 11 20
5. «Тепловик ДЮСШ-3»  11 16
6. ФК «Битків» 11 15
7. НФК «Бурштин» 11 15
8. «Вихор» 11 14
9. «Придністров'я» 11 13
10. ФК «Турка» 11 8
11.  ФК «Калуш» 11 6
12. «Бескид» 11 6

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Матчі ДЮФЛ PDF Друк e-mail

Матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги в сезоні-2016/2017
13.08.2016
ДЮФЛО
«Карпати-U18» (Брошнів-Осада)
ФК «Калуш-U18»
20.08.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Нафтовик-U18» (Долина)
27.08.2016
ДЮФЛО
ФК «Битків-U18» (Битків)
ФК «Калуш-U18»
03.09.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Придністров'я-U18» (Тлумач)
07.09.2016
ДЮФЛО
ФК «Турка-U18» (Турка)
ФК «Калуш-U18»
10.09.2016
ДЮФЛО
Рожнятівська ДЮСШ-U14
ФК «Калуш-U14»
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
«Шахтар-U15» (Нововолинськ)
ДЮФЛО
Рожнятівська ДЮСШ-U16
ФК «Калуш-U16»
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
«Шахтар-U17» (Нововолинськ)
14.09.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Колос Городенківщини-U18» (Городенка)
17.09.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U14»
Долинська ДЮСШ-U14
ДЮФЛУ
ФК «Опір-U15» (Львів)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U16»
Долинська ДЮСШ-U16
ДЮФЛУ
ФК «Опір-U17» (Львів)
ФК «Калуш-U17»
21.09.2016
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
ДЮСШ-U15 (Тячів)
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
ДЮСШ-U17 (Тячів)
24.09.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U14»
«Ніка-U14» (Івано-Франківьк)
ДЮФЛУ
«Тепловик-ДЮСШ №3-U15» (Івано-Франківьк)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U16»
«Ніка-U16» (Івано-Франківьк)
ДЮФЛУ
«Тепловик-ДЮСШ №3-U17» (Івано-Франківьк)
ФК «Калуш-U17»
27.09.2016
ДЮФЛО
«Тепловик-ДЮСШ №3-U18» (Івано-Франківьк)
ФК «Калуш-U18»
01.10.2016
ДЮФЛО
Калуська РДЮСШ-U14
ФК «Калуш-U14»
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
«Покрова-U15» (Львів)
ДЮФЛО
Калуська РДЮСШ-U16
ФК «Калуш-U16»
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
«Покрова-U17» (Львів)
05.10.2016
ДЮФЛУ
«Ковель-Волинь-U15» (Ковель)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛУ
«Ковель-Волинь-U17» (Ковель)
ФК «Калуш-U17»
06.10.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Карпати-U18» (Болехів)
08.10.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U14»
Галицька ДЮСШ-U14
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
«Галичина-U15» (Львів)
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U16»
Галицька ДЮСШ-U16
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
«Галичина-U17» (Львів)
11.10.2016
ДЮФЛО
«Бескид-U18» (Надвірна)
ФК «Калуш-U18»
15.10.2016
ДЮФЛО
Рогатинська РДЮСШ-U14
ФК «Калуш-U14»
ДЮФЛУ
ФК «Янтарний-U15» (Новояворівськ)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛО
Рогатинська РДЮСШ-U16
ФК «Калуш-U16»
ДЮФЛУ
ФК «Янтарний-U17» (Новояворівськ)
ФК «Калуш-U17»
19.10.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U14»
Тисменицька ДЮСШ-U14
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U16»
Тисменицька ДЮСШ-U16
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Гал-Вапно-U18» (Галич)
22.10.2016
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U14»
«Ураган-U14» (Івано-Франківьк)
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
ДЮСШ-U15 (Бережани)
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U16»
«Ураган-U16» (Івано-Франківьк)
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
ДЮСШ-U17 (Бережани)
26.10.2016
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
«Рух-U15» (Винники)
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
«Рух-U17» (Винники)
29.10.2016
ДЮФЛО
Богородчанська РДЮСШ-U14
ФК «Калуш-U14»
ДЮФЛУ
СДЮШОР-4-U15 (Львів)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛО
Богородчанська РДЮСШ-U16
ФК «Калуш-U16»
ДЮФЛУ
СДЮШОР-4-U17 (Львів)
ФК «Калуш-U17»
02.11.2016
ДЮФЛО
«Карпати-U18» (Коломия)
ФК «Калуш-U18»
05.11.2016
ДЮФЛО
Тисменицька РДЮСШ-U14
ФК «Калуш-U14»
ДЮФЛУ
«Шахтар-U15» (Нововолинськ)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛО
Тисменицька РДЮСШ-U16
ФК «Калуш-U16»
ДЮФЛУ
«Шахтар-U17» (Нововолинськ)
ФК «Калуш-U17»
ДЮФЛО
ФК «Калуш-U18»
«Вихор-U18» (Ямниця)
09.11.2016
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U15»
ФК «Опір-U15» (Львів)
ДЮФЛУ
ФК «Калуш-U17»
ФК «Опір-U17» (Львів)
12.11.2016
ДЮФЛУ
ДЮСШ-U15 (Тячів)
ФК «Калуш-U15»
ДЮФЛУ
ДЮСШ-U17 (Тячів)
ФК «Калуш-U17»
 

Футзал. Сезон-2017/2018

М І ліга І О
1. «Мікстон» 8 21
2. «Стара Гарда» 8 19
3. «Сокіл» 8 18
4. ФК «Підгірки» 9 18
5. «Роланд» 8 16
6. «Будівельник» 8 14
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Карпати» 8 10
9. «Посьолок» 8 9
10. «Євробуд» 9 7
11. ФК «Тужилів» 9 6
12. «Дніпро-М» 8 4
13. «Сокіл-2»
8 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. ФК «Загір'я» 8 19
2. «Штурм» 8 19
3. «Сармат» 8 19
4. «Леосіті Інвест» 8 18
5. «Оболонь-Підгірки» 8 16
6. ФК «Перекоси» 8 13
7. «Хвиля» 8 12
8. «Будівельник-2» 8 11
9. «Чайка» 8 10
10. «Таркетт-Вінісін» 8 9
11. ФК «Калуш-U17» 8 7
12. ФК «Довгий Войнилів» 8 3
13. ФК «Гуменів» 8 3
14. «Дністер-плюс» 8 1

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_28