Вхід на сайт

«Шкіряний м'яч-2017» PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 травня 2017, 08:02

Перемогу здобули школярі з обласного центру

19 травня в Калуші відбулась обласна фінальна частина IV-го Всеукраїнського турніру на призи клубу «Шкіряний м'яч» (вік учасників – 2005 року народження). На стадіоні «Хімік» змагались команди чотирьох кращих шкіл області, які пройшли відбір на попередніх зональних етапах з Калуша (ЗОШ №1), Івано-Франківська (ЗОШ №10), Надвірної (ЗОШ №4) та Снятинського району (Заболотівська ЗОШ).

Калушани перемогли команди Заболотова (3:0), Надвірної (8:0), та звели унічию поєдинок з івано-франківськими однолітками (2:2), усі гравці якої є вихованцями місцевої ДЮФК «Ніка». В підсумку, лише за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м'ячів перше місце дісталось суперникам з обласного центру. Другою фінішувала Калуська ЗОШ №1 (тренер – Юрій Маляр), третьою – ЗОШ с.м.т. Заболотова, четверте місце посіли юні футболісти з Надвірнянської ЗОШ №4.

Переможець цього етапу – шкільна команда ЗОШ №10 (яка, до речі, на правах господарів одразу потрапила у Всеукраїнський фінал, що з 10 по 12 червня відбудеться в м. Івано-Франківську) представить нашу область на Всеукраїнських змаганнях .

У перервах між іграми були визначені переможці конкурсів у вправах з м'ячем, це:
Олександр Долибяник (Заболотів) – удари на дальність;
Владислав Савка (Надвірна) – удари на точність;
Денис Хмельовський (Івано-Франківськ) – жонглювання.

Урочисту церемонію нагородження провели голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький та голова Федерації футболу міста Калуша Євген Геренда. Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі, грамоти, а кращі у номінаціях були відзначені індивідуальними призами.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин. Після реєстрації обов’язково збережіть чи запам’ятайте свій логін та пароль.