Головна Шкільна ліга 5-6 класи (група Б)

Першість району-23/24 (2 ліга)

М Команда І О
1. «Байрактар» 2 6
2. ФК «Мостище» 2 6
3. ФК «Сваричів» 2 6
4. «Чайка» 2 6
5. «Штурм» 2 3
6. ФК «Завадка» 2 3
7. «Еліт-Хол» 2 3
8. «Орандж» 2 3
9. «Стройбаза» 2 3
10. ФК «Гуменів» 2 3
11. ФК «Тужилів» 2 0
12 «Сокіл-2» 2 0
13. ФК «Довгий Войнилів» 2 0
14. ДЮСШ 2 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





5-6 класи (група Б) PDF Друк e-mail
Субота, 28 вересня 2019, 13:22
 
alt

ГРУПА "Б"

Турнірна таблиця змагань команд хлопців U-13 (5-6 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
4
0
0
18-1
12
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
4
3
0
1
17-7
9
3
Калуський ліцей №10
4
1
1
2
7-6
4
4
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
4
1
1
2
4-16
4
5
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
4
0
0
4
1-17
0
Перше коло
26 вересня (ЧЕТВЕР)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
5:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Калуський ліцей №10
1:1
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2 жовтня (СЕРЕДА)
2 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
2:1
Калуський ліцей №10
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
0:5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
9 жовтня (СЕРЕДА)
3 тур
Калуський ліцей №10
4:0
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
1:9
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
17 жовтня (ЧЕТВЕР)
4 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
1:2
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3:1
Калуський ліцей №10
24 жовтня (ЧЕТВЕР)
5 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
0:5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
6:0
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
Друге коло
6 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
-:-
Калуський ліцей №10
7 тур
Калуський ліцей №10
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
-:-
Калуський ліцей №10
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
9 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
Калуський ліцей №10
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
10 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №9
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1/

 

 

Чемпіонат району-22/23 (1 ліга)

М Команда І О
1. «ДемБуд» 2 6
2. «Гата» 2 6
3. «Будівельник» 2 4
4. «Сокіл» 2 3
5. ФК «Підгірки» 1 3
6. «Горгани-2» 2 1
7. «Горгани» 2 0
8. «Євробуд» 1 0
9. МФК «Калуш» 2 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Перша ліга)
Результати (Друга ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • 11.02.18 м.Долина_5