Головна Шкільна ліга 5-6 класи (група А)

Першість району-23/24 (2 ліга)

М Команда І О
1. «Штурм» 13 34
2. «Чайка» 13 31
3. ФК «Сваричів» 13 31
4. «Байрактар» 13 30
5. «Еліт-Хол» 13 23
6. ФК «Мостище» 13 23
7. ФК «Завадка» 13 20
8. «Орандж» 13 16
9. «Стройбаза» 13 15
10. «Сокіл-2» 13 13
11. ФК «Гуменів» 13 13
12 ФК «Тужилів» 13 9
13. ДЮСШ 13 4
14. ФК «Довгий Войнилів» 13 3

Корисні сайти

Вхід на сайт





5-6 класи (група А) PDF Друк e-mail
 
alt

ГРУПА "А"

Турнірна таблиця змагань команд хлопців U-13 (5-6 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
3
0
1
8-3
9
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
4
3
0
1
9-4
9
3
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
4
3
0
1
5-2
9
4
Калуський ліцей №2
4
1
0
3
4-8
3
5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
4
0
0
4
0-9
0
Перше коло
26 вересня (ЧЕТВЕР)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
0:2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:2
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
2 жовтня (СЕРЕДА)
2 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
3:1
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
3:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
9 жовтня (СЕРЕДА)
3 тур
Калуський ліцей №2
1:3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
1:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
17 жовтня (ЧЕТВЕР)
4 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
2:0
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
0:2
Калуський ліцей №2
24 жовтня (ЧЕТВЕР)
5 тур
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
3:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
6 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
-:-
Калуський ліцей №2
7 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
9 тур
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
10 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
-:-
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6

 

 

Чемпіонат району-23/24 (1 ліга)

М Команда І О
1. «Гата» 16 40
2. «ДемБуд» 16 31
3. ФК «Підгірки» 16 31
4. МФК «Калуш» 16 30
5. «Сокіл» 16 26
6. «Євробуд» 16 19
7. «Будівельник» 16 15
8. «Горгани» 16 12
9. «Горгани-2» 16 4
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Перша ліга)
Результати (Друга ліга)
Раунд ПЛЕЙ-ОФ (Друга ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • 11.02.18 м.Долина_3