Головна Шкільна ліга 5-6 класи (група А)

Чемпіонат району-22/23 (1 ліга)

М Команда І О
1. ФК «2017» 6 14
2. «Будівельник» 6 12
3. «Сокіл» 6 11
4. ФК «Тужилів» 6 11
5. «Гата» 6 10
6. «Рембудвест» 6 9
7. ФК «Підгірки» 6 7
8. «Платинум» 6 7
9. ФК «Станькова» 6 5
10. ФК «Мостище» 6 5
11. «Євробуд» 6 4
11. ФК «Брошнів» 6 4

Корисні сайти

Вхід на сайт





5-6 класи (група А) PDF Друк e-mail
 
alt

ГРУПА "А"

Турнірна таблиця змагань команд хлопців U-13 (5-6 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
3
0
1
8-3
9
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
4
3
0
1
9-4
9
3
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
4
3
0
1
5-2
9
4
Калуський ліцей №2
4
1
0
3
4-8
3
5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
4
0
0
4
0-9
0
Перше коло
26 вересня (ЧЕТВЕР)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
0:2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:2
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
2 жовтня (СЕРЕДА)
2 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
3:1
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
3:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
9 жовтня (СЕРЕДА)
3 тур
Калуський ліцей №2
1:3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
1:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
17 жовтня (ЧЕТВЕР)
4 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
2:0
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
0:2
Калуський ліцей №2
24 жовтня (ЧЕТВЕР)
5 тур
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
3:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
6 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
-:-
Калуський ліцей №2
7 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
9 тур
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
10 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
-:-
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6

 

 

Чемпіонат району-22/23 (2 ліга)

М Команда І О
1. ФК «Гуменів» 12 19
2. ФК «Мостище-2» 12 19
3. «Підгора» 12 19
4. «Будівельник-2» 12 16
5. «Штурм» 12 16
6. «Заряд» 12 15
7. ФК «Тужилів-2» 12 7
8. «Орандж» 12 6
9. ФК «Перекоси» 12 6
10. «Оболонь-Підгірки» 12 5
11. «Стройбаза» 12 0
12. «Пробій» 12 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Перша ліга)
Результати (Друга ліга)
Результати (1 етап)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_66