Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "А" І О
1. «Будівельник» 10 28
2. ФК «Гуменів» 10 25
3. ФК «Підгірки» 9 22
4. «Підгора» 9 21
5. ФК «Тужилів» 9 16
6. «Штурм» 10 16
7. «Орандж» 9 16
8. ФК «Перекоси-2» 10 14
9. «Чайка» 9 13
10. ФК «Калуш-U16» 9 9
11. «Колос» 10 9
12. ФК «Перекоси» 9 7
13. «Підгора-U21» 9 4
14. ФК «Негівці» 9 4
15. «Тріумф» 9 0

Корисні сайти

Вхід на сайт





3-4 класи PDF Друк e-mail
 
 

Турнірна таблиця змагань команд хлопців U-11 (3-4 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
3
1
0
20-5
10
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
4
3
0
1
23-6
9
3
Калуський ліцей №2
4
2
1
1
14-14
7
4
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
4
1
0
3
7-11
3
5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
0
0
4
0-28
0
Перше коло
24 вересня (вівторок)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
8:2
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1 жовтня (вівторок)
2 тур
Калуський ліцей №2
5:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3:1
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
7 жовтня (понеділок)
3 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
0:11
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
15 жовтня (вівторок)
4 тур
Калуський ліцей №2
4:4
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
22 жовтня (вівторок)
5 тур
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
2:3
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
6 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
7 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
9 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІ ст. №8
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
 

Чемпіонат м. Калуша-2021/2022

М ГРУПА "Б" І О
1. «Сокіл» 10 30
2. «Будівельник-2» 9 27
3. «Платинум» 10 23
4. «Євробуд» 9 19
5. ФК «Мостище» 9 16
6. «Заряд» 9 16
7. ФК «Брошнів» 9 13
8. «Стройбаза» 10 10
9. «Оболонь-Підгірки» 9 9
10. «Галичина» 9 9
11. «Єдність» 9 9
12. ФК «Мостище-2» 9 7
13. ФК «Завадка» 9 7
14. ФК «Довгий-Войнилів» 9 6
15. ФК «Тужилів-2» 10 3
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (Група А)
Результати (Група Б)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
КОЛЬОРИ ФОРМИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК

Правила гри у футзал (відео)

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_58