Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1.   «Полісся» 18 38
2. «Нива» (Тернопіль) 18 35
3. «Верес» 18 33
4. ФК «Калуш» 18 26
5. «Поділля» 18 26
6. «Діназ» 17 25
7. «Чайка» 18 22
8. ФК «Ужгород» 18 19
9.  «Нива» (Вінниця) 18 17
10. «Буковина» 18 17
11. «Оболонь-Бровар-2» 19 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail
 
 
Таблиця бомбардирів ХЛОПЦІ 3-4 КЛАС
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Винник Дем'ян
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
14
2.
Долішній Святослав
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
10
3.
Дідошак Євгеній
Калуський ліцей №2
7
4-5.
Дюг Матвій
Калуський ліцей №2
5
4-5.
Сташко Станіслав
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
6.
Івасів Ілля
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
 
Таблиця бомбардирів ДІВЧАТА
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Коваль Вікторія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
5
2.
Єнкало Ольга
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3
3-6.
Знак Ірина
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1
3-6.
Пашина Софія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1
3-6.
Приймич Лілія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1
3-6.
Чернова Уляна
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1
 
Таблиця бомбардирів ХЛОПЦІ 5-6 КЛАС
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Бабинюк Максим
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
11
2.
Филипчук Михайло
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
11
3.
Долинка Олег
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
4-7.
Безрукий Сергій
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
4-7.
Григор'єв Владислав
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
4
4-7.
Кравець Іван
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
4
4-7.
Симурник Арсен
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
8.
Фринцко Олександр
Калуський ліцей №10
2
 

 

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Роланд» 0 0
2. «Сокіл» 0 0
3. ФК «Брошнів» 0 0
4. ФК «Підгірки» 0 0
5. «Будівельник» 0 0
6. «Майстер» 0 0
7. «Стара Гарда» 0 0
8. «Штурм» 0 0
9. «Чайка» 0 0
10. «Хвиля» 0 0
11. «Підгора» 0 0
12. ФК «Гуменів» 0 0
13. «Галсільліс» 0 0
14. «Завод-Техмаш» 0 0
15. «Будівельник-2» 0 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Леосіті Інвест» 0 0
2. «Євробуд» 0 0
3. «Оболонь-Підгірки» 0 0
4. ФК «Перекоси» 0 0
5. «Дністер-плюс» 0 0
6. ФК «Калуш-U17» 0 0
7. ФК «Студінка» 0 0
8. ФК «Довжка-Бринь» 0 0
9. ФК «Негівці» 0 0
10. «Карпати» 0 0
11. «Орандж» 0 0
12. ФК «Довгий Войнилів» 0 0
13. РДЮСШ 0 0
14. «Котятич» 0 0
15. ФК «Підгірки-2» 0 0
16. ФК «Калуш-U16» 0 0
17. «Ювентус» 0 0
18. ФК «Завадка» 0 0
19. ФК «Гуменів-2» 0 0
20. «Штурм-2» 0 0
21. «Січових Стрільців» 0 0
22. «Червона Валіза» 0 0

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • "Карпати" К ФК "Калуш"_10