Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail
 
 
Таблиця бомбардирів ХЛОПЦІ 3-4 КЛАС
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Винник Дем'ян
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
14
2.
Долішній Святослав
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
10
3.
Дідошак Євгеній
Калуський ліцей №2
7
4-5.
Дюг Матвій
Калуський ліцей №2
5
4-5.
Сташко Станіслав
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
6.
Івасів Ілля
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
 
Таблиця бомбардирів ДІВЧАТА
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Коваль Вікторія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
5
2.
Єнкало Ольга
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3
3-6.
Знак Ірина
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1
3-6.
Пашина Софія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1
3-6.
Приймич Лілія
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1
3-6.
Чернова Уляна
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1
 
Таблиця бомбардирів ХЛОПЦІ 5-6 КЛАС
Місце
Гравець
Клуб
Голи
1.
Бабинюк Максим
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
11
2.
Филипчук Михайло
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
11
3.
Долинка Олег
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
4-7.
Безрукий Сергій
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
4
4-7.
Григор'єв Владислав
Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка
4
4-7.
Кравець Іван
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
4
4-7.
Симурник Арсен
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
4
8.
Фринцко Олександр
Калуський ліцей №10
2
 

 

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • «Шкіряний м’яч»_14