Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

Вхід на сайт





Дівчата PDF Друк e-mail
 
 

Турнірна таблиця змагань команд дівчат U-13 (4-6 клас)

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
5
4
1
0
8-0
13
2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5
1
3
1
2-2
6
3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
5
1
2
2
2-5
5
4
Калуський ліцей №2
5
0
2
3
0-5
2
Перше коло
24 вересня (вівторок)
1 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
0:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
1 жовтня (вівторок)
2 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
0:2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
1:0
Калуський ліцей №2
7 жовтня (понеділок)
3 тур
Калуський ліцей №2
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Друге коло
15 жовтня (вівторок)
4 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
1:1
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
1:0
Калуський ліцей №2
22 жовтня (вівторок)
5 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
2:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
0:0
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
6 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуський ліцей №2
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Третє коло
7 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
8 тур
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
-:-
Калуський ліцей №2
9 тур
Калуський ліцей №2
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
-:-
Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Київ - Львів_10