Головна Шкільна ліга Новини Шкільна футбольна ліга-UEFA GROW

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Шкільна футбольна ліга-UEFA GROW PDF Друк e-mail
Четвер, 19 вересня 2019, 07:18

Відомий розклад «Шкільної футбольної ліги»

У вівторок відбулось жеребкування і став відомий розклад змагань «Шкільної футбольної ліги», яка проводиться в рамках футбольного пілотного проекту "UEFA GROW" в Івано-Франківській області.

 

В змаганнях візьмуть участь 20 команд закладів шкільної освіти міста Калуша в таких вікових категоріях: 5-6 класи (дівчата) – чотири команди, 3-4 класи (хлопці) – шість команд, і 5-6 класи (хлопці) – десять команд-учасниць. Нижче в таблиці наводимо повний розклад осінньої частини змагань, матчі заплановано проводити на майданчиках зі штучним покриттям на територіях ЗОШ №1, ЗОШ №3 і ЗОШ №5.

Перший етап «Шкільної футбольної ліги» в місті Калуші проводиться силами Управління освіти Калуської міської ради, Управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради та міської Федерації футболу.
Інформаційний супровід – www.ffk.kalush.net.

 

Нормативні документи:

 

 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 20 54
2. «Майстер» 20 47
3. «Будівельник» 20 42
4. «Сокіл» 19 41
5. «Штурм» 20 37
6. «Роланд» 19 35
7. ФК «Підгірки» 20 31
8. «Завод-Техмаш» 20 28
9. ФК «Брошнів» 19 28
10. ФК «Гуменів» 20 19
11. «Підгора» 19 19
12. «Чайка» 19 14
13. «Галсільліс» 20 14
14. «Будівельник-2» 20 8
15. «Хвиля» 19 4
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 16 36
2. ФК «Студінка» 16 36
3. ФК «Перекоси» 15 35
4. ФК «Негівці» 16 32
5. «Орандж» 17 32
6. РДЮСШ 15 28
7. ТМ «МІ-МІ» 16 27
8. ФК «Довгий Войнилів» 17 25
9. «Штурм-2» 16 24
10. «Тризуб» 17 24
11. «Котятич» 15 23
12. ФК «Завадка» 16 20
13. ФК «Калуш-U16» 15 20
14. «Дністер-плюс» 15 19
15. «Євробуд» 15 17
16. ФК «Підгірки-2» 15 16
17. ФК «Новиця» 17 14
18. ФК «Калуш-U17» 15 13
19. «Оскар» 15 13
20. «Червона Валіза» 16 10
21. «Оболонь-Підгірки» 15 8

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_56