Головна Друга ліга Бомбардири

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 20 41
2.   «Полісся» 20 39
3. «Верес» 20 36
4. «Діназ» 20 31
5. ФК «Калуш» 20 29
6. «Поділля» 20 29
7. «Чайка» 20 26
8. «Буковина» 20 20
9.  «Нива» (Вінниця) 20 20
10. ФК «Ужгород» 20 19
11. «Оболонь-Бровар-2» 20 16
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail

 

altalt alt

Всі бомбардири Другої ліги ПФЛ сезону-2019/2020 (Група "А")
 
    Бомбардири: Команда: Голи:  
    Шестаков Михайло  "Верес"  11  
    Галенко Ярослав "Полісся" 10  
    Тименко Володимир  "Чайка"    9  
    Соломка Юрій  "Верес"   8  
    Терещенко Ілля  "Діназ"   8  
    Загорулько Артур "Нива" (Вінниця)    8  
    Кисленко Сергій  "Нива" (Тернопіль)  7  
    Палагнюк Василь "Буковина" 6  
    Савошко Володимир ФК "Калуш"
5
 
    Машталір Сергій ФК "Ужгород" 5  
    Пуканич Адріан ФК "Ужгород" 5  
    Степаненко Валерій "Оболонь Бровар-2" 5  
    Яременко Антон  "Верес" 5  
    Ременюк Андрій  ФК "Калуш" 
4
 
    Книш Данило  ФК "Калуш" 
4
 
    Долінський Денис  "Нива" (Вінниця)     4  
    Різник Андрій "Нива" (Тернопіль)   4  
    Сивка Тарас "Буковина"  4  
    Бриженко Олексій  "Діназ"   4  
    Дос Сантос Габріель ФК "Калуш" 
3
 
    Музичук Олександр  "Поділля"   3  
    Ліповуз Андрій "Поділля" 3  
    Каверін Віталій  "Поділля"    3  
    Воловик Олександр  "Поділля"   3  
    Потопальський Максим  "Оболонь Бровар-2"  3  
    Островський Денис "Оболонь Бровар-2"   3  
    Маляренко Ігор "Нива" (Вінниця)  3  
    Раулюк Даніел  "Буковина"  3  
    Мисик Мар'ян  "Верес"  3  
    Петько Сергій  "Верес"  3  
    Даудов Марат  "Полісся"  3  
    Скакун Андрій "Нива" (Тернопіль)   3  
    Горбаченко Владислав ФК "Калуш" 
2
 
    Лаврук Святослав  ФК "Калуш" 
2
 
    Лебедь Роман ФК "Калуш"
2
 
    Немтінов Євгеній "Полісся" 2  
    Семчук Вадим  "Полісся"  2  
    Галенков Денис  "Полісся"  2  
    Задерецький Дмитро  "Полісся"  2  
    Притиковський Денис  "Полісся"   2  
    Терзі Євгеній "Полісся"  2  
    Гайдаш Артем "Поділля"  2  
    Зуєвич Сергій  "Поділля"    2  
    Шпікула Ярослав  "Поділля"   2  
    Кохман Ігор  "Нива" (Тернопіль)  2  
    Волохатий Роман "Нива" (Тернопіль)   2  
    Герт Андрій  "Нива" (Тернопіль)   2  
    Проців Максим "Нива" (Тернопіль)    2  
    Пучковський Тарас  "Оболонь Бровар-2"  2  
    Солдат Ігор "Верес" 2  
    Дрозд Юрій ФК "Ужгород"  2  
    Пасічник Кирило ФК "Ужгород" 2  
    Корольчук Артем  ФК "Ужгород"  2  
    Авдалян Тамаз  "Діназ"   2  
    Бовтрук Вадим  "Діназ"  2  
    Дмитренко Володимир  "Діназ"    2  
    Корешков Валентин  "Діназ"   2  
    Безпалий Олександр  "Діназ"   2  
    Крашневський Ігор  "Буковина" 2  
    Жикол Дмитро  "Чайка"   2  
    Касьяненко Олександр  "Чайка"   2  
    Шевчук Сергій "Чайка"   2  
    Бартошук Андрій "Чайка"   2  
    Дарда Андрій "Чайка"   2  
    Денега Богдан ФК "Калуш"
1
 
    Легкий Іван ФК "Калуш" 
1
 
    Кохман Андрій ФК "Калуш" 
1
 
    Танчин Владислав ФК "Калуш" 
1
 
    Ференцик Вадим  ФК "Ужгород"  1  
    Ряшко Віктор  ФК "Ужгород"  1  
    Дуран Володимир  ФК "Ужгород"  1  
    Кучеров Валерій  "Верес"  1  
    Ховбоша Дмитро  "Верес"  1  
    Адаменко Роман "Полісся" 1  
    Боровець Максим "Полісся" 1  
    Чернецький Олександр  "Полісся"  1  
    Демчук Максим  "Нива" (Тернопіль)   1  
    Хохлов Вадим "Нива" (Тернопіль)    1  
    Дедух Руслан "Нива" (Тернопіль)    1  
    Гатала Ігор "Нива" (Тернопіль)    1  
    Хруставка Олег "Нива" (Тернопіль)    1  
    Браславський Ярослав  "Нива" (Вінниця)   1  
    Попов Дмитро  "Нива" (Вінниця)  1  
    Червінський Денис "Нива" (Вінниця)  1  
    Брижчук Тимофій "Нива" (Вінниця)  1  
    Брижчук Антон "Нива" (Вінниця)  1  
    Морговський Ян  "Поділля"   1  
    Опря Роман  "Поділля"   1  
    Муляр Андрій  "Поділля"   1  
    Дорошенко Арсентій  "Поділля"   1  
    Калінін В'ячеслав  "Поділля"   1  
    Дерев'яго Артем  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Улянченко Владислав  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Козій Богдан  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Шевченко Євгеній  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Покойовий Богдан  "Оболонь Бровар-2"   1  
    Ічанський Сергій  "Діназ"   1  
    Гарбар Олександр  "Діназ"   1  
    Помазан Роман  "Діназ"   1  
    Полянський Віталій "Буковина"  1  
    Мєлконян Ладік  "Буковина"  1  
    Азаренко Іван  "Буковина"  1  
    Мунтян Александру-Васілє "Буковина"  1  
    Іванченко Богдан "Буковина"  1  
    Сантрапинських Євген "Буковина"  1  
    Єфремов Андрій  "Чайка"   1  
    Цурупін Артем "Чайка"   1  
    Долгий Антон "Чайка"   1  
    Турчанов Вячеслав "Чайка"   1  
    Сухенко Олександр "Чайка"   1  
    Музиченко Антон "Чайка"   1  
           
           
           

 

 
    В свої ворота: Команда: На користь команди: Автогол:
    Пасічник Кирило ФК "Ужгород"
"Буковина"
    Шпікула Ярослав "Поділля"
"Нива" (Вінниця)
    Ховбоша Дмитро "Верес" 
"Нива" (Вінниця)
    Любчак Сергій  "Верес"  
"Буковина" 
 

Футзал. Сезон-2019/2020

М ВИЩА ЛІГА І О
1. «Стара Гарда» 25 60
2. «Майстер» 24 59
3. «Будівельник» 24 51
4. «Роланд» 24 50
5. «Сокіл» 24 47
6. «Штурм» 25 43
7. ФК «Брошнів» 24 32
8. ФК «Підгірки» 24 32
9. «Завод-Техмаш» 25 28
10. «Галсільліс» 24 26
11. ФК «Гуменів» 24 25
12. «Чайка» 24 23
13. «Підгора» 24 22
14. «Будівельник-2» 25 18
15. «Хвиля» 24 7
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (ВИЩА ЛІГА)
Результати (ПЕРША ЛІГА)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
ОБЛІК ПОПЕРЕДЖЕНЬ
КДК
КУБОК
М ПЕРША ЛІГА І О
1. «Заряд» 19 45
2. ФК «Студінка» 19 45
3. ФК «Перекоси» 19 44
4. ТМ «МІ-МІ» 19 36
5. ФК «Негівці» 18 33
6. «Орандж» 18 33
7. «Дністер-плюс» 19 31
8. РДЮСШ 18 31
9. «Штурм-2» 19 30
10. ФК «Довгий Войнилів» 19 28
11. «Тризуб» 19 27
12. «Євробуд» 19 26
13. «Котятич» 19 24
14. ФК «Калуш-U16» 19 23
15. ФК «Завадка» 19 20
16. ФК «Новиця» 19 17
17. ФК «Підгірки-2» 19 17
18. «Оболонь-Підгірки» 19 17
19. «Оскар» 19 16
20. ФК «Калуш-U17» 19 15
21. «Червона Валіза» 19 10

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_48