Головна Друга ліга Бомбардири

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. ФК «Минай» 17 30
2. «Полісся» 17 30
3.  ФК «Калуш» 17 29
4. «Нива» (Вінниця) 17 26
5. «Черкащина-Академія» 17 26
6. «Верес» 17 25
7. «Нива» (Тернопіль) 17 20
8.  «Поділля» 17 17
9.  «Чайка» 17 14
10. «Буковина» 17 12
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Бомбардири PDF Друк e-mail

 

altalt alt

Всі бомбардири Другої ліги ПФЛ сезону-2018/2019 (Група "А")
 
    Бомбардири: Команда: Голи:  
    Гегедош Роберт ФК «Минай» 9  
    Cкакун Дмитро ФК «Калуш» 9  
    Шестаков Михайло «Нива» (Вінниця) 6  
    Федосов Павло «Нива» (Вінниця)  6  
    Литовченко Олексій «Нива» (Тернопіль) 6  
    Сторчоус Андрій «Черкащина-Академія» 6  
    Нурієв Анатолій ФК «Минай» 5  
    Локтіонов Роман «Черкащина-Академія» 5  
    Савошко Володимир «Нива» (Вінниця)  5  
    Яременко Антон «Верес» 4  
    Шаврін Вадим «Полісся»  4  
    Якубов Алішер «Поділля» 4  
    Немтінов Євгеній «Полісся» 3  
    Кузів Роман «Буковина» 3  
    Батрак Антон «Буковина» 3  
    Січкарук Богдан «Чайка» 3  
    Музичук Олександр «Поділля» 3  
    Орловський Борис «Верес»  3  
    Тарасенко Олег  «Черкащина-Академія» 3  
    Олексієнко Ігор «Нива» (Тернопіль) 2  
    Мунтян Александру «Буковина» 2  
    Бондаренко Олексій  «Верес» 2  
    Маїк Олег  «Верес» 2  
    Кополовець Михайло ФК «Минай»  2  
    Кобін Василь  ФК «Минай»  2  
    Кохман Андрій ФК «Калуш» 2  
    Мірошніков Ренат «Чайка»  2  
    Пономаренко Сергій  «Чайка» 2  
    Тищенко Іван  «Черкащина-Академія» 2  
    Бойко Віталій  «Черкащина-Академія» 2  
    Корольков Антон «Чайка» 1  
    Тименко Володимир «Чайка» 1  
    Бартошук Андрій «Чайка» 1  
    Панфілов Вячеслав  «Чайка»  1  
    Кохман Ігор «Нива» (Тернопіль)  1  
    Пікуль Костянтин «Нива» (Тернопіль)  1  
    Темнюк Микола  «Нива» (Тернопіль)   1  
    Гатала Ігор «Нива» (Тернопіль) 1  
    Герт Андрій «Нива» (Тернопіль)  1  
    Танчин Владислав ФК «Калуш» 1  
    Матвіїв Ярослав ФК «Калуш»  1  
    Дедух Руслан ФК «Калуш» 1  
    Голубка Юрій ФК «Калуш»  1  
    Книш Данило  ФК «Калуш»   1  
    Морговський Ян  «Поділля»  1  
    Муляр Андрій «Поділля»  1  
    Гресь Владислав  «Поділля»  1  
    Бабак Кирило-Ілля  «Поділля»  1  
    Гладкий Володимир «Поділля»  1  
    Мєлконян Ладік  «Буковина»  1  
    Заїченко Євген «Буковина» 1  
    Павлюк Микола «Буковина» 1  
    Кузів Віталій  «Буковина»  1  
    Дячук Сергій  «Полісся» 1  
    Шишигін Андрій  «Полісся»  1  
    Галенков Денис  «Полісся»  1  
    Скепський Денис «Полісся»  1  
    Міщенко Олег  «Полісся»  1  
    Сафонов Олександр «Черкащина-Академія» 1  
    Логінов Олександр «Верес»  1  
    Саламаха Максим «Верес»  1  
    Котляр Антон  «Верес»   1  
    Шпак Олексій ФК «Минай»  1  
    Гавриленко Максим ФК «Минай» 1  
    Смокоровський Роберт ФК «Минай» 1  
    Пиняшко Василь  ФК «Минай»  1  
    Беца Василь ФК «Минай»  1  
    Лобода Яромир  ФК «Минай»  1  
    Менжега Олександр «Нива» (Вінниця)   1  
    Найко Володимир  «Нива» (Вінниця)   1  
           

 

 

Футзал. Сезон-2018/2019

М І ліга І О
1. «Сокіл» 0 0
2. «Роланд» 0 0
3. ФК «Підгірки» 0 0
4. «Будівельник» 0 0
5. ФК «Брошнів» 0 0
6. «Сокіл-2» 0 0
7. ФК «Верхня» 0 0
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
ЗАЯВКИ-2017/2018
М ІІ ліга І О
1. «Євробуд» 0 0
2. «Говерла» 0 0
3. «Штурм» 0 0
4. ФК «Перекоси» 0 0
5. «Леосіті Інвест» 0 0
6. «Хвиля» 0 0
7. «Будівельник-2» 0 0
8. «Чайка» 0 0
9. ФК «Калуш-U17» 0 0
10. «Дністер-плюс» 0 0
11. ФК «Гуменів» 0 0
12. «Рятувальник» 0 0
13. «Підгора» 0 0
14. «Оболонь-Підгірки» 0 0

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_8