Головна Друга ліга Календар матчів

Чемпіонат України (2 ліга)

М Команди І О
1. «Нива» (Тернопіль) 13 30
2.   «Полісся» 14 28
3. «Верес» 13 26
4. «Діназ» 13 24
5. «Поділля» 14 22
6. ФК «Калуш» 14 19
7. ФК «Ужгород» 14 19
8.  «Буковина» 14 10
9. «Чайка» 13 10
10. «Нива» (Вінниця) 14 10
11. «Оболонь-Бровар-2» 14 9
Календар матчів
Турнірна таблиця
Бомбардири
Кубок України
Склад ФК «Калуш»

Дитячо-юнацький футбол

Корисні сайти

ФК Войнилів

Вхід на сайт





Календар матчів PDF Друк e-mail

 

 

altalt alt

Календар і результати матчів Другої ліги ПФЛ сезону-2019/2020 (Група "А")
Перше коло
27-28 липня 2019
1 тур
«Діназ»
«Оболонь-Бровар-2»
«Буковина»
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
«Верес»
ФК «Калуш»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль) – вихідний
03-04 серпня 2019
2 тур
«Діназ»
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
«Буковина»
«Верес» – вихідний
10-11 серпня 2019
3 тур
«Буковина»
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
«Чайка»
«Діназ» – вихідний
16 серпня 2019
4 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся»
«Діназ»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш»
«Чайка» – вихідний
24 серпня 2019
5 тур
«Діназ»
«Полісся»
ФК «Калуш»
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород»
«Верес»
«Чайка»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина» – вихідний
31 серпня - 01 вересня 2019
6 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля»
«Діназ»
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Полісся»
ФК «Ужгород»
«Чайка»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес»
«Нива» (Вінниця) – вихідний
04-05 вересня 2019
7 тур
ФК «Калуш»
«Буковина»
«Поділля»
«Діназ»
«Верес»
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород»
«Полісся» – вихідний
08-09 вересня 2019
8 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Чайка»
«Діназ»
«Верес»
«Буковина»
«Поділля»
«Полісся»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця)
ФК «Ужгород» – вихідний
14 вересня 2019
9 тур
«Поділля»
«Полісся»
«Верес»
«Буковина»
«Чайка»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Калуш» – вихідний
18 вересня 2019
10 тур
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина»
«Чайка»
«Полісся»
«Верес»
ФК «Калуш»
«Поділля»
«Оболонь-Бровар-2» – вихідний
21-23 вересня 2019
11 тур
«Верес»
ФК «Калуш»
«Чайка»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Буковина»
ФК «Ужгород»
«Діназ»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Тернопіль)
«Поділля» – вихідний
Друге коло
28-30 вересня 2019
12 тур
«Оболонь-Бровар-2»
«Діназ»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся»
«Верес»
«Поділля»
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Нива» (Тернопіль) – вихідний
05 жовтня 2019
13 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Діназ»
«Поділля»
«Чайка»
ФК «Калуш»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся»
ФК «Ужгород»
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Верес» – вихідний
09 жовтня 2019
14 тур
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Оболонь-Бровар-2»
«Полісся»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
«Чайка»
«Верес»
«Діназ» – вихідний
13 жовтня 2019
15 тур
«Полісся»
«Нива» (Тернопіль)
«Буковина»
«Діназ»
«Верес»
«Нива» (Вінниця)
«Поділля»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка» – вихідний
18-19 жовтня 2019
16 тур
«Полісся»
«Діназ»
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2»
«Поділля»
«Верес»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Вінниця)
«Чайка»
«Буковина» – вихідний
23 жовтня 2019
17 тур
«Поділля»
«Нива» (Тернопіль)
ФК «Калуш»
«Діназ»
«Полісся»
«Буковина»
«Чайка»
ФК «Ужгород»
«Верес»
«Оболонь-Бровар-2»
«Нива» (Вінниця) – вихідний
26 жовтня 2019
18 тур
«Буковина»
ФК «Калуш»
«Діназ»
«Поділля»
«Нива» (Тернопіль)
«Верес»
«Оболонь-Бровар-2»
«Чайка»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Вінниця)
«Полісся» – вихідний
02 листопада 2019
19 тур
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль)
«Верес»
«Діназ»
«Поділля»
«Буковина»
ФК «Калуш»
«Полісся»
«Нива» (Вінниця)
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород» – вихідний
09 листопада 2019
20 тур
«Полісся»
«Поділля»
«Буковина»
«Верес»
«Діназ»
«Чайка»
«Нива» (Тернопіль)
«Нива» (Вінниця)
«Оболонь-Бровар-2»
ФК «Ужгород»
ФК «Калуш» – вихідний
16 листопада 2019
21 тур
ФК «Ужгород»
«Нива» (Тернопіль)
«Нива» (Вінниця)
«Діназ»
«Чайка»
«Буковина»
«Верес»
«Полісся»
«Поділля»
ФК «Калуш»
«Оболонь-Бровар-2» – вихідний
23 листопада 2019
22 тур
ФК «Калуш»
«Верес»
«Полісся»
«Чайка»
«Буковина»
«Нива» (Вінниця)
«Діназ»
ФК «Ужгород»
«Нива» (Тернопіль)
«Оболонь-Бровар-2»
«Поділля» – вихідний
Третє коло
 

Футзал. Сезон-2018/2019

М І ліга І О
1. «Роланд» 20 41
2. «Сокіл» 20 33
3. ФК «Брошнів» 20 32
4. ФК «Підгірки» 20 30
5. «Будівельник» 20 29
6. ФК «Верхня» 20 10
РОЗКЛАД МАТЧІВ
Результати (1 ліга)
Результати (2 ліга)
Результати (3 ліга)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
КУБОК
ЗАЯВКИ КОМАНД
ПРОТОКОЛИ
БОМБАРДИРИ
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
КДК
М ІІ ліга І О
1. «Рятувальник» 26 66
2. «Говерла» 26 62
3. «Штурм» 26 59
4. «Леосіті Інвест» 26 55
5. «Євробуд» 26 39
6. «Чайка» 26 38
7. «Хвиля» 26 33
8. «Підгора» 26 29
9. «Оболонь-Підгірки» 26 27
10. ФК «Перекоси» 26 26
11. ФК «Гуменів» 26 25
12. «Дністер-плюс» 26 25
13. «Будівельник-2» 26 24
14. ФК «Калуш-U17» 26 19

Наші партнери

 
 

Випадкове фото

  • Кубок дружби 2012_9